Jump to content



Θερμό - Πατέντες για 8800...Επιτέλους σωστό αποτέλεσμα


Mainframe

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Πολύ καλή απόδοση....Την έβαλα και εγώ πάνω. Μου έριξε το Idle στους 50 και το full load τους 71. Εχω πάνω της και εγώ τον Zalman στις 2200 στροφές γιατι άν τις πάω πιο πάνω (2250 ME 2500) αρχίζει να επιρεάζει την ησυχία μου...LOL. Εαν τώρα βάλω τον Tornado (2500 min to 4500 max) με 120 cfm.....πάω πολύ καλύτερα αλλά δεν αντέχω το θόρυβο. Έβαλα και έναν Silent X 9αρι για δοκιμή - και το μόνο που έχω να πω είναι ΑΓΓΟΥΡΙΑ. Οι 1500max στροφές του δεν είναι αρκετές για να ψύξουν την HR.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoMaR [Σήμερα, στις 17:26]

Μπορεις να ποσταρεις και θερμοκρασιες ?

Λοιπον Idle 60c και Full 70c - 72c...πρεπει να πω οτι η καρτα ειναι η απλη XFX GTX..ΜΕ περασμενο Bios απο XXX Edition..και δουλευει σε αυτα τα Temps με 665--Core και 1050 Memory....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mainframe [Σήμερα, στις 17:38]

Idle 60 είναι τσιμπιμένο....Δεν μπορεί η διακύμανση (από idle σε full) της 8800 να είναι μόνο 10 βαθμοί. Για τσεκαρέτο;)

ειναι τσεκαρισμενο....με full στοφες στον ανεμηστηρα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoMaR [Χθες, στις 18:29]

Δε ξερω τι λετε εσεις , παντως εγω εχω 49-50 idle και full load παω καπου στους 75.

80%fan speed..

Υ.Γ Το pc μου ειναι εκτος κουτιου..

Αυτό λέω και εγώ...50 min με 71-72 max βαθμούς.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mainframe [Σήμερα, στις 11:17]

Αυτό λέω και εγώ...50 min με 71-72 max βαθμούς.

Ναι αλλα εγω ειμαι με την default ψυκτρα :)

Και παρεπιπτωντος..Τι εγινε με το COH? Δεν σε ειδα να ποσταρεις καποιο αποτελεσμα.....;)

Link to comment
Share on other sites

Εμπλέξα χθες το βράδυ με μια παρέα.......Την έπεσα κατα τις 5 και μόλις τώρα άρχισα να συνέρχομαι ...μετά τον τρίτο καφέ.....Το βραδάκι που θα είμαι σπίτι θα ποστάρω ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.