Jump to content



Περιεργη λειτουργια


NGM

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Cupra20vt

Διαβασε λιγο πιο πανω προς την αρχη συγκεκριμενα ο αλλος ειχε 59 post.

Και γω δλδ αν σταματησω να γραφω και μπω μετα απο 2 χρονια θα γω δικαιωμα να πουλαω;και αμεσως γινομαι εμπειστος πωλητης;

Anyway απλως χρηστης ειμαι και δεν εχω δικαιωμα να μιλαω οπως προειπε καποιος admin.

Οσο για το γεγονος της καβαντζας στα Multi κριμα ειναι να πανε παιδια σπιτια τους εξαιτιας μιας διαφωνιας.

Εμπιστος πωλητής δεν μπορεί να είναι κανείς από τη στιγμή που δεν το έχει αποδείξει, όσο παλιός και ενεργός χρήστης και να είναι.

Από την αντίθετη πλευρά όμως, ένας νέος που θέλει να μπει για να πουλήσει με αυτόν τον περιορισμό δεν μπορεί να το κάνει.

Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν το βλέπετε το πράγμα όπως είναι, αλλά από την ανάποδη.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

@Cupra20vt.....σίγουρα γράφεις στο forum και με 2 account...και πιθανόν και σε αυτό το thread....δεν είναι δυνατόν να απαντάς πάντα σε ότι έχει να κάνει με θέματα τα μαγαζιά και με τις πωλήσεις...

Μετά και από αυτό το thread http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=32745 είμαι 100% σίγουρος....

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατι κάποιος να έχει 2 account για να υποστηρίζει το πρώτο του με το 2ο...

Επίσης εξηγείς λίγο καύτερα αυτό με την καβάτζα?

Δεν μπορω να καταλάβω τι σας νοιαζει που βρισκει ο καθένας τα πράγματα και τα πουλάει....ο knight απο πάνω έχει απόλυτο δίκιο..

Link to comment
Share on other sites

@Cupra20vt.....σίγουρα γράφεις στο forum και με 2 account...και πιθανόν και σε αυτό το thread....δεν είναι δυνατόν να απαντάς πάντα σε ότι έχει να κάνει με θέματα τα μαγαζιά και με τις πωλήσεις...

Μετά και από αυτό το thread http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=32745 είμαι 100% σίγουρος....

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατι κάποιος να έχει 2 account για να υποστηρίζει το πρώτο του με το 2ο...

Επίσης εξηγείς λίγο καύτερα αυτό με την καβάτζα?

Δεν μπορω να καταλάβω τι σας νοιαζει που βρισκει ο καθένας τα πράγματα και τα πουλάει....ο knight απο πάνω έχει απόλυτο δίκιο..

Κανεις μεγαλο λαθος.

Λυπαμαι αλλα μην εισαι τοσο σιγουρος.

Λυμπεριος Νικος.

Link to comment
Share on other sites

Νίκο ένα όνομα δεν μου λέει τίποτα...τσπ..πολλα θα ήθελα να πώ αλλά δεν θέλω να δημιουργηθεί κανένα θέμα...προσπαθήστε όλοι να βοηθήσετε να γίνει πιο έυκολη η δουλειά των admin/mod για να γίνει όσο το δυνατόν πιο ομαλή η λειτουργία του φόρουμ.

Όποιος έχει πρόβλημα ένα πμ σε εναν mod/admin αρκεί να σας λυθούν όλες οι απορίες.

Σε όποιον δεν αρέσουν οι κανόνες λειτουργίας δεν τον υποχρεώνει κανένας να παρακολουθεί το lab.

Όποιος θέλει απλά να πουλάει πράγματα ας κάνει μια εγγραφή στο www.e-market.gr ή στο www.ebay.com που θα πουλήσει και πιο έυκολα τα πράγματά του.

Όποιος πάντα έχει μόνο άσχημα πράγματα να πεί και να πραπονιέται, καλύτερα να μην διαβάζει αυτό εδώ το φόρουμ για την καλύτερη ψυχική του ηρεμία και την δικιά μας βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γιατί τόσο prob με τις πωλήσεις?Αφού και αυτοί κερδίζουν και αυτοί που αγοράζουν, τότε που είναι το πρόβλημα?Το μόνο πρόβλημα που βλέπω είναι το πως να αποφύγουμε προβληματικούς πωλητές&που δε συνεισφέρουν σε τπτ στο λάμπη.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.