Jump to content



’ξονας Αντλίας L30


Inglor

Recommended Posts

κάτι είχε πάρει το αυτί μου ότι μπορεί να φέρει το πλαίσιο

Αλλά γιατί δεν δοκιμάζεις να ψάξεις σε κανένα κατάστημα με ενυδρεία που να δουλεύουν Hydor?

Εγώ ξέρω ένα στην Αλεξάνδρας χαμηλά...Ανάβυσσος λέγεται το μαγαζί αν δεν κάνω λάθος δεν δουλεύει μεν Hydor...αλλά μ είπε ότι αν δεν βρώ αλλού να του κάνω ένα τηλέφωνο να κοιτάξει αν μπορεί να βρεί...

Τλκ εγώ την σένιαρα λίγο την δικιά μου..και δεν ασχολήθηκα άλλο..

Link to comment
Share on other sites

Το πλαισιο φερνει hydor? Τελευταια φορα που ειχα κοιταξει δεν ειχα δει τιποτα και ουτε στο σιτε τους βρισκω κατι.

Τεσπα αν ρωτησεις στην Αθηνας κοντα στην βαρβακειο που εχει τα pet shop εχει ενας ανταλακτικα για αντλιες αλλα δεν θυμαμαι ποιο ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη εχω βαρεθει να περιμενω τοσες μερες το ανταλακτικο εχει κανεις να μου προτινει καποιο μαγαζι στο κεντρο την θεσσαλονικης για να παρω μια αντλια L20-L30 σε λογικη τιμη.....

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι να μην έχεις τα ίδια προβλήματα με μένα.....θεόστραβη φτερωτή....πολύς θόρυβος...και απάντηση απο HAC...φέρτε την να την δοκιμάσουμε και αν έχει πρόβλημα να την στείλουμε αντιπροσωπία

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Τελικα εχει κανεις σιγουρη πληροφορια που βρισκουμε ανταλλακτικα για Hydor αντλιες?Σε οσα pet shop εχω ρωτησει δεν ειχαν

Υπαρχει περιπτωση να κανουν οι αξονες απο Eheim που εχει στο πλαισιο?Γιατι στη φωτο μοιαζουν πολυ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.