Jump to content



FORMULA 1 2007


Snips

Recommended Posts

Πιστεύω πως θα είναι ΤΟ πρωτάθλημα μυστήριο των τελευταίων ετών. Πρώτο μετά schumi εποχή.

Προσωπικά είμαι πολύ μπερδεμένος. Κολλημένος με Hakkinen και Raikkonen, δεν την πάω την Ferrari, γουστάρω McLaren, δεν μου αρέσει ο Ισπανός....

’ντε βρες άκρη.... :help:

ΥΓ1.Μαμώ τον Alpha που δεν δείχνει Live τα δοκιμαστικά.!

ΥΓ2.Μα Φινλανδός στα κόκκινα;;;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

αληθευει το γεγονος οτι ο κιμι συνεχιζει να αναβει φωτιες στο περασμα του? (κατι πηρε το αυτι μου για δυο κινητηρες)

Κι εγω το ιδιο προβλημα με εσενα εχω... Είμαι διχασμενος.. ουτε φεραρι παω, ουτε αλονσο. Ποιον θα υποστηριξω φετος; ΟΕΟ? Τη σοθπερ αγγουρι μήπως; :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snips

Πιστεύω πως θα είναι ΤΟ πρωτάθλημα μυστήριο των τελευταίων ετών. Πρώτο μετά schumi εποχή.

Προσωπικά είμαι πολύ μπερδεμένος. Κολλημένος με Hakkinen και Raikkonen, δεν την πάω την Ferrari, γουστάρω McLaren, δεν μου αρέσει ο Ισπανός....

’ντε βρες άκρη.... :help:

ΥΓ1.Μαμώ τον Alpha πο δεν δείχνει Live τα δοκιμαστικά.!

ΥΓ2.Μα Φινλανδός στα κόκκινα;;;

και γω το ιδιο,δεν γουσταρω την κοκκινη ομαδα,αλλα σαν οδηγος μου αρεσε ο Φινλανδος

Link to comment
Share on other sites

μια απο τα ιδια και δω.....τρελος φαν του κιμι και αντιφεραριακος....επισης δεν παω και ιδιατερα τον αλονσο. δεν ειδα τα δοκιμαστικα αλλα ακουσα οτι ο hamilton(καπως ετσι) που ειναι ο δευτερος της μακλαρεν τα πηγε πολυ καλα......λετε να ειναι η λυση στο διλλυμα μας?? θα δειξει η πορεια........

ΥΓ: δεν προκειτε παντως να σταματησω να υποστηριζω μακλαρεν και φετος....ειναι η ομαδα μοθ ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από theHitma@n

μια απο τα ιδια και δω.....τρελος φαν του κιμι και αντιφεραριακος....επισης δεν παω και ιδιατερα τον αλονσο. δεν ειδα τα δοκιμαστικα αλλα ακουσα οτι ο hamilton(καπως ετσι) που ειναι ο δευτερος της μακλαρεν τα πηγε πολυ καλα......λετε να ειναι η λυση στο διλλυμα μας?? θα δειξει η πορεια........

ΥΓ: δεν προκειτε παντως να σταματησω να υποστηριζω μακλαρεν και φετος....ειναι η ομαδα μοθ ;)

ειναι ομως μαυρος:Dπλακα κανω,αν καλος γιατι οχι:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

ειναι ομως μαυρος:Dπλακα κανω,αν καλος γιατι οχι:T:

χαχα λες ε? τον ειδατε τον μαυρακο! 3ος....πολυ χαιρομαι! ισως ειναι η λυση στο προβλημα μου τελικα...εγω θα αρχισω να τον υποστηριζω μετα και απο την σημερινη του εμφανιση...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από THRESH

Ferrari και απο δώ,για να δούμε και στην συνέχεια.Αν και για να λέμε του στράβου το δίκιο,έχει πέσει σε θέαμα η F1.Καλύτερα MotoGP.

Συμφωνώ 100%, προτιμώ να βλέπω WTCC-DTM-MotoGP παρά F1...

Link to comment
Share on other sites

εγω μιας και ειμαι υποστηρικτης Ομαδας και οχι Πιλοτου δεν εχω κανενα απολυτως διλημμα και φετος :p

MακΛαρεν και ξερω ψωμι οποιον και εαν εχει οδηγο εκτος και εαν εφερναν τον Σουμαχερ οποτε 8α εριχνα μαυρο και δεν 8α παρακολου8ουσα το πρωτα8λημα :D ή 8α στηριζα την Honda

κατα τα αλλα με στεναχωρησε η φυγη του Φινλανδου αλλα η αφηξη του Ισπανου με ειχε ικανοποιησει απο περσι που εγινε γνωστο και προπερσι που φιμολογουνταν.ενταξει ειπαμε ειμαι υποστιρηκτης ομαδας και οχι πιλοτου αλλα τις συμπα8ειες και τις αντιπα8ειες μας ολοι τις εχουμε

αλλα ρε παιδια σοβαρα τωρα τι σας αρεσε στον Πιλοτο Σουμαχερ?γιατι κατα την προσωπικη μου αποψη νομιζω οτι ειναι υπερβολικα υπερτιμημενος.δεν νομζω δλδ οτι το οδηγητικο του στυλ εχει κατι το εντυπωσιακο (με εξαιρεση την οδηγηση σε βοχη)

τουλαχισοτν ο Μοντογια μας δινει και κατι προσπερασεις αλα καμικαζι :p

Link to comment
Share on other sites

O Schumi είχε μακράν τις καθαρότερες γραμμές από όλους τους οδηγούς από τότε που έφυγε ο Mika, σταθερότατος σε απόδοση, ένα κάρο δευτερόλεπτα ορισμένες φορές μακριά από τους team-mates με το ίδιο αμάξι, από τους καλύτερους στα προσπεράσματα και εννοείται εργατικός σαν σκυλί, με άψογες μηχανολογικές γνώσεις.

Για το χαρακτήρα του που πολλοί λένε, είναι ο χαρακτήρας του πρωταθλητή. Και ο Σέννα και ο Προστ και πολλοί πολλοί άλλοι πασίγνωστοι πιλότοι έχουν πέσει πάνω σε άλλους για να κερδίσουν αυτοί ή από το πείσμα τους, ο Schumacher δεν αποτελεί εξαίρεση.

Αθλητής με ήθος στην F1 δεν υπάρχει. Μόνο τον Rossi αναγνωρίζω σε αυτόν τον τομέα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CrazyAnt [Σήμερα, στις 13:44]

αλλα ρε παιδια σοβαρα τωρα τι σας αρεσε στον Πιλοτο Σουμαχερ?

μας αρεσε ιδιαιτερα που εφυγε.
ένα κάρο δευτερόλεπτα ορισμένες φορές μακριά από τους team-mates με το ίδιο αμάξι
μα γι αυτο και επιλεγονταν οι συγκεκριμενοι: για να βαστανε πισω ολους τους υπολοιπους. αυτο δεν ειναι δειγμα οτι ο S ηταν μεγαλος οδηγος, αλλα οτι η ομαδα ειχε αψογα επιλεγμενα στελεχη για να φερη το αποτελεσμα.
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp [23-03-2007 15:25]

O Schumi είχε μακράν τις καθαρότερες γραμμές από όλους τους οδηγούς από τότε που έφυγε ο Mika, σταθερότατος σε απόδοση, ένα κάρο δευτερόλεπτα ορισμένες φορές μακριά από τους team-mates με το ίδιο αμάξι, από τους καλύτερους στα προσπεράσματα και εννοείται εργατικός σαν σκυλί, με άψογες μηχανολογικές γνώσεις.

Για το χαρακτήρα του που πολλοί λένε, είναι ο χαρακτήρας του πρωταθλητή. Και ο Σέννα και ο Προστ και πολλοί πολλοί άλλοι πασίγνωστοι πιλότοι έχουν πέσει πάνω σε άλλους για να κερδίσουν αυτοί ή από το πείσμα τους, ο Schumacher δεν αποτελεί εξαίρεση.

Αθλητής με ήθος στην F1 δεν υπάρχει. Μόνο τον Rossi αναγνωρίζω σε αυτόν τον τομέα.

Συμφωνω απολυτα^^.Οσο κι αν δεν αρεσει σε μερικους,ο σουμαχερ ηταν ενας απο τους καλυτερους οδηγους που περασε απο την F1 τα τελευταια χρονια.Βεβαια δν τον συγκρινω με τον σενα,γι αυτο αλλωστε λεω "τα τελευταια χρονια".Η αποψη μου ειναι αντικειμενικη γιατι ουτε φαν της φερραρι ειμαι αλλα ουτε και του σουμαχερ.Και δν τον θεοποιο οπως κανουν καποιοι πιτσιρικαδες...Απλα λεω οτι βλεπω...:giveup:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snips

ΤΟν άλλον λέω.... τον αριστερό στην φώτο!!! Αξέχαστη στιγμή!:worship: :worship: :worship: :worship:

Ίσως η καλύτερη προσπέραση που έχω δεί :worship: κυριολεκτικά όλα τα :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp [Σήμερα, στις 13:45]

το γεγονός ότι αυτή η προσπέραση για πολλούς είναι η καλύτερη που έχουν δει δείχνει ΠΟΣΟ χαμηλά έχει πέσει η F1...

μπορει επισης να μην εχουν δει πολλη f1.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.