Jump to content



Οι Πατεντιές μας


redgiwrgos

Recommended Posts

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply

Άσχετο...αλλά μιας και αρχίσαμε τα μαστοριλίκια να ρωτήσω και κάτι άλλο υπάρχει κάτι τόσο μικρό και λεπτομερές που να μπορεί να ενισχύσει τις επαφές για ακουστηκά σε SE κινητό? Έχω το W580i και το θέλω πλέον μόνο για walkman αφού τηλ πλέον δε μπορεί να πάρει και μου έχει σπάσει τα νεύρα κάθε φορά που πρέπει να κουνάω τα ακουστηκά για να κάνουν επαφή.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

τελικά το καλώδιο από usb μαμάει .:D

ξεκίνησα να αλλάξω μόνο το βύσμα (από 3,5 " σε 6,3 ") και τελικά άλλαξα όλα τα καλώδια γιατί ήτανε "ψεύτικα"

edit : εγινε και sleevαρισμα

[ATTACH]8870[/ATTACH]

[ATTACH]8871[/ATTACH]

post-497-1414343483,8698_thumb.jpg

post-497-1414343483,9045_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ο ανεμιστήρας που είχα με μπαταρίες, μπήκε μέσα στο pc σε θέση όμως που δεν προβλέπετε για αυτό οπότε έπρπε να βάλω το χε΄ρακι μου να φτιάξω ένα πρόχειρο αλλά σταθερό κράτημα :p :

P3107100017.jpg

P3107100020.jpg

P3107100018.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μιας και η θερμοκρασία έχει φτάσει τους 44 :Ο έπρεπε να πάρο τα βήματα του σακούρα στο router... Έπρεπε όμως να το κάνω λίγο πιο overkill :D

[ATTACH]8914[/ATTACH]

[ATTACH]8915[/ATTACH]

post-567-1414343487,3754_thumb.jpg

post-567-1414343487,4227_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

δεν το ολοκλήρωσες όμως βλέπω θέσεις για com για fan κλπ κλπ

καλή φάση το speedtouch

και επειδή σε ξέρω θα σε βαλω σε ιστορίες :p

δες αν παίρνει openwrt σαν hardware "το έχει"

Link to comment
Share on other sites

Speedtouch 585 int dsl-modem

Broadcom BCM6348 @ ???MHz

4MB

32MB

Broadcom (integrated)

BCM5325

???

???

???

WiP

Πω ρε πάνω τόσο καιρό δεν τόξα σκεφτεί ο κακομοίρης. Το interface του είναι gtp, μονο ο σάκης βγαίνει απομέσα, και ακόμη δεν είχα καταφέρει να βρω το "βρίγε" mode του. από αύριο θα το "φλασηαρο" :D

edit:Λάθος είναι work in progress :(

Link to comment
Share on other sites

οπ...ψαχνομαι για φτηνο routeraki που να μπορω να παιξω μαζι οσο δεν παει...για πες καμια λεπτομέρεια ρε συ..

τι παραπάνω χρειάζεσαι ;

ένα router είναι μπορείτε να το στίσετε και σε pc ( www.mikrotik.com )

αλλά για να έχετε ιντερνετ θα χρειάζεστε πάντα και ένα adsl modem σε bridge για να κάνει το pppoe το mikrotik

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.