Jump to content



Γυαλια μυωπιας και προσφορα Mark Alen?


ison

Recommended Posts

Τρελο offtopic αλλα δεν χανω και τπτ

Επειδη ηρθε το πληρωμα το χρονου και πρεπει να αλλαξω γυαλια ειχα ακουσει καποτε οτι τα Mark Alen (η καπως ετσι) κανανε μια προσφορα στο ενα ζευγαρι αλλο ενα δωρο με 1 ευρω ! Μηπως ξερει κανεις αν παιζει καμια τεταοι προσφορα και ακομα καλυτερα αν υπαρχει καποιος που να εχει αγορασει να μας πει τι γινετε απο αποψη ποιοτητας και αν υπαρχουν επωνυμες μαρκες να διαλεξεις.

Αν γνωριζετε και καποιο καταστημα (διευθυνση τηλ κλπ) στην περιοχη του Ν.κοσμου λη σε διπλανες θα με βοηθούσατε περισσότερο.

Ευχαριστώ για όποια βοήθεια!(το παρων το εχω και στο myphone.gr )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

MARK AALEN Α.Ε.Β.Ε.

Διεύθυνση : 25ης Μαρτίου 9 Ν. Σμύρνη

Τηλέφωνο : 2109314745

Αυτα απο το vres.gr

Ακριβώς δίπλα από το ΑΒ Βασιλόπουλος στην Πλατεία Ν.Σμύρνης είναι, για να μην ψάχνεσαι :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ison

Τρελο offtopic αλλα δεν χανω και τπτ

Επειδη ηρθε το πληρωμα το χρονου και πρεπει να αλλαξω γυαλια ειχα ακουσει καποτε οτι τα Mark Alen (η καπως ετσι) κανανε μια προσφορα στο ενα ζευγαρι αλλο ενα δωρο με 1 ευρω ! Μηπως ξερει κανεις αν παιζει καμια τεταοι προσφορα και ακομα καλυτερα αν υπαρχει καποιος που να εχει αγορασει να μας πει τι γινετε απο αποψη ποιοτητας και αν υπαρχουν επωνυμες μαρκες να διαλεξεις.

Αν γνωριζετε και καποιο καταστημα (διευθυνση τηλ κλπ) στην περιοχη του Ν.κοσμου λη σε διπλανες θα με βοηθούσατε περισσότερο.

Ευχαριστώ για όποια βοήθεια!(το παρων το εχω και στο myphone.gr )

Τελικά παίζει αυτό με το 2ο ζευγάρι δώρο?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

Ακριβώς δίπλα από το ΑΒ Βασιλόπουλος στην Πλατεία Ν.Σμύρνης είναι, για να μην ψάχνεσαι :D

Εκει διπλα μένω...ποιος θα παρει γυαλια να μου δωσει το δωρο?:p

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι ξέρω χρόνια τώρα δεν έχει σταματήσει αυτή η προσφορά. Βέβαια το 2ο ζευγάρι είναι από "επιλεγμένη" σειρά σκελετών, αλλά η ουσία παραμένει ότι έχεις ένα ζευγάρι κάβα.

Link to comment
Share on other sites

Θα παω σημερα να δω στην Νεα Σμυρνη οποτε και θα ενημερωσω αλλα οπως μου ειπαν στο myphone.gr η "προσφορα" ειναι μονιμη. Ακομα και αν ειναι και απο επιλεγμενους σκελετους δεν παυει να ειναι ενα εξτρα ζευγαρι για ωρα αναγκης.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πηγα χτεσ και εκλεισα γυαλια...απο τιμες ειλικρινα δεν ξερω αν ηταν καλη αλλα μου εκανε καλη εκπτωση. (γυρω στα 40-50 ευρω)

Ο σκελετος που πηρα ηταν Prada και μαζι με τα κρυσταλλα (ελληνικης κατασκευης διοτι υπηρχαν και κατι γερμανικα που εβγαινε 200 ευρω ο καθε φακος) μου βγηκε κουστουμακι 350 ευρω.

Εννοειτε οτι στην τιμη περνεις και δευτερο ζευγαρι το οποιο βεβαια εχει οργανικους φακους (απο οτι μου ειπε ειναι πιο ευαισθητοι απο τα κρυσταλλα και χαραζουν πιο ευκολα οποτε και θελουν προσοχη).Το δευτερο ζευγαρι το επιλεγεις μεσα απο συγκεκριμενους σκελετους αλλα υπαρχει και εκι μια σχετικη ποικιλια να διαλεξεις.

Γενικα εχουν αρκετα μεγαλη ποικιλια και ευρος τιμων οποτε ειναι για ολα τα βαλαντια. Ο κολλητος μου που ηρθε πηρε και αυτος 2 ζευγαρια με 170 ευρω (δεν θυμαμαι αν ηταν επωνυμο το πρωτο).

Αυτα για οποιαδηποτε ερωτηση στην διαθεση σας.

Link to comment
Share on other sites

Ελαφρια πιο φτηνα απο μαγαζι Γλυφαδας.

Και εγω σκελετο Prada με κρυσταλινους φακους και ειχα δωσει περυσι 380 με την εκπτωση.

Αλλα αξιζει για τον δευτερο σκελετο. Να εχεις καβατζα στο αμαξι πχ...

Link to comment
Share on other sites

Οχι (τουλαχιστον εγω δεν την ηξερα την μαρκα) αλλα φαινονται οτι δεν ειναι και του κιλου. Δηλαδη για δευτερο ζευγαρι μια χαρα ειναι και οπως ειπα υπαρχει και μια ποικιλια να διαλεξεις.

Link to comment
Share on other sites

πάνω στην ώρα ήρθε το τόπικ! Θα αλλάξω και εγώ τζαμαρίες γιατί ένας οφθαλμίατρος μου έδωσε λάθος νούμερο με αποτέλεσμα να έχω γυαλιά-κυάλια. Βέβαια στην οδήγηση ήταν σούπερ γιατί έβλεπα κανά χιλιόμετρο, αλλά για διάβασμα είναι σκότωμα. Δε με ενδιαφέρει τόσο οι προσφορές αλλά κάποιο κατάστημα που να έχει καλούς φακούς. Σκελετό έχω έτσι κ αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.