Jump to content



"ΔΕΣ ΤΗΝ ΨΗΦΙΑΚΑ" ΑΓΟΡΑ LAPTOP


fusion

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από perp

@ fusion

Τι έγινε τελικά ρε fusion πήρες καμία απόφαση?... από ότι λαπτοπ έχω διαβάσει/δει σε αυτό το νήμα εγώ θα πήγαινα αρχικά για DELL (αν και λίγο χοντροκομμένα ορισμένα, εγγύηση όμως), μετα για ΤΟSHIBA (φοβερό service), μετα HP, μετά όλα τα άλλα και στο τέλος για SONY που τσακώνεται για την τελευταία θέση με την ACER. To laptop του ilion10 πολύ καλό.... Για την shared graphics memory ακόμα για 256ΜΒ δεν υπάρχει πρόβλημα... έχω παίξει BF2 και στο λαπτοπ αξιοπρεπέστατα... καλύτερα επίσης Core2Duo

@ilion10

Το πήρες τελικά στα χέρια σου το Inspiron? Εντυπώσεις?

όχι ακόμα...νομίζω 12 εργάσιμες και την τετάρτη παράγγειλα...μόλις έρθει θα σας πώ!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Λοιπον, τελειωσαμε και εμεις:happy2: :happy2:

Τελικη συνθεση:

Inspiron 6400

C2D T5500 1,66GHz fsb 667

1GB RAM 533MHz

Ati x1400 256 MB

120GB hdd

dvd-rw

Vista Premium (ειμαι ψωνιο ...ξερω ξερω:tomato: )

-------------------------------

1013-500=513 ευρω.-

Εστειλα και τα χαρτια με fax και ολα οκ (αφηστε σημερα τρελαθηκα, μου εκανε κατι τρελα το yahoo mail και ετρεχα μεχρι πριν απο 20 λεπτα για fax)

Οπως ειπε ο ilion, σε 2 εβδομαδουλες θα εχουμε τις πρωτες εντυπωσεις:D :D

Link to comment
Share on other sites

παιδια

παρολο που το toshiba μου με κανει περηφανο καθε μερα

ηρθε η ωρα να αποδεκτω αυτο που φοβομουν

τελικα πριν το τελος της προθεσμιας εσκασε core 2 duo santa rosa + nvidia 8600 πακετο

ηταν αυτο που περιμενα μεχρι τελευταιας πτωσης

και τελικα το εφερε το multirama

ΕΛΕΟΣ

παιδια δεν νοιωθω καλα

λιποθυμαω...

εχει και ζεστη...

κλαψ...

σελω και γω τετοιο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gocu

παιδια

παρολο που το toshiba μου με κανει περηφανο καθε μερα

ηρθε η ωρα να αποδεκτω αυτο που φοβομουν

τελικα πριν το τελος της προθεσμιας εσκασε core 2 duo santa rosa + nvidia 8600 πακετο

ηταν αυτο που περιμενα μεχρι τελευταιας πτωσης

και τελικα το εφερε το multirama

ΕΛΕΟΣ

παιδια δεν νοιωθω καλα

λιποθυμαω...

εχει και ζεστη...

κλαψ...

σελω και γω τετοιο...

Καλα τωρα συγγνωμη... συγκρινεται το toshiba σου με τα λαπτοπ του multirama?

Τα ειδα και απο κοντα και δεν μου γεμιζουν το ματι, πλαστικουρα μου φανηκε και το keyboard ηταν για τον φουτσο:shutup:

Παντως εχε χαρη που μας στροιμωξε η dell στην γωνια, μην πω τιποτα τωρα που δεν πρεπει, αλλιως μαζι θα ειμασταν ολοι και θα περιμεναμε να βγουνε τιποτα hp/toshiba santa rosa...

Αρχική απάντηση από ilion10

Ωραίος...παρέα στην dell...Στην θέση σου αν έφτανα σε αυτά τα λεφτά αντί για τα premium θα έπειρνα τον 5600...anyway...καλορίζικος...αναμονή!

Να μας ζησουν τα διδυμα:hehe: :hehe:

Οσον αφορα τα premium ειχα κολλησει απο την αρχη την τελευταια στιγμη που μου ειπε την τιμη, θολωσα και τα πηρα, ειναι να μην σου μπει κατι στο ματι...

Εξαλλου c2d παιρνεις, τα 200MHz διαφορα που θα τα δεις? Μια χαρα ευχαριστημενος ειμαι και με 5500.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fusion [01-06-2007 16:11]

Λοιπον, τελειωσαμε και εμεις:happy2: :happy2:

Τελικη συνθεση:

Inspiron 6400

C2D T5500 1,66GHz fsb 667

1GB RAM 533MHz

Ati x1400 256 MB

120GB hdd

dvd-rw

Vista Premium (ειμαι ψωνιο ...ξερω ξερω:tomato: )

-------------------------------

1013-500=513 ευρω.-

Εστειλα και τα χαρτια με fax και ολα οκ (αφηστε σημερα τρελαθηκα, μου εκανε κατι τρελα το yahoo mail και ετρεχα μεχρι πριν απο 20 λεπτα για fax)

Οπως ειπε ο ilion, σε 2 εβδομαδουλες θα εχουμε τις πρωτες εντυπωσεις:D :D

’ντε μπράβο ρε fusion... με το καλό να σου έρθει όπως και στον ilion10... το αξίζετε εξάλλου...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp

’ντε μπράβο ρε fusion... με το καλό να σου έρθει όπως και στον ilion10... το αξίζετε εξάλλου...

thanks φίλε μου....

Αρχική απάντηση από fusion

Να μας ζησουν τα διδυμα:hehe: :hehe:

Οσον αφορα τα premium ειχα κολλησει απο την αρχη την τελευταια στιγμη που μου ειπε την τιμη, θολωσα και τα πηρα, ειναι να μην σου μπει κατι στο ματι...

Εξαλλου c2d παιρνεις, τα 200MHz διαφορα που θα τα δεις? Μια χαρα ευχαριστημενος ειμαι και με 5500.

Καλά σε αυτό έχεις δίκιο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ilion10 [Χθες, στις 09:48]

λίγο χοντροκομμένο μου φάνηκε και βαρύ...

Έτσι είναι τα DELL άλλα μην τα φοβάσαι....είναι σκυλιά μαύρα...στην δούλειά πάντως που έχουμε τιγκάρει στη DELL (από laptop, PC, οθόνες, mouse κτλ) κανένα μα κάνενα πρόβλημα... να το χαρείς φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp

Έτσι είναι τα DELL άλλα μην τα φοβάσαι....είναι σκυλιά μαύρα...στην δούλειά πάντως που έχουμε τιγκάρει στη DELL (από laptop, PC, οθόνες, mouse κτλ) κανένα μα κάνενα πρόβλημα... να το χαρείς φίλε μου

Να σαι καλά φίλε μου...

Αρχική απάντηση από fusion

Οταν λες βαρυ, τι εννοεις δηλαδη?

Δεν ειναι στην κατηγορια των 3 κιλων?????

Δεν ξέρω αλλά 3 και κάτι σίγουρα....είναι βαρύ νομίζω...

Link to comment
Share on other sites

Ειπαν την Παρασκευη, αν και εγω γραφω το μεσημερακι Παρασκευης και δεν θα ειμαι σπιτι 11-12 που συνηθως φερνουν τα δεματα.

Τι να κανουμε ρε ilion? εσυ ησουν τυχερος:D :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.