Jump to content


Ερχεται το HALO 2 για PC


winters

Recommended Posts

με βλεπω να τα βαζω....δεν παει αλλο.. ασε που το halo το κανω πολυ κεφι...παντως επιτηδες το καναν...δεν εξηγιεται αλλιως..με τα βιστα..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από anthis [Σήμερα, στις 07:53]

Είμαι σίγουρος πως όταν θα δουν χαμηλές πωλήσεις γιατί ελάχιστοι έχουν Vista, θα βγει κάτι να παίζει και σε XP... :turn:

MS ειναι αυτη, εχει το xbox 1 και το 360 για να ξεζουμιζει το halo στα παπακια της για το πως θα τα παει στο pc ......

Link to comment
Share on other sites

Ναι, σωστά... Κρίμα...

Ευτυχώς που το έχω στο original xbox και το απολαμβάνω από το 2004.... :p:cool:

Μπείτε στο παρακάτω link και υπογράψτε και εσείς μήπως και γίνει τίποτα....

http://www.petitiononline.com/H2XP2000/petition.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

το εχω απο το στο pc αλα αρνητε να κανει εγκατασταση στα xp θελει μονο vista για τα xp

μου γραφει το εξης: το σημειο εισαγωγης createProcesswithtokenw της διαδικασιας δεν ηταν δυνατο να εντοπιστει στην βιβλιοθηκη δυναμικης ADVAPI32.dll.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BILL5

το εχω απο το στο pc αλα αρνητε να κανει εγκατασταση στα xp θελει μονο vista για τα xp

Φιλε η συνταξη της προτασης ειναι λιγο αστα να πανε.... αν καταλαβαινω καλα προσπαθεις να κανεις εγκατασταση στα xp, πραγμα το οποιο δεν γινεται...

Halo 2 μονο σε Vista ή ΧΒΟΧ....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Winters [12-05-2007 15:24]

Δεν ειναι DX10... απλα παιζει μονο στα Vista...

Αλλο φρουτο και αυτο τι να πω μας εχει τρελανει τελειως η Ms

Σιγα μην βαλω βιστα ακομα πως και πως καναμε τοσο καιρο πειραματα με ρευματα, τασεις, oc, και αλλα για να πετυχουμε καλυτερη ταχυτητα και να τα χασουμε βαζοντας βιστα και HALO ασε δεν θα παρω

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αρχική απάντηση από ΟΕW1999

Αλλο φρουτο και αυτο τι να πω μας εχει τρελανει τελειως η Ms

Σιγα μην βαλω βιστα ακομα πως και πως καναμε τοσο καιρο πειραματα με ρευματα, τασεις, oc, και αλλα για να πετυχουμε καλυτερη ταχυτητα και να τα χασουμε βαζοντας βιστα και HALO ασε δεν θα παρω

1) Μάλλον είναι μούφα το παιχνίδι, οπότε τζάμπα ο κόπος

2) Δε θα χάσεις ταχύτητα στα Vista, στα benches θα χάσεις νούμερα, τα παιχνίδια και όλα τα υπόλοιπα τρέχουν σχεδόν στα ίδια (+-2%)

Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση....οτι δεν τα πηγε και τοσο καλα αυτη την φορα το HALO...απλα μετριο απο οτι διαβασα...εκτος εαν οι χαμηλες βαθμολογιες οφειλονται στην μη συμβατοτητα με τα XP...και χωρις dx10..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 08:37]

εχω την εντυπωση....οτι δεν τα πηγε και τοσο καλα αυτη την φορα το HALO...απλα μετριο απο οτι διαβασα...εκτος εαν οι χαμηλες βαθμολογιες οφειλονται στην μη συμβατοτητα με τα XP...και χωρις dx10..

Γιατι το πρωτο halo στο pc πηγε καλυτερα ? μια κοροιδια και μιση ητανε,ενσωματωμενο mouse accel που εβγαινε με αλχημειες στο .ini ( πως φαινεται οτι οι κονσολιερηδες χρησιμοποιουν acceleration στον μοχλο by default γιατι πρακτικα δεν γινεται αλλιως ) και ενω ειχε φτιαχει για geforce 3 based hardware που ειχε το xbox στα pc ηθελες fx5900 για να το χαρεις ( επαιζα το demo με geforce 3 οποτε κατι ξερω ) ασε που δεν μπορουσες να βαλεις antialiasing αποσο θυμαμαι,δεν μπορω να καταλαβω τι σας αρεσει σε ενα παιχνιδι οπου ο χαρακτηρας παει σαν την γιαγια μου, εχει επαναφορτιζομενη ασπιδα και μπορει να κουβαλαει μονο 2 οπλα

Η πλακα στο halo2 ειναι οτι οταν συνδεσεις gamepad ενεργοποιειται αυτοματα το auto-aim και δεν βγαινει μεχρι να το αποσυνδεσεις :p

Link to comment
Share on other sites

To Halo είχε στα καλά του την ωραία ιστορία και τη φιγούρα του Master Chief. Σαν παιχνίδι, εκτός από την ασταμάτητη και επαναλαμβανόμενη δράση, δεν είχε τπτ άλλο. Τα 2 όπλα δε με χάλασαν τόσο, απλά με τπτ το παιχνίδι αυτό δεν ήταν σαν τα Half-Life - Deus Ex - Thief - κτλ. Απλά για να χαίρονται τα πιτσιρίκια που δεν ξέρουν να χειριστούν pc...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.