Jump to content



Μια ερώτηση για το Rapidshare


maverick26

Recommended Posts

Ξέρει κανεις ποσο ειναι το ελάχιστο σε Mb ή Kb αρχειο που μπορει να κάνει κάποιος upload στο rapidshare.com προκειμένου να πάρει καποιους ποντους οταν το κατεβάζουν άλλοι?

Link to comment
Share on other sites

What are Premium-Points?

Upload your files in your Premium-Zone, and you will get points for downloads of your files. You can then convert your collected points to free premium-accounts. (Check "Convert points" in your premium-zone.) You can also extend your own premium-account for free. You will get one point per download if the downloader is a free-user AND your file is bigger than 1 MB AND the downloader has generated less than 5 points in the last hour. These rules have been introduced to protect us from abuse.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $George Vasil$

Να κάνω και εγώ μια ερωτηξη:

Ισχύει ότι είναι 25GB την βδομάδα το όριο για τους Premium users??

5gb τη μέρα,αλλά αν δεν τα κατεβάσεις όλα,μπορείς να τα κατεβάσεις άλλη μέρα,δλδ μπορείς να κατεβάζεις 25gb το 5ήμερο..

Link to comment
Share on other sites

ισχύει γιατί εγώ έφτασα στα 25gb και μου έβγαλε μύνημα ότι πρέπει να περιμένω ένα 24 ώρο μέχρι να με αφησει να ξανακατεβάσω κάτι.

να ρωτήσω και εγώ κάτι :

βρίσκω τα links από το πρόγραμμα που θέλω να κατεβάσω. Με ποιο πρόγραμμα μπορώ να τα βάλω σε αναμονή για κατέβασμα όλα τα links και όταν τελειώνει το προηγούμενο να ξεκινάει το επόμενο αυτόματα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από diablo13

να ρωτήσω και εγώ κάτι :

βρίσκω τα links από το πρόγραμμα που θέλω να κατεβάσω. Με ποιο πρόγραμμα μπορώ να τα βάλω σε αναμονή για κατέβασμα όλα τα links και όταν τελειώνει το προηγούμενο να ξεκινάει το επόμενο αυτόματα?

RapGet :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από diablo13 [Σήμερα, στις 01:54]

ισχύει γιατί εγώ έφτασα στα 25gb και μου έβγαλε μύνημα ότι πρέπει να περιμένω ένα 24 ώρο μέχρι να με αφησει να ξανακατεβάσω κάτι.

να ρωτήσω και εγώ κάτι :

βρίσκω τα links από το πρόγραμμα που θέλω να κατεβάσω. Με ποιο πρόγραμμα μπορώ να τα βάλω σε αναμονή για κατέβασμα όλα τα links και όταν τελειώνει το προηγούμενο να ξεκινάει το επόμενο αυτόματα?

FlashGet απο εμένα.

Rapidshare,Torrents,Download manager ολα σε ενα νοικοκυρεμένα..:devil: :p

Χτες που πήρα account στο rapid,χρησιμοποίησα το Rapget.

Δεν έμεινα ευχαριστημένος από τις ταχύτητες,(κοινώς κατέβαζε όσο ήθελε),είτε ήταν ελεύθερη η γραμμή,είτε πιταρισμενη.Και για έναν άγνωστο λόγο μόλις έκανα restart το pc,χάθηκαν όλα τα λινκς που είχα βάλλει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Artist_ [Σήμερα, στις 20:12]

rapget και από μένα και αν έχεις πρόβλημα με την ταχύτητα απλός βάλε 2 αρχεία να κατεβαίνουν ταυτόχρονα ώστε να πιάνεις max το download.

ακριβως αυτο.. εδω και 3-4 μερες δεν εχει πεσει κατω απο 100 για 1024.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.