Jump to content



thelabίτικα καταστηματα


oOoOo

Recommended Posts

Οι περισσοτεροι, αγοαζουμε κομματια για το πσ μας απο αλυσιδες κτλ. κτλ. κτλ. Πολλα μελη στο lab εχουν καταστηματα. Προτινω λοιπον να γραψουν, οσοι εχουν καταστηματα, τις ιστοσελιδες των καταστηματων τους, περιοχη κτλ. ωστε να αγοραζουμε και απο αυτους.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Η ιδέα δεν είναι κακή μιας και θα δώσει μια ώθηση στην υποστήριξη κάποιων καταστημάτων και εννοείται καλύτερες σχέσεις μεταξύ πελάτη και καταστήματος.

Το ζήτημα όμως απλά είναι ότι ίσως η διαφήμιση αυτή δεν είναι 100% σωστή-νόμιμη. Μπορεί η ιδέα να είναι εντελώς καλοπροαίρετη, η πράξη όμως ίσως είναι λίγο διαφορετική.

Θα περιμένω πάντως να δω και την επίσημη άποψη με αγωνία :)

Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου φαίνεται ένταξη σαν ιδέα. Γιατί δηλαδή να μην υποστηρίζουμε το σπίτι μας ? Και τώρα γίνεται αυτό όπως οι περισσότεροι γνωρίζουμε, αλλά κάτω από το τραπέζι. Δεν νομίζω πως θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα αν γίνεται και φανερά.

:)

Link to comment
Share on other sites

χμμμμ μου μυρίζει πάλι καλοκαιρινός καυγάς...

έχουμε δείγματα πολλά και πάνω αλλά και κάτω από το τραπέζι, αλλά άλλοι είναι untouchable και άλλοι μόνο που απλά δουλεύουν σε μαγαζί λογοκρίνονται...

γνώμη μου να συνεχιστεί το κάτω από το τραπέζι για να μη γίνει το lab πεδίο μάχης κ ανταγωνισμού των μαγαζιών αυτών... όσοι θέλουν βρίσκουν και εξυπηρετούνται...

και η φράση "γιατί να μη στηρίξουμε το σπίτι μας" ποιούς βάζει μέσα? τους παλιούς "γνωστούς" χρήστες με x000+ ποστς +μαγαζί? ή όλους? ποιος θα μας προστατεύσει από μαγαζάτορες που θα βάλουν κάθε πωλητή τους να κάνει και από 2-3 accounts και να σπαμμάρει???

εκτός αν πει το lab, στηρίχτε αυτόν ή όπως παλιότερα είχε κάνει συμφωνία για έκπτωση με το play247...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly

Τώρα στο λουκέτο απάνω το σκεφτήκατε αυτό ρα; :hehe:

καλά κάνεις κ δε χάνεις το humor σου αγορίνα...

Αρχική απάντηση από oOoOo

με υπολογιστες ειναι/ ηταν?

πώληση/service Η/Υ...

Link to comment
Share on other sites

Βασικά πριν αρχίσουν να πετάγονται διάφοροι και να πουν "εγώ έχω κατάστημα εκεί" κλπ, να πω ότι πρώτα περιμένουν έγκριση για το εάν επιτρέπεται από τους Admins κάτι τέτοιο.

Οι υπόλοιποι χρήστες μπορούν ελεύθερα να πουν την άποψή τους.

Όσο για το δικό μου, όπου και να είναι πλέον δεν έχει σημασία ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι παράνομο.

Είναι όμως στη δικαιοδοσία του TheLab αν θα επιτρέψει κάτι τέτοιο και με ποια μορφή.

Πχ. θα μπορούσε να επιτρέψει διεύθυνση τηλ. και ιστοσελίδα, με τυπικά γράμματα, χωρίς εικόνες, σε ένα συγκεκριμένο thread.

Το βρίσκω χρήσιμο, ιδίως για τα νεότερα μέλη.

Ίσως και να τονώσει την όποια αλληλεγγύη των Λαμπιτών.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από oOoOo [Σήμερα, στις 17:22]

κανένας admin δεν το εχει δει ακομα να μας φωτισει ??????

για να βγηκε και να ειπε ο JP αυτα που ειπε, με καποιον συννενοηθηκε.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.