Jump to content



Μη ορατή πλοήγηση


.38-.45

Recommended Posts

εδώ σε ένα απ τα μεγαλύτερα τεχνολογικά φόρα στην ελλάδα(χαρακτηριστικό χρώμα το μπλέ και δεν ασχολείται πολύ με υπολογιστές) κλέβανε τους κωδικούς χρηστών.....

Οπότε δεν είναι θέμα δεοντολογίας πια,αλλά εμπιστοσύνης ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Εντάξει, αν βάζεις ίδιο κωδικό στο thelab και στο server σου, σημαίνει ότι ζητάς επειγόντως κάποιον να σου κάνει format γιατί βαριέσαι να το κάνεις μόνος σου.

δισκλέημερ: δεν εννοώ κάτι κακό για το δελάβ :inlove:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Αρχική απάντηση από .38-.45

λολ. και βεβαια οχι.

μπορουμε να τα διαβασουμε, αλλα δεν παρακολουθουνται.

ουτε σωστο ειναι, ουτε λογος υπαρχει, αλλα ουτε κι εχει και κανενας την ορεξη να διαβαζει πμ. δε νομιζω πως εχουμε περασει την εικονα των κουτσομπολιδων.

Πάντος δέν μου αρέσει αυτό έστω και που μπορείτε και μόνο να τα βλέπεται αγαπητέ .38-.45

Όταν λέμε προσωπικό μήνυμα εννοούμε προσωπικό μήνυμα και όχι να μπορούν να το (βλέπουνε) 5-10 άτομα τότε χάνει το νόημα του. :confused: :magic:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από VIL

Πάντος δέν μου αρέσει αυτό έστω και που μπορείτε και μόνο να τα βλέπεται αγαπητέ .38-.45

Όταν λέμε προσωπικό μήνυμα εννοούμε προσωπικό μήνυμα και όχι να μπορούν να το (βλέπουνε) 5-10 άτομα τότε χάνει το νόημα του.

Το ίδιο συμβαίνει με ΟΛΑ τα emails πάνω στον πλανήτη... Πάντα κάποιος μπορεί να τα διαβάσει... όπως να δει το λογαριασμό σου, να ακούσει τι λές στο τηλέφωνο. Το αν γίνεται νόμιμα/παράνομα, είναι άλλη ιστορία :)

Link to comment
Share on other sites

μα δεν είπε κανείς ότι τα βλέπουμε.

είναι αυτό ακριβώς που είπε ο Wizard!. για τις υπόλοιπες μηχανές για fora δεν ξέρω τι γίνεται , αλλά για το vbulletin που χρησιμοποιεί πάρα πολύ ο κόσμος, υπάρχει η δυνατότητα αυτή. παντού και πάντα, θα υπάρχει κάποιος που έχει τη δυνατότητα να διαβάσει τα email/πμ μου, είτε λόγω δουλειάς είτε λόγω ελεύθερου χρόνου.

γι αυτό το msn, το πρώτο πράγμα που σου λέει, είναι να μη μετακινείς ευαίσθητα δεδομένα μέσα από τις υπηρεσίες του.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard!

Το ίδιο συμβαίνει με ΟΛΑ τα emails πάνω στον πλανήτη... Πάντα κάποιος μπορεί να τα διαβάσει... όπως να δει το λογαριασμό σου, να ακούσει τι λές στο τηλέφωνο. Το αν γίνεται νόμιμα/παράνομα, είναι άλλη ιστορία :)

Τα γνωρίζω αυτά Wizard! αλλά δέν μου αρέσουν.

Και το σταματώ εδώ.-

Link to comment
Share on other sites

Τι το γράψω σε πμ τι εδώ ο ίδιος κόσμος θα το δει :p:P

Είναι τεχνολογικό...αλλά δεν ασχολείται σχεδόν καθόλου με υπολογιστές...το σήμα κατατεθέν του είναι το μπλε φόντο και είναι η επανάσταση του ασύρματου

Ποιο είναι?

Link to comment
Share on other sites

Εάν μπορείς να διαβάζεις τα π.μ χωρίς να τα βλέπεις έχεις ιδιαίτερες ικανότητες 38-.45

(Δες τί έχεις ποστάρει παραπάνω).

Εσύ είπες ότι τα βλέπεις όλα, και τα π.μ.

Και εγώ είπα την γνώμη μου, και σταματώ εδώ.

ΕΔΙΤ Wizard! Το βαταράκι σου καλοοοοοοό

Link to comment
Share on other sites

Βρε VIL παρεξηγείς τα γραφόμενα. Ήταν σαφής ο 38-45. Κάθε φόρουμ που χρησιμοποιεί τo Vbulletin μπορεί να δώσει την δυνατότητα στους διαχειριστές του να δουν τα προσωπικά μηνύματα. Εμείς δεν έχουμε καμία απολύτως όρεξη να βλέπουμε κανενός τα πμ.

Link to comment
Share on other sites

Για να μην αναφέρουμε δημόσια ότι του το έστειλες και εμαιλ από γνωστή υπηρεσία παροχής εμαιλ, αλλά καθηστέρησε να φτάσει γιατί είχε φουρτούνα στον Κάβο Ντ'όρο....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από VIL [Σήμερα, στις 17:15]

Εάν μπορείς να διαβάζεις τα π.μ χωρίς να τα βλέπεις έχεις ιδιαίτερες ικανότητες 38-.45

(Δες τί έχεις ποστάρει παραπάνω).

Εσύ είπες ότι τα βλέπεις όλα, και τα π.μ.

αν θέλω να ειρωνευτώ, μπορώ να το κάνω κι εγώ, δεν είναι δύσκολο.

μπορείς να μου δείξεις που έγραψα ότι διαβάζονται τα pm ??

Link to comment
Share on other sites

Mη ορατο thread..

Και νομιζα πως τα ειχα δει ολα!!:p

προλαβαινω να σβησω 198 pm??H εχουν διαβαστει ηδη??

(κidding ...το γεγονος το ηξερα εδω και ενα χρονο περιπου...απο σποντα)

Ποσοι μειναμε ..7??8??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

αν θέλω να ειρωνευτώ, μπορώ να το κάνω κι εγώ, δεν είναι δύσκολο.

μπορείς να μου δείξεις που έγραψα ότι διαβάζονται τα pm ??

Νομίζω ότι θα πρέπει να το σταματήσουμε εδώ.

Συμφωνείς?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από VIL

Νομίζω ότι θα πρέπει να το σταματήσουμε εδώ.

Συμφωνείς?

Να με συγχωρείς, αλλά δεν νομίζω ότι πρέπει να το σταματήσουμε εδώ.

Η απάντησή σου υποννοεί ότι ξέρεις κάτι παραπάνω από ότι οι υπόλοιποι και προκειμένου να μην το βγάλεις στην φόρα ζητάς την σύμφωνη γνώμη του .38-.45 στο να λήξει το θέμα εδώ.

Σε προκαλώ λοιπόν να μας πεις τι είναι αυτό που δεν γνωρίζουν οι υπόλοιποι...

Αν δεν έχεις τίποτε να πεις, δεν έχω κανέναν λόγο να διαφωνήσω στο να λήξει εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Εγω σαν απλος θεατης, που το διαβασα , δεν μπορω να καταλαβω γιατι υπαρχει προβλημα που 7-8 ατομα δεν φαινονται...

Κανουν κατι κακο?..

Γιατι αυτη η επιθεση στον Vil?...

Αν ειναι κατι το οποιο δεν ξερουμε εμεις τοτε οκ..

Αλλα μου φαινεται οτι ειναι σαν .... ομολογια που πρεπει καποιοι να κανουν για το οτι δεν εμφανιζονται....

Και μαλιστα απο οτι ειδα , εδω και πολυ καιρο το thread ηταν στα σκοτεινα και ξεκινησε με αυτο..... :

Αρχική απάντηση από perp [Σήμερα, στις 15:32]

Και να που η ιστορία επαναλαμβάνεται για ορισμένους.... :whistling :whistling

Ξαφνικα ειδα μαζεμενες απαντησεις απο admin και mod.....

Τι εγινε ρε παιδια????...:...: :...:

Link to comment
Share on other sites

Δέν υποννοώ τίποτα RootX γιατί δέν γνωρίζω και τίποτα από αυτά που λές, εάν τώρα εσύ από 8 λέξεις διακρίνεις τέτοια τέρατα και σημεία για εμένα δικό σου πρόβλημα.

Σε παρακαλώ και εσένα να το σταματήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.