Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Elpis

Τιποτα καλο ζωγραφου;

Το uber ειναι στη Μιχαλακοπουλου... δεν ειναι ζωγραφου-ζωγραφου αλλα ειναι διπλα...

απε κει και περα στα εντος εδρας... εμπιστευομαι Ready's για κρεπα.... dominos pizza... Ψητοπουλος σουβλακι.... και Καραγιαννης σουβλα-ψησταρια....

Αρχική απάντηση από greekfragma

επισης οποιος εχει ορεξη, παιρνει τη ροδα του και κανονιζουμε lab-ιτικο βρωμιικο σε καποιο απο τα γνωστα σημεια κατα τις 12....ετσι κανα 2ωρο μαξ να φαμε και να τα πουμε και λιγο

Το δα αργα.... μολις κατεδαφισα 2 πιτογυρα....

Link to comment
Share on other sites

Πωωωωωωω.....

Και ξεκινησα διαιτα σημερα....

Τι να ποσταρω τωρα το γιαουρτακι μου ή το μηλαρακι??....

Αρχική απάντηση από unseen [14-09-2007 17:45]

ΠΡΑΣΣΑΣ

1aaaaaaaaaa.jpg

1sssss.jpg

Kαλη χώνεψη :D

Ps.Η φωτο με τους γυρους ειναι κατα τις 4 που εχει περασει ο πολυς ο κοσμος. Το πρωι οταν τους βαζει πανω με γερανακι ειναι απλα τεραστιοι!

Πολυ γελιο ερειξα παιδια με την φωτο και περισσοτερο με τα σχολια σας......:jump: :jump: :D :D

Αρχική απάντηση από XTCgr [14-09-2007 20:00]

το πάχος του χεριού κοιτάς ή το δάκτυλο πίτα στο τζατζίκι/κηπουρού/ουγγαρέζα/whatever που ξύνει την μύτη του? :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από defiant [Σήμερα, στις 19:34]

Κανεις απο Θεσσαλονικη εχει να ριξει καμια ιδεα για ΚΑΛΗ* πιτσα?

*Μη μου πειτε leodoro:rant:

pizza fan ...ψιλοακριβες αλλα συμπαθητικες γευσεις,χωνευονται ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ (εγω πχ χωνευω μια 4χ4 σε 2 ωριτσες ενω 1μιση κανονικη απτο bellissimo θελω 7ωρες +++)...

ειναι καλες πιτσες...και οχι της πιτσας πιτσες...

Link to comment
Share on other sites

Πεινουσα πολυ,δεν αντεξα και πηρα hut take away μια caprese και μια με ζαμπον , μπεικον,ντοματα.

Περιοχη Χαριλαου.

Thnx Tsakonas, αν μπορεις στειλε μου με πμ το τηλεφωνο της φαν να δοκιμασω.

Link to comment
Share on other sites

αν ησουν Δυτικα 8α σου ελεγα Il Mullino...απλα τα σπαει και σε τιμη που συμφερει (6 εβραιους μονο) χωρις τα υλικα να ναι σαπια

hut take away εννοεις 1+1 απο το καταστημα προφανως ετσι?(ισχυει ακομα αυτη η προσφορα? :D)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από defiant [Σήμερα, στις 21:07]

Πεινουσα πολυ,δεν αντεξα και πηρα hut take away μια caprese και μια με ζαμπον , μπεικον,ντοματα.

Περιοχη Χαριλαου.

Thnx Tsakonas, αν μπορεις στειλε μου με πμ το τηλεφωνο της φαν να δοκιμασω.

βασικα εκανα πατατα....δεν εχουνε ακομα franchise στη θεσσαλονικη...εχουνε ομος στο Βολο το πιο κοντινο καταστημα...:o :o :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CrazyAnt [Σήμερα, στις 23:14]

αν ησουν Δυτικα 8α σου ελεγα Il Mullino...απλα τα σπαει και σε τιμη που συμφερει (6 εβραιους μονο) χωρις τα υλικα να ναι σαπια

hut take away εννοεις 1+1 απο το καταστημα προφανως ετσι?(ισχυει ακομα αυτη η προσφορα? :D)

Στειλε τηλ αν μπορεις.Κεντρο φερνει ?

Το take away ισχυει αλλα χρεωνουν +1 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

χλωμο το κοβω να φερνουν απο Κορδελιο και απο Ανω Ηλιουπολη-Σταυρουπολη στο κεντρο

εκτος αμα τους κανεις καμια παραγελεια 30 πιτσες :p

2310 655540 παντως ειναι το τηλεφωνο @ Σταυρουπολη

οσο για το +1 ευρωσιγα τα αυγα οταν παιρνεις 2 πιτσες στην τιμη της μιας :D

για μενα προσωπικα μονο ετσι αξιζει η Hut,γιατι με 15-18e την οικογενιακη καηκαμε

edit

τα 6 ευρω ειναι για το μεγε8ος Γιγας μου επι της ουσιας ειναι μια πραγματικη οικογενιακη.εγω μια την γονατιζω ανετα παντως.οτιδηποτε μικροτερο ειναι απλα για να λερωσεις τα δοντια σου :D

και μιλαμε για πιτσα ψημενη @ φουρνο με ξυλο,αυτες με την λεπτη ζυμη,οχι σαν την Roma πχ.Το διευκρηνιζω για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις.Γιατι και γω δεν γουσταρω παντα να τρωω τετοιου τυπου pizza,αλλες φορες προτιμω τις τυπου "ταψακι-φουσκωτες" :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.