Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

εγω προτιμαω με κλειστα ματια Bellissimo και "Μπες στο Ψητο " που ειναι στην Πειραιως (Ταυρος)...Ολα τα λεφτα και με πολυ καλο delivery

Επισης ειχα ανακαλυψει και ενα αλλο στον Νεο Κοσμο ονοματι "το Μικρο Μοναστηρακι" με κατι πιττες γιγας τιγκα στο κεμπαπ και τα συναφη !!!

Oταν γινει το επομενο πανηγυρι θα ανεβασω υλικο...!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dellman

Ήρθε το φαι μου μια πίτσα 2 μακαρονάδες και μια κόκα κόλα 1,5 λιτρο

:blink::blink:

καλα, που θα τα βαλεις ολα αυτα;;;

PS: να παρει, μου ανοιξες την ορεξη παλι βραδιατικα...:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι λετε εσεις, εγω περιμενω να ανοιξει η dominos στο Αιγαλεω, 5 λεπτα απο το σπιτι μου.

Which means 13 ευρω η μεγαλη, + αλλη μια αφου θα την παρω απο το μαγαζι. :D

Ακομα καλυτερα, σε βραδιες Champions League 4 ατομα, 2 πιτσες + 2 δωρο, με 6.5 ευρω ο καθενας εχει την δικη του πιτσα! (εαν κανουν ιδια προσφορα και στις jumbo, τοτε με 7.5 ευρω ο καθενας τη δικη του jumbo :D)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spresv [Σήμερα, στις 14:04]

Δεν ξερω τι λετε εσεις, εγω περιμενω να ανοιξει η dominos στο Αιγαλεω, 5 λεπτα απο το σπιτι μου.

Which means 13 ευρω η μεγαλη, + αλλη μια αφου θα την παρω απο το μαγαζι. :D

Ακομα καλυτερα, σε βραδιες Champions League 4 ατομα, 2 πιτσες + 2 δωρο, με 6.5 ευρω ο καθενας εχει την δικη του πιτσα! (εαν κανουν ιδια προσφορα και στις jumbo, τοτε με 7.5 ευρω ο καθενας τη δικη του jumbo :D)

Ιδια προσφορα και στις jumbo!!!

Dominos rulzz:banging:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 15:09]

η ζερο ειναι για τη διαιτα φανταζομαι :hehe:

Οχι ρα, κρύβε λόγια, έτσι για το ξεκάρφωμα είναι μην μας περάσουνε και για τίποτα χυμάδια... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Πλατεια Μπουρναζι δεν ειναι αυτοι ?

Δε ξέρω αν άνοιξαν κι εκεί, απέναντι από τον ΟΤΕ στο περιστέρι είναι. Νομίζω ότι είδα κι ένα πάνω στην Δεκελείας..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.