Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

λίγο να σταθεί στα πόδια του το μαγαζί και θα παίξουν τα πάντα

απλά κ η μητέρα μου πριν λίγο έκανε εγχείριση στο πόδι, το μαγαζί ακόμα δεν δούλεψε είχε κλείσει για ένα μικρό χρονικό διάστημα

κατά τα αλλα προσπαθούν να έχουν όσο χαμηλότερες τιμές γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι, είναι και η μανα μου ιδεολόγος

Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

λίγο να σταθεί στα πόδια του το μαγαζί και θα παίξουν τα πάντα

απλά κ η μητέρα μου πριν λίγο έκανε εγχείριση στο πόδι, το μαγαζί ακόμα δεν δούλεψε είχε κλείσει για ένα μικρό χρονικό διάστημα

κατά τα αλλα προσπαθούν να έχουν όσο χαμηλότερες τιμές γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι, είναι και η μανα μου ιδεολόγος

κατερινγκ απο την εν λογω ταβερνα απο ολη την ΔΟ του λαμπη και τον Νεφιλιμ οταν ανεβουμε να επισκεφτουμε το αλεξις2044

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

μάγκες από την επομενη βδομάδα για μια βδομάδα οποιος πάει στο μαγαζί της μάνας μου, άμα πει πως είναι από το thelab στο τέλος του φαγητού θα έχει δώρο το γλυκό που είναι η μελάκι (γλυκό από μέλι, ζύμη που βράζετε με μέλι και ζαχαρούχο.. πολύ καλή φάση) η βαριενικ με βύσσινο

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

καλες δουλειες dunkel_Stern

αν και κατερινιωτης, ως φοιτητής ερχομαι συχνα θεσσαλονικη

μετα την εξεταστικη αν βρω ευκαιρια θα περασω (μονος η με παρεα)

να τιμήσω τα εδεσματα:p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά τώρα σοβαρά σας αρέσει ο τερκενλής; το φύλλο του απο την φώτο και μόνο φαινεται πόσο χάλια είναι και η κρέμα.. μείγμα !

Μα μόνο με το μάτι το κρίνεις; Έχεις φάει; Εμένα μου έχουν φέρει και μου αρέσει πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.