Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

[MENTION=3208]zomg[/MENTION] ¨οταν σου κάνω το τραπέζι δε θα βάλω. Μέχρι τότε έχω 200 κιλά στην κατάψυξη :p

[MENTION=166]Κοπρίτης[/MENTION] Γιωργο το έχω δοκιμάσει και με μπριζόλα αλλά και με πανσέτα. Εκεί που απογειώνεται όμως είναι με ξαρμυρισμένο μπακαλιάρο :banging:

Link to comment
Share on other sites

Petition: Να σβηστεί η ψηφοφορία των γεμιστών και να αρχίσουν οι αλλόπιστοι να αποδέχονται τον Γιαλαντζί ως μοναδικό θεό και τα γεμιστά ως ανάθημα.

Πέρα από την πλάκα, ίσως συμπτωματικά, την ίδια περίοδο με την εμφάνιση του poll μου προσπερνώνται μηνύματα ως διαβασμένα -μόνο σε αυτό το thread, ενώ δεν είναι. Δε φταίνε τα κουλουράκια ή ο browser. Πριν σκεφτώ κάποια μικροθεματάκι με τη βάση, έλεγα μήπως σχετίζεται με την ψηφοφορία.

Link to comment
Share on other sites

Το αποψινό μου βραδινό, αρκετά ενισχυμένο σε σχέση με άλλες φορές γιατί μετά από μια αρκετά κουραστική μέρα μπήκα στην κουζίνα αποφασισμένος να φάω οτιδήποτε βρω μπροστά μου.

Έχουμε και λέμε λοιπον :

-6 κεφτεδακια ψιλοκομμενα (που ειχαν περισσεψει από το μεσημερι, εχει κι αλλα και ισως ξαναπάω αργ΄τοερα καμια βόλτα :p)

- 4-5 φέτες καλοψημμενο μπεηκον

-ζαμπον

-τυρί

-κετσαπ & μουστάρδα (ελλείψη μαγιονέζας)

Το αποτέλεσμα γευστικοτατο και χορταστικοτατο (η φωτογραφια πραγματικα το αδικει ως προς το μέγεθος αλλά ειλικρινά εκεινη την στιγμη δεν υπήρχε περιπτωση να κάτσω να βγάλω και δεύτερη :p )

IMG-1350336472-V.jpg

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Και μετα ζηταγες να σου πουν απο που να αγορασεις σαντουιτς...

Δεν ειχες ψωμι τοτε ομως...οποτε...οκ.

Ευγε για ακομα μια φορα.

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

Το αποτέλεσμα γευστικοτατο και χορταστικοτατο (η φωτογραφια πραγματικα το αδικει ως προς το μέγεθος αλλά ειλικρινά εκεινη την στιγμη δεν υπήρχε περιπτωση να κάτσω να βγάλω και δεύτερη :p )

H φωτογραφία δείχνει πως το γραφείο σου είναι σταύλος :p

:D

:fist:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.