Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

"μεγαλο" haha cute...

:hehe:

αμα βαλω ηρακλειωτικο δε θα χωραει στην οθονη :hehe:

btw μολις εφαγα κατι μακαρόνια και γεμησα γιαυτο μπήκα στο thread αλλιως θα εριχνα καταρες με τα πιτογυρα :p

Link to comment
Share on other sites

"μεγαλο" haha cute...

:hehe:

αμα βαλω ηρακλειωτικο δε θα χωραει στην οθονη :hehe:

btw μολις εφαγα κατι μακαρόνια και γεμησα γιαυτο μπήκα στο thread αλλιως θα εριχνα καταρες με τα πιτογυρα :p

Το "γέμησα" απέχει 1 γράμμα από το "γέμισα", αλλά απέχει 1 γράμμα κι από κάτι άλλο. Προς στιγμή, νόμισα ότι μπήκα σε λάθος θέμα... :hehe:

QFT για το μέγεθος των ηρακλειώτικων.

Link to comment
Share on other sites

Ότι φωτογραφία με burger και να δείξετε, μόνο αηδία μου προκαλεί. Κιμά από έξω ποτέ. Και δεν είχα και άσχημη εμπειρία στο παρελθόν. Αλλά κιμάς?!

Ούτε με μερέντα δλδ θα το τρωγα,.....τόση απέχθεια!

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ότι φωτογραφία με burger και να δείξετε, μόνο αηδία μου προκαλεί. Κιμά από έξω ποτέ. Και δεν είχα και άσχημη εμπειρία στο παρελθόν. Αλλά κιμάς?!

s4MXw85.jpg

Ωμός κιμάς, με ωμό αυγό, μπαχαρικά, κρεμμύδια. Τα ανακατεύεις όλα με κόκκινο πιπέρι, κέτσαπ, μουστάρδα και ένα κανελόζουμο και αλοίφεις το μίγμα σε τηγανητές φέτες ψωμί στις οποίες έχεις τρίψει πρώτα σκόρδο.

ΘΑΝΑΤΟΣ called Tatarak

Proper φώτο, όχι όπως το έχω ανακατεμένο στην δικιά μου και με σωστό φωτισμό +++

1564-bbd580ad56ebda2e5924779edddfa836--mm670xmm600.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.