Jump to content



Ποσα pc εχετε?


2cpu

Ποσα ενεργα pc εχετε?  

121 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Μιας και βλεπω αρκετες φορες να λενε "help το pc τα παιξε"

με δημιουργηθηκε το ερωτημα απορια πειτε το οπως θελετε :p

αφου το pc ειναι off πως γραφει? Αρα εχει καποιο δευτερο,τριτο και ουτω

καθεξης.

Πειτε ποσα εχετε ασχετα αν ειναι το main system η κατεβαστηρια , bench machine,

απλα ποσα ειναι ενεργα δηλ. πατας κουμπι ανοιγει και δουλευει.

Προσωπικα αυτη την στιγμη εχω 2 της υπογραφης και το διπλο

με τους athlon.

Λιγο που εψαξα δεν βρηκα ιδιο θεμα.Αν υπαρχει εννοειτε θα διαγραφει.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

2 (μόλις ανακατασκευαστεί το main), συν ένα π4@2,4, που κάποια στιγμή πρέπει να τελειώσω το κουτάκι του, συν ένα λάπτοπ (της αδερφης μου). Εγώ γράφω κι από το κινητό πάντως :p

Link to comment
Share on other sites

Ενα το βασικο, ενα κατεβαστηρι, το laptop και απο εκει και περα υπαρχει ενας λειτουργικοτατος 386 (εχει ενα ταβλι μεσα gg :tomato::hehe: ), ενας p1, ενας p3 και ενας celeron 566 με τους 3 τελευταιους να ανοιγουν μεν αλλα να μην εχουν hdd.. Βεβαια ετοιμαζω ενα project οταν βρω χρονο.. :p

Link to comment
Share on other sites

Δυο. Ενα desktop και ενα laptop. Αλλα δεν χρησιμοποιω και τα 2. Το desktop το χρησιμοποιει ο αδερφος μου (λογω του οτι παιζει games), το λαπτοπ εγω (που εχω να παιξω game απ'την εποχη του super mario bross 3 :p)

Link to comment
Share on other sites

Δυο και εδω..στην ιδια ηλικια περιπου..Το ενα τριων και το αλλο δυο χρονων.

Σε λιγο καιρο 8α αποkτησω και τριτο ..:hehe:

To ενα ειναι κατεβαστηρι και γενικων καθηκοντων εκτος απο παιχνιδια....το αλλο ειναι γενικων καθηκοντων εκτος απο κατεβαστηρι.:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.