Jump to content



Supercars & Dreamcars Thread


gbak

Recommended Posts

Στην κάτω αριστερή φωτο μου θυμίζει TVR... Αλλα σε πολυ πιο elegant...

Σχεδόν ιταλικές γραμμές, δεν θυμίζει σε τίποτα Ιαπωνικό αυτοκίνητο...

Φτου φτου, πανεμορφο...

Link to comment
Share on other sites

Καλα οποιος έχει λεφτα για οποιοδήποτε αυτοκινητο εχει ανέβει σε αυτο το thread....ας μου δώσει εμένα το S3000 και κρατήσει το oποιο supercar για την πάρτυ του...δεν παρεξηγώ... :p:D

Ωραία φάση τα supercars dudes αλλα "αυτοκινητα των ονείρων" ειναι και τιποτα περισσότερο, σαν τις κάρτες σούπερ ατου ενα πράγμα....

κοιτας, μαθαίνεις, συγκρίνεις αλλα ποτε δεν τα οδηγάς :hehe:

PS: Οποιος αποτελεί εξαίρεση να μου στειλει PM να το οδηγήσω και εγω.... :upside:

Link to comment
Share on other sites

1.Εχω δει 2 νεες M3 στο δρομο(η μια μαλιστα λευκη) και μου αρεσε πολυ περισσοτερο απο τις φωτο.Επισης την εχω δει σε εκθεση

Το "καρουμπαλο" στο καπω ειναι γιατι δεν χωραγε ο V8(ταδε εφη 4Τ ή Car&Driver,δε θυμαμαι ποιο απο τα 2)

2.Επισης συχνα πετυχαινω μια M6 CSL Schnitzer(μαυρη).Την ειχα ακριβως μπροστα μου για αρκετη ωρα και λυπηθηκα λιγο τους επιβαινοντες.Σαν τραπεζι με ροδες την εχει κανει ο τυπος

3.Σημερα πετυχα μια CL 63 AMG

Ειναι πολυ πιο ομορφη live και φαινεται αρκετα μαζεμενη

Link to comment
Share on other sites

το εχουν οι μπεμπες αυτο...

το πως δειχνουν στη φωτο απο το να τις δεις απο κοντα ειναι αντε γεια....

ποιος ασυδωτος mod/admin πειραξε το ποστ μουυυυυυυυυυυυυ????:tongue:

μισο να το σενιαρω να φαινεται το μπεμπενι να ομορφαινει το λαμπη...

στη κεντρικη πρεπει να μπει ΡΑΑΑΑΑΑ:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp

ωρε τι γινοτανε και με δαυτο μια εποχη....:D ( για τα ατυχήματα ας μην το πιάσουμε)

Καλά αστα να πάνε... έχουν φάει (μονοι τους δηλαδή φαγώθηκαν) πολύ κόσμο δαύτα...

Αλλα ξέρεις τι λένε, οποιος δεν έχει μυαλό εχει ποδάρια.

Ειχα χειρότερη σκοτώστρα απο Rallye, ενα CRX VTEC (δεν θέλω σχόλια, το rallye τουλάχιστον στρίβει. Το CRX ουτε κατα διάνοια) και έυτυχώς πρόλαβα και το έδωσα...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.