Jump to content



Supercars & Dreamcars Thread


gbak

Recommended Posts

Είδα μία λευκή M3 E92 χτες στη Βουλιαγμένης, καθώς περίμενα το λεωφορείο. Πολύ όμορφη!

Επίσης, είδα χτες στη Γλυφάδα: ένα S2000 τούμπανο, ένα Α8 W12, μια Corvette C5, μια M3 E46, μια Lotus Esprit, άπειρες Porsche εδώ κι εκεί και άλλα διάφορα "αυτοκινητάκια"...

Φτώχεια... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly [Σήμερα, στις 02:49]

Cafe Mint, απέναντι από το Φλοίσβο ;)

Ωραίο καφέ, ωραία διακόσμηση, δυνατή μουσική όμως.... :p

Αρχική απάντηση από LevelOne [Σήμερα, στις 04:41]

Καλά αστα να πάνε... έχουν φάει (μονοι τους δηλαδή φαγώθηκαν) πολύ κόσμο δαύτα...

Αλλα ξέρεις τι λένε, οποιος δεν έχει μυαλό εχει ποδάρια.

Ειχα χειρότερη σκοτώστρα απο Rallye, ενα CRX VTEC (δεν θέλω σχόλια, το rallye τουλάχιστον στρίβει. Το CRX ουτε κατα διάνοια) και έυτυχώς πρόλαβα και το έδωσα...

Α ρε CRX.... πολυ μουράτο αυτοκίνητο.... μια μικρή διαδρομη ειχα κάνει καλοκαίρ στην Λευκάδα με δαύτο και επέστρεψε στον ιδιοκτήτη του... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat [Σήμερα, στις 10:34]

Είδα μία λευκή M3 E92 χτες στη Βουλιαγμένης, καθώς περίμενα το λεωφορείο. Πολύ όμορφη!

Επίσης, είδα χτες στη Γλυφάδα: ένα S2000 τούμπανο, ένα Α8 W12, μια Corvette C5, μια M3 E46, μια Lotus Esprit, άπειρες Porsche εδώ κι εκεί και άλλα διάφορα "αυτοκινητάκια"...

Φτώχεια... :p

ρε πειναει ο κοσμος!!!!

που ειναι ο αυτιας?? ΟΕΟ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp [Χθες, στις 23:11]

Καλα που τα πετυχαίνετε τοσο συχνά....στον ΑΒ της Εκάλης? :hehe:

Αυτα που εχω βαρεθει να βλεπω ειναι Lambo,Lotus και Masserati(παρκαρισμενα ομως)

Πολυ ανεβασμενη ειναι και η Bentley :TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από racer

Δηλαδή θα σε χάλαγε?

Ναι ρε γμτ... Γιατί εξωτερικά είναι σαν κουτιά εντελώς... Πολύ κλασσικό σχέδιο... Από άποψη πολυτέλειας τώρα, τι παραπάνω θα μπορούσε να έχει από π.χ. μια Mercedes S600, πού είναι σαφώς πιο δυναμική;

Γενικά, είμαι της άποψης ότι η πολυτέλεια πρέπει να συνδυάζεται και με τη σπορ εμφάνιση...

:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat

Είδα μία λευκή M3 E92 χτες στη Βουλιαγμένης, καθώς περίμενα το λεωφορείο. Πολύ όμορφη!

Πρίν κανα 2μηνο είχα δεί στην εθνική Οδό καθώς γύριζα από άγιο στέφανο..

Εκεί που πήγαινα με 180 και ανέβαινα σταθερά με άδεια την εθνική και μεσαία λωρίδα....

Ξαφνικά βλέπω στον καθρέφτη μου να έρχεται κάτι πολύυυυ γρήγορα...

Απ όσο πρόλαβα να δώ...ήταν ή μπλέ σκούρα αν θυμάμαι καλά και πρέπει να είχε κοντά στα 260+

Link to comment
Share on other sites

Όμορφο μεν

Γρήγορο όχι

Η Μ3 το ξεφτυλλίζει.

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker

Πρίν κανα 2μηνο είχα δεί στην εθνική Οδό καθώς γύριζα από άγιο στέφανο..

Εκεί που πήγαινα με 180 και ανέβαινα σταθερά με άδεια την εθνική και μεσαία λωρίδα....

Ξαφνικά βλέπω στον καθρέφτη μου να έρχεται κάτι πολύυυυ γρήγορα...

Απ όσο πρόλαβα να δώ...ήταν ή μπλέ σκούρα αν θυμάμαι καλά και πρέπει να είχε κοντά στα 260+

Με Ibiza του '91 και κανα 150-160άρι στην εθνική Αθηνών-Κορίνθου, από αριστερή σε μεσαία λωρίδα σε χρόνο d-t γιατί μια lambo diablo θα περνούσε από πάνω μας.

Μόνο από τα πίσω φώτα την αναγνώρισα και είχε ά-νε-τα τα 260+++

Ήταν και η μόνη φορά που είδα κάποιο τέτοιο αμάξι (Porsche, Lambo, Ferrari, etc) να τρέχει πραγματικά. Περισσότερους έχω δει με BMW Μ3 να τρέχουν παρά όλους τους υπόλοιπους μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.