Jump to content



Supercars & Dreamcars Thread


gbak

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από LevelOne [Σήμερα, στις 02:20]

Ηταν ανάγκη ρε γμτ να βάλουν αυτα τα λεντάκια στο R8? Πολύ καρναβάλι λεμε....

Καλα απο κοντα δεν ειναι τοσo ασχημα στο R8....αλλα ναι...το καρναβαλιζουν λιγο εδω που τα λέμε... ειναι ενα click πάνω απο το space....

(οι φωτος ειναι απο την περσινή εκθεση αυτοκινητου στο Ελληνικο)

2003682098391526398_rs.jpg2003629307717192710_rs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp [Σήμερα, στις 01:00]

Καλα απο κοντα δεν ειναι τοσo ασχημα στο R8....αλλα ναι...το καρναβαλιζουν λιγο εδω που τα λέμε... ειναι ενα click πάνω απο το space....

tie-me-kangaroo-down-sport-cd-cover.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, για τα λεντακια μιλήσαμε του R8, οχι οτι δεν μας αρέσει το R8....;)

PS: Ανοιξτε λιγο την πορτα, να οξυγονωθει ο εγκέφαλος καλο κανει "πρωι πρωι"...

Αρχική απάντηση από racer [Σήμερα, στις 11:52]

104.000 είναι η βασική.. Με τα εξτρά χτυπάει άνετα 150k :p. Αυτό της έκθεσης, το άσπρο, νομίζω έκανε 186K

Σωστος

Link to comment
Share on other sites

Τα λεντάκια θα τα έχουν όλα τα νέα Audi.. Θα είναι το νέο "σήμα κατατεθέν" της Audi, σαν την τραπεζοειδή μάσκα.

Σε κάθε μοντέλο τα λεντάκια θα έχουν διαφορετικό design, αλλά θα υπάρχουν σε όλα. Α3 Cabrio - Facelift, new RS6, A5, new A4, A8 Facelift κ.α.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στην εκθεση θυμάμαι οτι ολοι αυτο σχολίαζαν γιατι οσο να πεις ξενίζει λιγο....

Ελπιζω τουλάχιστον να δινεται η επιλογη στον τελικο αγοραστη ως addon γιατι μπορει στα μεγάλα μοντέλα να δινει αέρα πολυτέλειας αλλα στα πιο μικρα μου κάνει λιγο καγκουρια ειδικα αν ειναι εντονα και οχι διακριτικα....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp

γιατι μπορει στα μεγάλα μοντέλα να δινει αέρα πολυτέλειας αλλα στα πιο μικρα μου κάνει λιγο καγκουρια ειδικα αν ειναι εντονα και οχι διακριτικα....

ίσως αυτό να ήταν το point του Μήτσου.

Γιατί στο μεγάλο είναι αέρας πολυτέλειας και στα μικρά καγκουριά?

Αλλάζει κάτι στα λεντάκια άμα μπουν σε αυτοκίνητο 150κ ή 10Κ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Σήμερα, στις 12:21]

ίσως αυτό να ήταν το point του Μήτσου.

Γιατί στο μεγάλο είναι αέρας πολυτέλειας και στα μικρά καγκουριά?

Αλλάζει κάτι στα λεντάκια άμα μπουν σε αυτοκίνητο 150κ ή 10Κ?

Λογω όγκου και γενικου στησίματος ρε συ Ακη.... στο συγκεκριμένο μοντέλο της εκθεσης δεν χτυπαγε τοσο στο μάτι γιατι υπήρχε ισορροπια μεταξυ των ζαντών, του δερμάτινου σαλονιου και του σχεδιασμου του R8 και εν γένη της καινουργιλας των μοντέλων της εκθεσης....

Για φαντάσου το σε κανα βρώμικο Α3, με υφασμάτινα καθισματα ή γυαλιστερα δερματινα καθισματα, να κυκλοφορει σε πλατεια δυτικων προαστειων, με κατεβασμένα παράθυρα, δυνατη μουσικη, και 2 ρεμαλους μέσα, και με τα lendakia στην μασκα....:D

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 12:22]

εγω το θεμα με τα καινουργια led φαναρια το βρισκω πολυ hitech και ωραιο...το χω δει και στο δρομο απο πισω μου και δειχνει απιστευτα ομορφο και εντυπωσιακο

Αλλο ειναι τα led φανάρια που συνηθως συναντας στα φλας και στο πισω μέρος στα stop και αλλο ειναι αυτο της Audi.... Αν παρατήρησες ο κλασσικος φωτισμος εξακολουθει να υπάρχει στο R8 απλα εχουν προσθέσει και αυτην την πινελια....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.