Jump to content



HL2:Episode 2


TifoziF1

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Athens2004 [Σήμερα, στις 11:26]

ελεοC walkthrough στα hl :hehe: , να μιλουσαμε για κανενα απο τα tombraider τα αρχικα [1-2-3-4] αφηστε το παιδι να παιδευτει λιγο .

Κατοχος 360 το εγραψε τι περιμενες ? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ωραία εφεδάκια αν και πιο βαρύ απο τα προηγούμενα με όχι εμφανή διαφορά σε ποιότητα. Ηθελα νά'ξερα έιμαι ο μόνος που δεν του αρέσουν τα textures του; Πιστεύω οτι μπορούσαν και πολύ καλύτερα.

Πάντως μικρό το episode 2. Το ένα νομίζω οτι ηταν μεγαλύτερο. Δε θυμάμαι καλά.

Και μια οικογενιακή στιγμή

26276131gc2.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από NoDsl [Σήμερα, στις 15:01]

Ωραία εφεδάκια αν και πιο βαρύ απο τα προηγούμενα με όχι εμφανή διαφορά σε ποιότητα. Ηθελα νά'ξερα έιμαι ο μόνος που δεν του αρέσουν τα textures του; Πιστεύω οτι μπορούσαν και πολύ καλύτερα.

Πάντως μικρό το episode 2. Το ένα νομίζω οτι ηταν μεγαλύτερο. Δε θυμάμαι καλά.

Και μια οικογενιακή στιγμή

26276131gc2.th.jpg

Fake factory 4.0, google it αξιζει καθε gb στον σκληρο :D αμα βρει και το episode one εγκατεστημενο τοτε μπορεις να το παιξεις κι αυτο με high res υλικο, ξεκαρφωτα ambient κομματια την alyx με μπουρνουζι ( :p ) και πιο ρεαλιστικη μαχη

Ελπιζω ο δημιουργος του να βγαλει τπτ και για το episode two :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Βγηκε fake factory mod και για το 2ο επισοδειο επιτελους, μαλλον θα το βαλω μονο και μονο για την καινουργια alyx, τυφλα να'χει η danni minogue :inlove:

http://halflife2.filefront.com/file/FakeFactorys_Cinematic_Mod_5;84027

http://halflife2.filefront.com/file/FakeFactory_CM5_v08_Patch_Final_Release;84277

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Επαιξα λιγο χθες και κοντευω να τελειωσω τις σπηλιες, μα καλα τι καραγκιοζιλικια ειναι αυτα ? ωραια τα νεα τερατα, ωραια η προσθηκη motion blur ( off στο TF2 αυστηρα :p ) και γενικα καλο γραφικο σε συγκριση με το πρωτο hl2 που ακομα αναρωτιεμαι πως το ανεχομουνα χωρις fake factory ( το ξανατελειωσα χθες με το Cinematic Mod 4.0 btw )

Ομως τα παιδια στην valve ξεπερασανε καθε οριο, μετα απο σχεδον 3 χρονια θυμηθηκαν να βαλουν σε ξεχωριστη μπαρα το flashlight και οταν ξεκινησε το παιχνιδι εδειξε video με οτι συνεβει στο episode one, κατι που προσωπικα το θεωρω ιεροσυλια, η μαγεια στα half-life ειναι οτι βλεπεις την εξελιξη του σεναριου απο τα ματια του ηρωα,ουτε cutscenes ουτε FMV, ελπιζω να μην το ξανακανουν δηλαδη ελεος

Btw τα νεα εφφε για το αιμα ειναι καπως too much, τεσπα θα συνεχισω να ασχολουμαι μαζι του τωρα που ξεκολλησα λιγο απτο TF2

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, καλησπερα κατ αρχην.

Εγω εχω το περσινο HOLIDAY 2006 COLLECTION που περιεχει το HL2 - SOURCE - EPISODE 1 - και μπορεις να κατεβασεις και το Last Coast.

Παω και γω να αγορασω το EP2 και βλεπω το Orange Box που εχει μεσα ολα αυτα που εχω! Δεν θελω να τα ξανα αγορασω! τα χω! το ep2 θελω ΜΟΝΟ !! Τι γινετε σε αυτην την περιπτωση? :mad:

:nothing:

thnx !

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vaspiou [25-12-2007 18:46]

ναι πες εχω καρτα, και το αγοραζω και το κατεβαζω. Θα μπορω να το εχω σε DVD? ή καθε φορα που το θελω θα πρεπει να το ξανακατεβαζω?

backupep2dx8.th.jpg

Ελπιζω να σε καλυψα :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.