Jump to content



O dom δεν θα είναι πια μαζί μας


gprhellas

Recommended Posts

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από akiss

Και ως πατέρας το σκέπτομαι και το φοβάμαι.

Δυστυχώς είναι το καθημερινό άγχος μας. Εγώ απορώ πως γονείς που χάνουν τα παιδιά τους, συνεχίζουν μετά να ζουν. Τελικά ο άνθρωπος κρύβει πολή δύναμη μέσα του.

Link to comment
Share on other sites

Συλλυπητήρια και από εμένα. Πραγματικά οδυνηρό να χάνεται ένα παιδί 21 χρονών από οτιδήποτε είναι αυτό, Τροχαίο, αρρώστια....Απλά είναι άδικο. ’δικο για αυτόν, άδικο για την οικογένεια του, άδικο για τους φίλους του.

Link to comment
Share on other sites

Τα συλλυπητήρια μου και από εμένα στην οικογένεια του, στους φίλους του και γενικά σε όλους όσους τον ήξεραν. Κρίμα, πολύ κρίμα :(

Δυστυχώς για αυτά τα συμβάντα δεν υπάρχουν λόγια για να τα περιγράψουμε....:bye: φίλος και ας μην σε ήξερα.

Link to comment
Share on other sites

Και καποιο αλλο παιδι το ειπαι παραπανω!Για μια μορφη δωρεας στο ονομα του!

Τι θα λεγατε να στηναμε 4-5 pc και να τα καναμε δωρεα σε ενα κεντρο αποκαταστασης νεων,στο ονομα του dom??

Να αναλαβουν οι admin του lab τη συγκομιδη χρηματων η και hardware!

Link to comment
Share on other sites

Η ομαδα του hwbot.org εφτιαξε μια ειδηση σχετικα με τον θανατο του dom στην κεντρικη σελιδα του site .

http://www.hwbot.org/hwbot.post.do?postId=730

Ηθελα να σας ρωτησω αν θελετε να αλλαξουμε την εικονα του robot στην δεξια πανω γωνια με αυτη τη εικονα

2001205276175945700_rs.jpg

Η αποφαση ειναι δικια σας!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.