Jump to content



O dom δεν θα είναι πια μαζί μας


gprhellas

Recommended Posts

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Είναι πραγματικά άσχημο να φεύγει ένας άνθρωπος, νέος ή όχι, που η μνήμη όλων μας για αυτόν (ασχέτως που δεν τον έχουμε οι περισσότεροι γνωρίσει) θυμάται ένα μεγάλο και καλόκαρδο χαμόγελο από το avatar ενός forum.

Αυτό το χαμόγελο ας τον θυμίζει σε όλους μας.

Link to comment
Share on other sites

δευτερη φορα μπροστα στο ιδιο σκηνικο βρισκομαι και λυπαμαι για εναν χαμο τοσο αδικο...

ποτε δεν θα ξεπεραστει ειδικα απο την οικογενεια του.....

δεν υπαρχει κατι πιο ασχημο....

την πρωτη φορα που ηρθα αντιμετωπος με αυτην την κατασταση ειπα στον εαυτο μου πως δεν θα ξανατρεξω στον δρομο και δεν θα ξαναπροκαλεσω....αλλα δυστυχως αυτο το γ@μημενο το γκαζι ειναι παντα εκει για ενα σκοπο...για να περνει αυτους που αγαπαμε...

και επειδη κανενας μας δεν θα ηθελε να βρισκετε στην θεση των γιονιων του Πανου σκεφτητε πριν πατησετε το γκαζι την επομενη φορα αυτους τους ανθρωπους....

σκεφτητε τον Πανο που ειχε τοσα να κανει ακομα....

φιλε μου λυπαμαι....ειλικρινα πολυ....ελπιζω να βρεις γαληνη και κατι καλυτερο απο αυτην την ζωη....να προσεχεις και οταν κοιτας πισω σου εμας εδω κατω να ξερεις πως σε θυμομαστε!!!!!

αιωνια η μνημη του.....!! τα συληπητηρια μου στους δικους του και κουραγιο....ειμαι σιγουρος πως θα θελε να ξαναδει ενα χαμογελο σας...:bye:

Link to comment
Share on other sites

:( Αντίο φίλε Πάνο και θέλω να πιστεύω ότι θα μας βλέπεις από εκεί που είσαι τώρα και θα είσαι ανάμεσα μας να συνεχίσεις να κάνεις αυτό που γουστάρεις... Να ξέρεις φίλε ότι εμείς θα σε περιμένουμε και σήμερα στο mall αλλά και στις καθημερινές μας συζητήσεις στο Lab.

Αντίο φίλε Πάνο και δεν πρόκειται να σε ξεχάσουμε ποτέ :bye: :bye: :bye:

Link to comment
Share on other sites

:bye: Κριμα μολις πριν το εμαθα , αν και δεν το ηξερα ειναι μεγαλη δυστυχια 2 γονεις να χανουν στα 21 χρονια του το παιδι τους....Οι νεοι δεν εχουν αισθηση του φοβου για αυτο δειξτε λιγο προσοχη στους δρομους.

Συλλυπητηρια και κουραγιο στους γνωστους του.

Link to comment
Share on other sites

Πως μηδενίζετε έτσι μια ζωή.....

Κόπος, εμπειρίες, γέλια, χαρές, λύπες....Όταν ζεις είσαι μια δημιουργία...όν παραγωγικό σε όλα του!!

Μετά......κενό, κενό και θυμίσεις. Θυμίσεις από τους δικούς σου ανθρώπους από τους φίλους και γνωστούς για το ποιος σουν....τι σημαντικές στιγμές τους πρόσεφερες!

Για αυτούς που δεν σε γνώρισαν που δεν σε ήξεραν....λύπη, λύπη για έναν άνθρωπο που έφυγε.

Λύπη και αισθήματα αδικίας για αυτά που έπρεπε να ζήσεις, να δεις, να γευτείς, να μας πεις, να μας προτείνεις, να μας κάνεις να γελάσουμε!!

Φόρο τιμής στους ανθρώπους που φεύγουν μπορεί να είναι άλλο από το σεβασμό στη ζωή; Ας είναι ο χρόνος γιατρικό για εσάς φίλοι και γονείς του παναγιώτη..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.