Jump to content



Τι κατηγορία παιχνιδιού προτιμάτε περισσότερο?


jimakos21

Τι κατηγορία παιχνιδιού προτιμάτε περισσότερο?  

101 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

racing---->αν κ εχω καιρο να παιξω ενα καλο-ρεαλιστικο παιχνιδι με αυτοκινητα προτειμω αυτη την κατηγορια λογο της τρελας που κουβαλαω για τα αμαξια! δεν φαινεται κ απο το αβαταρ μου?!!! :tomato: :tomato:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από jimakos21 [Σήμερα, στις 15:34]

Αποδεκτη η αποψη σου :) .απλα στο μονο που δεν με βρισκει συμφωνω ειναι 1ον)οτι δεν την αιτιολογης, πραγμα που ειναι πολυ ασχημο καθως πετας μια κουβεντα χωρις να εξηγησεις το λογο και 2ον) το αν ειναι για πεταμα ειναι κυριως αποψη τον mods που μπορουν αναπασα στιγμη να το διαγραψουν! ;) και δν θα ειχα κανενα προβλημα! αν οντως ειναι βλακεια καλα θα κανουν να το διαγραψουν !

Φιλικα παντα, Δημητρης! :):) :T:

1) ειναι "αιτιολογεις"

2)Διαβασε προσεκτικα,την εχω ηδη αιτιολογησει

3)Ειναι για τον καδο γιατι ζητας να σου αιτιολογησει καποιος γιατι "παιζει"

4)θα ηταν πολυ καλυτερα να ειναι ενα απλο poll τυπου "τί παιχνιδια προτιματε" (χωρις αιτιολογηση)

Link to comment
Share on other sites

Shooter....

Με τη μορφη που εχουν τα Half life,Bioshock,Condemned Criminal Origins,COD,MOH αλλα και Quake,Doom.....

Δηλαδη καλο σεναριο (η αν δεν εχει καλο εστω να ειναι υπαρκτο) κ gameplay.

Κ σαφως τα multiplayer που ειναι μοναδικα οπως τα Quake 3,COD4MW,Team Fortress 2.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από steve_m

1) ειναι "αιτιολογεις"

2)Διαβασε προσεκτικα,την εχω ηδη αιτιολογησει

3)Ειναι για τον καδο γιατι ζητας να σου αιτιολογησει καποιος γιατι "παιζει"

4)θα ηταν πολυ καλυτερα να ειναι ενα απλο poll τυπου "τί παιχνιδια προτιματε" (χωρις αιτιολογηση)

Κατ'αρχας το ποσο εσυ πιστευεις οτι ειναι για τον καδο δν με ενδιαφερει τοσο οσο θα μου το ελεγε ενας υπευθηνος του lab ή εστω η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ του forum. Απλα δν θα συμετειχαν.

Κατα δευτερον σε ολα τα votes πρεπει αυτοι που ψηφιζουν να λενε αυτο που ψηφισαν. στα συγκεκριμενα votes δεν χρειαζετε ο αλλος να κρυβει αυτο που ψηφισε, καθως ειναι απλα η ''γνωμη'' του!

Τελος, ΔΕΝ ΖΗΤΩ να αιτιολογησει γιατι παιζει προσθεου! ουτε γενικοτερα ζητω κατι! παρακαλω τους ψηφορους απλουστατα να πουν ΠΟΙΑ ΚΡΗΤΗΡΙΑ τους ελκυουν στις ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ. Ειναι απλο μαν.. Και αν δν εχουν ορεξη να το κανουν ή δεν ψηφιζουν ή τουλαχιστον σημειωνουν σε ποστ τι ψηφισαν!

Δεν παρακαλω τα μελη να κανουν κατι παραλογο, και επισεις στο ποστ του αλλος λεει και πια αλλη κατηγορια που ΔΕΝ επελεξε του ειναι ευχαριστη!

Μην φορτωνουμε αλλο το αμηρο θεμα με προσωπικες αντιπαραθεσεις.. ;) ;) αν θες κατι αλλο στειλε μου προσωπικο μηνυμα..

Παντα φιλικα

Link to comment
Share on other sites

R.P.G. ftw! ’μα δεν έχεις χαρακτήρα να μεγαλώνεις, να του ρίχνεις την πανοπλία και τον τσέχο δεν λέει :p

Ωραίο θεματάκι, Sticky.. Icky... Icky (που λέει και ο Snoop) για λίγο καιρό ;)

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρά adventurakia!! Πολύ απλά σε κάνουν να σκέφτεσαι...ειδικά όταν κ***βαράς κάθε μέρα :p το πόσες φορές έχω τελιώσει την σειρά Gabriel Knight μόνο εγώ ξέρω!!!

χμμμ...τώρα που το σκέφτομαι...για να ξαναφορτόσω ένα Sins of the Fathers :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά είμαι ραλάκια και πάλι ραλάκια. Όσο ανούσια ρε γμτ και αν φαίνονται άμα πιάσεις τιμονιέρα στο χέρι σου νοιώθεις αλλιώς.

π.χ.

Τώρα θα σας φάω όλους αληταράδες

Φάε τη σκόνη μου ρε!

Που πας ρε με το παπί; (ferrari οδηγούσε)

Με βλέπεις τώρα; ε ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙΣ!

είναι τρέλα πως να το κάνουμε. :)

Link to comment
Share on other sites

RPG και εδώ από εποχές Βaldure Gates2, NWN, Morrowind!!! Χρόνο δεν έχουμε πια για τέτοια κολοσσιαία παιχνίδια ...το oblivion είναι ακόμα κλειστό στο κουτί του :cry: :cry:

διαφορά role-playing vs RPG (στο voting) ;;; :turn:

υπάρχει λόγος για ξεχωριστή κατηγορία;;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.