Jump to content



Καθαριστικό πάστας CPU.....


athlon=greek

Recommended Posts

Ενταξει οτι και να βάλεις την δουλεια σου θα την κάνεις... δοκιμάσε μια απο ολα και βλέπεις στην τελική καθώς οι απόψεις διαφέρουν από οτι βλεπω...

οινόπνευμα, ασετον και καθαρη βενζίνη εχω δοκιμάσει και τα 3 το ίδιο αποτέλεσμα είχαν...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντα τους καθαρίζω με ΑΖΑΧ με διπλό αμμονιαζόλ!

Ψιλοάσχετο με το topic αλλα την τρύπα που έχει επάνω ο επεξεργαστής πώς την καθαρίζετε?Εγώ με καρφίτσα!Μου είπαν εχθές πως αν την καθαρίσω και δεν βάλω εκεί πάστα μπορεί να δω και 10 βαθμούς μείον διαφορά!

Ισχύει κατι τέτοιο?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gkatsogr

Εγώ πάντα τους καθαρίζω με ΑΖΑΧ με διπλό αμμονιαζόλ!

Ψιλοάσχετο με το topic αλλα την τρύπα που έχει επάνω ο επεξεργαστής πώς την καθαρίζετε?Εγώ με καρφίτσα!Μου είπαν εχθές πως αν την καθαρίσω και δεν βάλω εκεί πάστα μπορεί να δω και 10 βαθμούς μείον διαφορά!

Ισχύει κατι τέτοιο?

??? Τρύπα?

:hehe:

Δε ξέρω για τι τρύπα μιλάς, αλλά μάλλον για ράδιο αρβύλα μου κάθεται.

Επίσης, On-topic, επιμένω πως η καλύτερη λύση είναι η ισοπροπυλική αλκοόλη. Καλύτερη απο οτιδήποτε άλλο (και πιο ακριβή φυσικά). :p

Πέστε κι εσείς βρε παιδιά! Αφού το έχουμε ξανασυζητήσει το θέμα! :p:D:)

Τέλος, να θυμάσαι μόνο πως αν κάνεις τη δουλειά σου με ασετόν, να φροντίσεις να είνα χωρίς λάδι. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.