Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Πρώτο post μετά από δυο χρόνια και κάτι ψιλά που παρακολουθώ το forum...Κάλιο αργά παρά ποτέ!:clap:

Καλύτερα να μασάς πάρα να μιλάς που λέει και η διαφήμιση αλλά εσύ 2 χρόνια μάσαγες τσίχλα;;;::p

Link to comment
Share on other sites

Φίλε haya, όλο το setup είναι ειδική παραγγελία δικής μου σχεδίασης, σε συνεργασία με τον τεχνίτη που το κατασκεύασε, σε custom διαστάσεις με συνολικό κόστος που αγγίζει το χιλιάρικο, οπότε δε θα βρεις κάτι παρόμοιο...

Ωστόσο μπορώ να σου δώσω link απο την εταιρία που το υλοποίησε, όπου μπορείς να ρωτήσεις ότι θέλεις, θα χαρούν να σε εξυπηρετήσουν και μπορούν να σου φτιάξουν κάτι αντίστοιχο, αν και είναι στη Θεσσαλονίκη. :-)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

daymn, όλοι μαζί!

@ Hydra Έχεις καίριες απορίες νέε μου, εύγε. :p

Γίνεται μια χαρά. Είναι λίγο πιο δύσκολο να την ανεβάσεις -η περιέργεια βοηθάει-, αλλά μόλις ανέβει δε μπορεί να σου φύγει :devil:

@ Jaco είναι ένα θέμα αυτό, αλλά είναι πιο εύκολο απ' όσο φαίνεται. :turn: :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα δεν είναι το κάγκελο, αλλά το στρώμα. Είναι σε λίγο άλλες διαστάσεις απ' όσο πρέπει (2 εκατοστά πιο φαρδύ και καμια 10αρια πιο χοντρό) γιατί μου το έδωσε φίλος που δεν το είχε χρησιμοποιήσει καθόλου και του περίσσευε. Μέχρι να το αλλάξω, κοιμάμαι λίγο πιο μέσα. :)

Όσο για τη σκάλα... δεν είναι καλή ιδέα να τη ρίξεις. Είναι fixed, ως στήριγμα για το κρεβάτι και το γραφείο, οπότε αν φύγει δε μένει όχι η κοπέλα πάνω, αλλά ούτε εσύ, ούτε το κρεβάτι, ούτε το γραφείο, ούτε πιθανώς και το πάτωμα. :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

δεν θέλω να είμαι αυτός που αλλάζει σεντόνια εκεί πάνω... :p

αν μπορει να το τραβηζει λιγο να περασει απο πισω αλλαζει ευκολα.... σαν τα πανω κρεβατια του στρατου που τα εστρωνες πιο ευκολα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.