Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Ειναι σχετικα ευκολο.Λεω σχετικα γιατι ειναι προσωπικη αποψη .

Πας παραγγελνεις σε ενα που παιρναει υαλοπινακες στις διαστασεις και πως το θες

(αμμοβολημενο η διαφανο η οτιδηπωτε μπορει να σε κανει) διαλεγεις και ποδια της αρεσκειας σου και το συναρμολογεις.Η αλλιως παιρνεις μια απο αυτες τις επιφανειες με τα ποδια και το συναρμολογεις παλι.Η πρωτη λυση μπορεις να κανεις κατι ποιο προσωπικο σε θεμα γουστου και μεγεθους ενω στην δευτερη λυση εισαι με κατι "ετοιμο¨".

Link to comment
Share on other sites

Αναλογα τι θες να κανεις.

Μετρησε μια τον χωρο που θα το βαλεις, πως θες να ειναι,τι αλλα θες

να βαλεις πχ. συρταριερα τροχηλατη,συρταρια στο γραφειο,κανενα μικρο ραφι

καναλια για τα καλωδια, καρεκλα(εαν δεν υπαρχει) βαλτα κατω και βλεπεις.Αλλιως πας για ετοιμη λυση

και την αναβαθμιζεις μελλοντικα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Η markus αρχισε να κανει φασαρια η οχι?

Προχθες επισκευασα την δικια μου που χαλασε (κλασικα) η ανακληση της.

Ωραια καρεκλα την ζαχαρωνα απο τοτε που δουλευα στην ικεα και τελικα την πηρα :p

Link to comment
Share on other sites

να φανταστω για τους MUSE :) (να σημειωθει οτι η αφησα εχει υπογραφες τους:triniti: αλλα με στηλο και δεν φενεται παρα μονο αν πας πολυ κοντα)

και οσον αφορα την πανω οθονη οχι δεν πιανεται καθολου ο σβερκος μου γτ εχει μια κλιση προσ τα κατω η οθονη, και η καρεκλα ξαπλωνει προς τα πισω(αυτη την ιδεα την εχω αντιγραψει απο ενα ιντερνετ καφε)......σε αυτο με εχει σωσει η καρεκλα

γτ πρην παρω αυτην ειχα μια μουφα και οντος πιανοταν ο σβερκος μου

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

dsc00910g.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Ωραίο..αλλα να ρωτίσω κατι που έχω απορία?? Πάνω απο μία οθόνες τι χρειάζονται?? 2,3 μη πω για 4! το χω δει αρκετές φορές και πάντα αναρωτιέμαι...πληροφοριακά πάντα :)

Έγινε επεξεργασία από Elemental19
Link to comment
Share on other sites

στην περιπτωση μου οι 3 οθονες με βοηθανε στην κατασκευη ιστοσελιδων... γιατι εχω ολα τα διαθεσιμα εργαλεια μπροστα μου... στο gaming ειναι πιο ρεαλιστικο καθως πιανει "ολη" την περιμετρο του ματιου

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

σου απαντησε ο uNick αν και εγω πιο πολυ για games το εκανα.....αλλα πιστεψε με δεν με χαλαει καθολου να εχω μεγαλο desktop και ας μην φτιαχνω ιστοσελιδες

η 4η οθονη ειναι συνδεδεμενη σε αλλο πισι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.