Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

χαχα βασικα ειχα παρει πρωτα τα 5.1 ηχεια μου αρεσε πολυ το ξυλο τους ( κερασια ) και ετσι επελεξα και στο γραφειο το ιδιο ξυλο :p την cdθηκη στο τοιχο κατασκευη δικια μου τα ξυλα πηρα μονο . επισης εκανα μια πατεντουλα και αφησα αριστερα δεχια 15cm χωρο επιπλεον για τα ηχεια.

Στοιχεία για το sub,μπορούμε να έχουμε;Επίσης βάλτο απο την άλλη μεριά,μαγνητίζει το tower

δεν θυμαμε γιατι το ειχα παρει πριν 5-6 χρονια αλλα ειναι 125 η 150 rms παντος για το δωματιο μου πιστευω παιζει παρα πολυ καλα.

Έγινε επεξεργασία από dasewarrador
Link to comment
Share on other sites

Οντως φιλε μου η οθονη ειναι πολυ καλη.Αντε να φτιαξω λιγο το γραφειο μου,να παρω ενα μεγαλυτερο γιατι αυτο ειναι πολυ μικρο:hm: και θα παρω χαλαρα αλλες δυο:p.Το controller ειναι της thermaltake!

Link to comment
Share on other sites

Ε τι μολις το πηρα στα χερια μου αρχισα να το φτιαχνω σε μια ωρα ηταν κομπλε:dance3:Οντως βολεψε χωρις τα ροδακια και δεν νομιζω να τα βαλω και ποτε.thanks παντως που μου τα εστειλες και αυτα:clap:

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος man!

Υ.Γ. Όντως κακές φωτο.Δε μπορώ να διακρίνω τι αυτοκόλητα έχεις κολλήσει στο γραφείο σου στα πλάγια αριστερά!!!:p

Υ.Γ.2 Κόψε το κάπνισμα ρααα!!!

Υ.Γ.3 Ποιος ο λόγος των δύο διαφορετικών οθονών?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος man!

Υ.Γ. Όντως κακές φωτο.Δε μπορώ να διακρίνω τι αυτοκόλητα έχεις κολλήσει στο γραφείο σου στα πλάγια αριστερά!!!:p

Υ.Γ.2 Κόψε το κάπνισμα ρααα!!!

Υ.Γ.3 Ποιος ο λόγος των δύο διαφορετικών οθονών?

ωραίο γραφειο Pro!

Το ενα απο τα αυτοκολλητα πρεπει να ειναι απο Sandy.

Οσο για τις δυο οθονες βολεύουν πολυ..:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος man!

Υ.Γ. Όντως κακές φωτο.Δε μπορώ να διακρίνω τι αυτοκόλητα έχεις κολλήσει στο γραφείο σου στα πλάγια αριστερά!!!:p

Υ.Γ.2 Κόψε το κάπνισμα ρααα!!!

Υ.Γ.3 Ποιος ο λόγος των δύο διαφορετικών οθονών?

Το μηλαρακι δεν βγαζει φωτο..ετσι απλα για να δειξουμε κατι :p

Τα αυτοκολητα με την σειρα..

Powered By Asus

Powered By Republic Of Gamers ( ROG )

HwBox

Intel core 2 quad

Intel core i7

και στο ραφι το κοκκινο ειναι απο ποτό Tanqueray.

Οι 2 οθονες βολευουν απιστευτα σε αυτους που εχουν τοσα παραθυρα..! Τα εχω ετσι κανα 2μηνο, το χαρηκα , εκανα τις τρελες μου αλλα δεν μου χρειαζονται..! γιαυτο και η μια οθονη ( δεξια s2409w ) θα μπει σε αγγελια σε ολιγες μερες...

Ασε που ειναι και διαφορετικα πανελ και αρχιζει και μου την δινει στα νευρα..! :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το γραφειο ειναι 200x75x60 ( μηκος , υψος , βαθος )

Αγοραστηκε απο το ικεα σε λογικη τιμη !περισσοτερα μολις παω σπιτι και δω το μοντελο να το ψαξω..!παντοε το μονο που εκανα πανω του ηταν να βαλω 2 ποδια παραπανω διοτι απο την μια μερια ηταν στερεομενο σε συρταριερα..!

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αλλη καλή λύση για γραφείο ειναι να φτιάξεις μονος σου .

Εγω πήγα στα πρακτικερ και μου εκοψαν κομματια 1 = 180χ70 ,3 =80χ70 1=1,80χ15 και ενα μικρό για να μπεί κατω απο τα δυο πλαινα για να μπαίνει το case ολα + ενα κουτί βίδες και ξυλόκολα ολα 29Ε

ακομα και μεταλλικά πόδια να αγοράσεις πάλι συμφέρει

εγω κατάφερα και έχωσα στην γκαρσονιέρα γραφειο στο μεγεθος που ήθελα και δεν το έβρισκα έτοιμο

Link to comment
Share on other sites

εγώ τις βιβλιοθήκες που τις έφτιαξα μόνος μου έχω βάλει πλαστικά ποδαράκια, 5Ε το ένα αν θυμάμαι καλά και κρατάνε πολύ γερά ακόμα και 5-6 χρόνια μετά!

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου γραφείο-υβρίδιο PC-MAC. Από αριστερά προς δεξιά, PC για gaming, Samsung 27", Mac Mini για δουλειά στο σπίτι, MacBook White για δουλειά στο γραφείο και iPad για surfing και καμιά ταινία στον καναπέ.

post-2418-1416075146,9895_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.