Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Ναι, κάθομαι αριστερά ακοθμπάω το αριστερό χέρι μέχρι τον αγκώνα :) στο γραφείο και αράζω (έτι κι αλλιώς στο mouse όταν παίζω δεν προλαβαίνει να ακοθμπήσει καρπός και χέρι στο τραπέζι) :smoke:

και ειναι τωρα αυτο σωστο/ανατομικο/εργονομικο/πρακτικο/ΥΓΙΕΙΝΟ/whateva..? Νομιζω πως πρεπει να αναθεωρησεις και να μην κοιτας στο πλαι..

Link to comment
Share on other sites

χαρτι υγειας χωρις καθαριστικο εεε?? :p

όχι :D ο κάθε σοβαρός gamer έχει ένα :p το χέρι του σημαδεύει με τον (αριστερό ή δεξιό δεν θυμάμαι καλά) αντίχειρα η αγγόνα κάτι τέτοιο είναι πάντως, το χαρτί και ξέρω γω...φέρνει τύχη!:p

προσωπικά δεν το έχω δοκιμάσει μιας και είμαι full of luck :p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Να και το δικό μου.

p1010249-6296.jpg

Η γυναίκα μου βέβαια το αποκαλεί μπ@υρδέλο αλλά πού ξέρει τώρα εκείνη ;;;:tomato:

Αυτά τα άσπρα κάνουν καλό ταίριασμα για "αυτοκρατορικό" modding.

Έγω "είμαι" με τη γυναίκα σου πάντως. Εκείνα τα σαπάκια κάτω δεξιά πρέπει να τα ξεφωρτωθείς ASAP.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εγινε λογος για καρεκλα υπαρχει καποιος απο εδω μεσα που να εχει δοκιμασει αυτην??

Διευθυντικό κάθισμα εργασίας KOSMO, με μηχανισμό Relax και βάση χρωμίου, σε μαύρο δέρμα

kosmo_667x800.jpg

Δεν καιγομαι αμεσα για καρεκλα αυτην την στιγμη αλλα αν αξιζει η εκπτωση την κανει καλη ευκαιρια.

Αν δεν την φορτώνεις με πάνω από 120 κιλά (μόνος ή με παρέα :inlove:) θα βγάλει πολλά χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

αλλά πού ξέρει τώρα εκείνη ;;;:tomato:
Δεν ξέρουν οι γυναίκες!!!!!:mobile1:

Άμα εμφανιστεί η karmen τη βαψατε!:hehe::hehe::hehe::hehe:

Wife διάταξη

:p

Διότι ως γνωστόν το 600Τ White έχει πολύ καλό W.A.F. (Wife Acceptance Factor)!:p

Κλεμένη ατακα:

Ευτυχώς που το WAF (Wife Acceptance Factor) που διαθέτει το κουτί είναι μεγάλο κυρίως λόγο του χρώματος του.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν την φορτώνεις με πάνω από 120 κιλά (μόνος ή με παρέα :inlove:) θα βγάλει πολλά χρόνια.

110 ειμαι...την εχει η sato στο estore 390 απο 600 ευρω με εκπτωση.Που ειναι τζαμπα αν κοιταξει κανεις τιμες απο τις υπολοιπες καρεκλες http://www.pro-stuhl.de/index.php/cat/c25_SATO-Office.html .Επισης Ψαχνω να βρω και μια που ειχα δει σε ενα ορθοπεδικο γραφειο, φαινοτανε σουπερ εργονομικη η πλατη πισω ηταν χωρισμενη σε 2 τμηματα και ειχε προσκεφαλο χωριστο, εχεις κανεις καμια ιδεα ποια μπορει να ειναι??Μου ειπανε οτι οι διευθυντικες δεν κανουνε για πολυωρη χρηση αν θελω κατι τετοιο να κοιταξω για hm aeron στυλ, sato κοντεσα κτλ...

http://www.pro-stuhl.de/product_info.php/info/p228_SATO-Contessa-20-MFA-Drehstuhl.html

Έγινε επεξεργασία από amartolos
Link to comment
Share on other sites

110 ειμαι...την εχει η sato στο estore 390 απο 600 ευρω με εκπτωση.Την εχεις???Ψαχνω να βρω και μια που ειχα δει σε ενα ορθοπεδικο γραφειο, φαινοτανε σουπερ ανατομικη η πλατη πισω ηταν χωρισμενη σε 2 τμηματα και ειχε προσκεφαλο χωριστο, εχεις κανεις καμια ιδεα ποια μπορει να ειναι??Μου ειπανε οτι οι διευθυντικες δεν κανουνε για πολυωρη χρηση αν θελω κατι τετοιο να κοιταξω για hm aeron στυλ, sato κοντεσα κτλ...

ImageShack

Link to comment
Share on other sites

Στα μαγαζια που εχουνε επιπλα γραφειου εκτος απο sato και dromeas δεν παιζει τιποτα σπουδαιο και επωνυμο, ασε που μπορει να σου πλασαρουνε ανετα καρεκλα κατηγοριας ikea 3 φορες πανω σε τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν την φορτώνεις με πάνω από 120 κιλά (μόνος ή με παρέα :inlove:) θα βγάλει πολλά χρόνια.
Στα μαγαζια που εχουνε επιπλα γραφειου εκτος απο sato και dromeas δεν παιζει τιποτα σπουδαιο και επωνυμο, ασε που μπορει να σου πλασαρουνε ανετα καρεκλα κατηγοριας ikea 3 φορες πανω σε τιμη.

Πηρα στην sato και μου ειπανε 1500 ευρω το καταστημα θεσσαλονικης και 1750 το καταστημα Λαρισας. Στο εξωτερικο η contessa εχει 1000 max .Οι ελληνες εχουνε το μαρουλι....Στο ebay κυκλοφορουνε herman miller αερον καινουργιες με 700-800 ευρω.Μας δουλευει μου φαινεται η sato....

Μαλλον θα παρω αυτην.,,..επωνυμη με πολυ καλες κριτικες.... 450 με mesh και 490 ολο δερμα μαζι με τα μεταφορικα.Θα αποσταλει απο Αγγλια επομενως δεν υπαρχει φοβος τελωνειου....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=f80G5YGB6E8&feature=related]Ergohuman Ergonomic Office Chair - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.