Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Φιλε η οθονη σου ειναι η SyncMaster P2270HD???

φίλε DimiR21 ειναι η SyncMaster P2370HD

αν δεις το γράφει και κάτω η υπογραφή μου....

πάντως εχεις πολύ καλό 5.1 και εγώ αυτό ήθελα να πάρω αλλά no φράγκα!!

Έγινε επεξεργασία από Element79
Link to comment
Share on other sites

Έχω δερμάτινη και το καλοκαίρι κολλάω!! Αυτές ειναι με διάτρητο και δεν κολλάς...

Δε φοράς εσώρουχο? :p

Πετσετούλα το καλοκαίρι για όποιον κολλάει. Στο δέρμα το χειμώνα ρίχνεις και ύπνο χωρίς να κρυώνεις.

Link to comment
Share on other sites

Ellinas, αυτή η καρέκλα δεν είναι πραγματικά απαράδεκτη? Την είχα και η πλάτη μου ήταν κανα χιλιόμετρο μακριά και ένιωθα οτι δεν στηρίζεται πουθενά. Ευγνωμονώ την ώρα και την στιγμή που την άλλαξα!

Φιλε μου οχι, κανεις λαθος.

Για το υψος μου (1.87εκ) ειναι μια χαρα !! Αν τη ρυθμισεις σωστα (γωνια σχεδον 90 μοιρες τα ποδια) τοτε,

η μεση μου ακουμπα ακριβως εκει που πρεπει να στηριζεται !! Διατρητο ειναι και το καθισμα εκτος της πλατης,

και πραγματικα περιμενω να δω το καλοκαιρι πως θα συμπεριφερθει. Το τελευταιο που μου αρεσει ειναι ο relax

μηχανισμος που εχει, καθως και το ρυθμιζομενο σκληροτητας (εκτος του κλειδωματος) ελατηριο της πλατης. ;)

Για τα 55€ που εδωσα για να καθομαι τις λιγες ωρες που προλαβαινω στο σπιτι ειναι μια χαρα !!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=29041]Ellhnas[/MENTION]

Απο που η καρεκλιτσα 55€???:jump:

Well, απο κει που την ειχα παρει εγω δεν τη βλεπω διαθεσιμη πια.

Αλλα με ενα search στη βρηκα απο εδω. :)

Υπολογισε και τα μεταφορικα μεσα, οποτε καπου εκει σου βγαινει. Βεβαια για να ειμαι ειλικρινης,

επειδη εχω μαγαζι και συνεργαζομαι με μεταφορικες ισως να μου βγηκε λιγο φθηνοτερα, αλλα,

δε χανεις τιποτα να παρεις ενα τηλ. και να ρωτησεις ποσο θα σου βγει :)

Έγινε επεξεργασία από Ellhnas
Link to comment
Share on other sites

Την ιδία καρέκλα έχουμε εγώ την πηρά πριν καμία 5 χρόνια στα 25Ε πρόσφορα από ότι θυμάμαι το δέρμα τον τελευταίο χρόνο έχει χαλάσει κατά τα αλλά μια χαρά είναι

Link to comment
Share on other sites

Ρε λετε να την ειχα κακοσυναρμολογησει? Θυμαμαι οτι και η πλατη εγερνε λιγο προς τα δεξια. Αφηστε που αν ακουμπαγα πισω, ακουγοντουσαν οι βιδες να σπανε το ξυλο κατω απο το καθισμα, εκει που επιαναν

Τραγικη εμπειρια σας λεω.. :hehe::hehe:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Ρε λετε να την ειχα κακοσυναρμολογησει? Θυμαμαι οτι και η πλατη εγερνε λιγο προς τα δεξια. Αφηστε που αν ακουμπαγα πισω, ακουγοντουσαν οι βιδες να σπανε το ξυλο κατω απο το καθισμα, εκει που επιαναν

Τραγικη εμπειρια σας λεω.. :hehe::hehe:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

μήπως την πείρες απο κάνα παζάρι ? μουφεξ δηλαδή? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Well, απο κει που την ειχα παρει εγω δεν τη βλεπω διαθεσιμη πια.

Αλλα με ενα search στη βρηκα απο εδω. :)

Υπολογισε και τα μεταφορικα μεσα, οποτε καπου εκει σου βγαινει. Βεβαια για να ειμαι ειλικρινης,

επειδη εχω μαγαζι και συνεργαζομαι με μεταφορικες ισως να μου βγηκε λιγο φθηνοτερα, αλλα,

δε χανεις τιποτα να παρεις ενα τηλ. και να ρωτησεις ποσο θα σου βγει :)

Την ιδία καρέκλα έχουμε εγώ την πηρά πριν καμία 5 χρόνια στα 25Ε πρόσφορα από ότι θυμάμαι το δέρμα τον τελευταίο χρόνο έχει χαλάσει κατά τα αλλά μια χαρά είναι
Ρε λετε να την ειχα κακοσυναρμολογησει? Θυμαμαι οτι και η πλατη εγερνε λιγο προς τα δεξια. Αφηστε που αν ακουμπαγα πισω, ακουγοντουσαν οι βιδες να σπανε το ξυλο κατω απο το καθισμα, εκει που επιαναν

Τραγικη εμπειρια σας λεω.. :hehe::hehe:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Από τις χειρότερες αγορές έβερ. Η πλάτη όντως ήταν μακριά και έγερνε.

Όσο για το ξύλο του καθίσματος... :wall: έσπασε 2 φορές και το άλλαξα μέσα στην εγγύηση, την 3ή έστειλα όλη την καρέκλα στο δι@λο και ησύχασα.

Link to comment
Share on other sites

φίλε DimiR21 ειναι η SyncMaster P2370HD

αν δεις το γράφει και κάτω η υπογραφή μου....

πάντως εχεις πολύ καλό 5.1 και εγώ αυτό ήθελα να πάρω αλλά no φράγκα!!

Εισαι ικανοποιημενος με αυτην????Εχει καμια ρυθμιση για καλυτερη αναλυση??

Link to comment
Share on other sites

Εισαι ικανοποιημενος με αυτην????Εχει καμια ρυθμιση για καλυτερη αναλυση??

Ναι καλη ειναι εχει ρυθμιση αρκετες εχω να πω για Gmaes,Movies. Ως τωρα που τη εχω στα Games ειναι πολυ καλη..

και παιζω π.χ ολα τα Call of Duty 4,MW2,MW3,Black Ops,Battlefield 3

Αλλα να σου πω κατι αν διαθέτεις χρηματα ψαξε για LG η SAMSUNG στα 120 Hz ειναι μανα για games στα 120 Hz..!!

Βασικα ειναι αναλογα τι θελεις αποδοσεις απο την οθονη.. :dirol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.