Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Να και το δικό μου,αυτοσχέδιο "γραφείο" με κόστος 25 ευρώ,η βάση του κουτιού ήταν

κάποτε κάλυμμα καλοριφέρ:tomato:

post-19379-1416077639,8497_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από AIRETIKOS
Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται πιο "ανατομική" (για καρέκλα κάτω των 100 ευρώ) και άνετη από την ΙΚΕΑ που έχω τώρα...

Δερματίνη βέβαια...

Πάντως μπαίνει στο πρόγραμμα!Και στυλ bucket και μαύρο κόκκινο!

Πάει με το δωμάτιο :p

Link to comment
Share on other sites

κανενα λινκ παίζει ;

Από κάτι φτηνό σχετικά ε ; Μη χρειαστεί να πουλήσω κανενα νεφρό πρώτα :p

Είναι λίγο τσιμπημένες.

Εγώ έχω αυτή [ame]http://www.amazon.com/Flash-Furniture-Mid-Back-Black-Padded/dp/B008OTQ8M8/ref=sr_1_1?s=office-products&ie=UTF8&qid=1377707134&sr=1-1[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται πιο "ανατομική" (για καρέκλα κάτω των 100 ευρώ) και άνετη από την ΙΚΕΑ που έχω τώρα...

Δερματίνη βέβαια...

Πάντως μπαίνει στο πρόγραμμα!Και στυλ bucket και μαύρο κόκκινο!

Πάει με το δωμάτιο :p

Είναι εύκολο μια φωτογραφία του πως κάθεται η καρέκλα στα ποδάρια; Εννοώ την ένωση μεταξύ αμορτισέρ και των 5 ποδαριών. Είμαι βαρής δυστυχώς πια και σε καρέκλες ΙΚΕΑ είχα το θέμα οτι με το απο συνήθεια που καθόμουν ατσούμπαλα αποταν ήμουν αδύνατος να σφηνώσει το αμορτισέρ και να κατέβει αρκετά επικύνδινα προς τα κάτω με πιθανή ζημιά στα πλακάκια.

Επειδή χάλασα και την τρίτη καρέκλα πια είμαι για καινούργια άμεσσα και φαίνεται αρκετά ενδιαφέρουσα η συγκεκριμένη, σε μαύρο βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις?

*mobile

άριστες το μόνο που με ενοχλεί είναι όταν φοράω πολύ κοντό σορτς και τα μπούτια μου ακουμπούν το δέρμα τις καρέκλας μετά από ώρα ιδρώνουν από την ζέστη και τα άλλα όλα μια χαρά για τα λεφτά τις !

Link to comment
Share on other sites

κανενα λινκ παίζει ;

Από κάτι φτηνό σχετικά ε ; Μη χρειαστεί να πουλήσω κανενα νεφρό πρώτα :p

BF2400 ΕΟ502,2 Καρέκλα τροχήλατη γραφείου Τιμή με ΦΠΑ 48.50

Αυτη εχω απο περισυ τα Χριστουγεννα. Mesh ολη, ακομη και το καθισμα που ειναι αρκετα αναπαυτικο.

Οση ωρα και να εχω καθησει (ελαχιστο 2) δεν ειχα κανενα προβλημα. Ανετα θα την ξαναεπαιρνα αν

παθει κατι αυτη που εχω. Επισης τα καλυματα βγαινουν για να πλαινοντε ;)

Επισης, επειδη 2 ατομα ειχαν πει οτι δεν ειναι καλη και ειχαν προβληματα, οταν ειχα ποσταρει πριν καιρο

στο ιδιο νημα, δεν εχω κανενα θεμα μεχρι στιγμης και ειμαι και 98κιλα τωρα... :fie:

Έγινε επεξεργασία από Ellhnas
Link to comment
Share on other sites

98 κιλά σε 45e "διευθυντική" καρέκλα .... ή κάθεσαι "ελαφρά" ή αυτή η καρέκλα είναι κελεπούρι. Συνήθως αυτές οι "φτηνές" από ikea πλαισιο και praktiker κάνουν για παιδιά ή καμμιά κοπέλα 50-60 κιλά.

Link to comment
Share on other sites

98 κιλά σε 45e "διευθυντική" καρέκλα .... ή κάθεσαι "ελαφρά" ή αυτή η καρέκλα είναι κελεπούρι. Συνήθως αυτές οι "φτηνές" από ikea πλαισιο και praktiker κάνουν για παιδιά ή καμμιά κοπέλα 50-60 κιλά.

Και εγω 100 κιλα σε 40 ευρώ "διευθυντικη" του ικεα καθομαι :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτές τις ψηλές του ικεα στο τσακ τις απέριψα γιατί έχουν κάπως μικρό κάθισμα και φαίνεται να έχουν και ντελικάτο "δέρμα". Μιλάω για βαριά χρήση πάντα - κιλά/ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.