Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

ναι στη κουζινα ειναι. ειμαι φοιτητης και εχω μικρο σπιτι οποτε εβαλα το φουρνο στο μπαλκονι μου, να μην μιριζει και το σπιτι, και εκμεταλεφτικα το χωρο για το pc:victory:

Link to comment
Share on other sites

@jerry τα κλασικα 5,1 creative ειναι(P580)

@neuro Ανετα περισσευει!Αν σπρωξω λιγο το g15 μεσα μαζι με την tablet και το habu και το Aspire παει κατω απο την οθονη εχεις μια χαρα normal χρηση!

Link to comment
Share on other sites

τα τέσσερα πάνω από την οθόνη είναι του πυροβολικού???:happy2:

σορρυ αλλά για 5.1 μάλλον κάποιο λάθος έχεις κάνει

φίλε deshi13 σε ζηλεύω γιατί εγώ ως παντρεμένος το γραφείο μου μοιάζει σαν καθεδρικός ναός

πολύ καλό και το καινούργιο μοντέλο πολυμήχανημα αριστερά (εκτυπωτής,scaner,ψυγείο) το θέλω,το θέλω:jump1:

Link to comment
Share on other sites

τα τέσσερα πάνω από την οθόνη είναι του πυροβολικού???:happy2:

σορρυ αλλά για 5.1 μάλλον κάποιο λάθος έχεις κάνει

φίλε deshi13 σε ζηλεύω γιατί εγώ ως παντρεμένος το γραφείο μου μοιάζει σαν καθεδρικός ναός

πολύ καλό και το καινούργιο μοντέλο πολυμήχανημα αριστερά (εκτυπωτής,scaner,ψυγείο) το θέλω,το θέλω:jump1:

(σαν καθεδρικος ναοσ):worship: τρελη ατακα. thanks κιολασ για τα καλα σου λογια. οντοσ αυτο το πολυμηχανημα ειναι ειναι ιδικη παραγγελια :p. το μονο που χρειαζομαι τωρα ειναι να αλλαξω την πωρτα του ψυγειου να ανοιγει απο την αλλη μερια ειναι κομπλε μονο για να παω τουαλετα θα σηκωνομε απο το pc :p

Έγινε επεξεργασία από deshi13
Link to comment
Share on other sites

το μονο που χρειαζομαι τορα ειναι να αλλαξω την πωρτα του ψυγειου να ανοιγει απο την αλλη μερια

Γυρισε το αναποδα μην μπλεκεις....:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα καθάρισμα του γραφείου από άχρηστα πράγματα,:flex::flex: ένα μάζεμα λίγο στα CD και επιτέλους περάστηκαν τα καλώδια της κεραίας ( τηλεόρασης - ραδιοφώνου - δορυφορικής ) :dance3::dance3: σας παραθέτω μερικές foto να μου πείτε την γνώμη σας :man_in_love::man_in_love:

15022009040ow5.jpg

w2592.png 15022009041om5.jpg

w2592.png 15022009043yx7.jpg

w2592.png 15022009044fr6.jpg

w2592.png 15022009046cs1.jpg

w1944.png

Link to comment
Share on other sites

Είπα να ποστάρω και εγώ:

(με μοναδική ποιότητα)

18022009035nq3.jpg

ηλεκτρισμος οπως βλεπω υπαρχει στο πισι,μηπως αναβες κανα φως?:tongue:που να δουμε ρε μαν τι γινεται στο γραφειο σου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.