Jump to content



Τι λάθος κάνατε σήμερα?


perp

Recommended Posts

Ανοιγω αυτο το thread με την λογικη του να αναφέρουμε τα καθημερινά μας λάθη... από τα πιο απλά και αστεία, μέχρι τα πιο σοβαρά... στο PC, στην δουλειά, στο σπίτι, στο αυτοκίνητο, στις σχέσεις, στις γκόμενες, στους φιλους, στην οικογένεια, γενικά στην καθημερινότητα μας..... Καιρος να παραδέχτουμε δημόσια τα λάθη μας λοιπόν....

Ας κανω την αρχή με ένα σημερινο....

....Ειχα ξεχάσει το θέμα με τα παρκόμετρα, θέσεις μονίμων κατοικων κτλ... και εκανα το λαθος να βρεθω στο Κολωνακι με το αυτοκίνητο προσπαθώντας να βρω να παρκάρω νόμιμα σε ώρα που τα καταστήματα ήταν ανοιχτα... ..ποσο σπαστικα που φερθηκα σαν Ελληνάρας αλλα ταυτοχρονα χάρηκα που βρηκα parking εξω απο το BigApple... :p

Κεντρο και αυτοκίνητο σε ώρες καταστημάτος = BIG MISTAKΕ

(και ως δια μαγείας με το που εκλεισαν τα καταστήματα, οι δρόμοι άδειοι....)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

δεν εκανα φασαρια στον απο διπλα που εβαψε κιτρινες γραμμες μπροστα απτο σπιτι του και φωναζει την αστυνομια να παρει πινακιδες σε οποιον παρκαρει εκει...νταμν!

(wizard,εσυ που ξερω πως μενεις εδω κοντα δεν πιστευω νασαι συ εεε:p :p :p :p )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 00:11]

ενα και καλο:hehe:

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&postid=636527#post636527

αα μια και πιασαμε τις "πατατουλες" :D :D :D να πω κι εγω μια του μακρινου παρελθοντος...

ειναι ο μικρος Tsakonas γυρω 10 χρονων...κανουνε στο σχολειο φυσικη..γυρνα σπιτι να διαβασει.Και ολο χαρα βλεπει στο %!@#$!βιβλιο ενα πειραμα που μπορει να το πραγματοποιησει...συμφωνα με το πειραμα λοιπον,βαζουμε ενα καλωδιο στους πολους μιας μικρης μπαταριας,γυμνωνουμε το καλωδιο στο κεντρο και το πλησιαζουμε σε ρινισματα σιδηρου για να δουμε πως θα τα ελκει ....οποτε επι το εργον ο ηρωας μας...μπαταρια?check καλωδιο λεπτο και γυμνωμενο στο κεντρο?check ρινισματα σιδηρου?μουμπλε μουμπλε,αυτη την λεπτομερεια μπορουμε και να την παραλειψουμε...ας το αντικαταστησουμε με .......μουμπλε μουμπλε...καρφιτσες!σιδερενιες κι αυτες...

πειραμα αποτυγχανει...οποτε επιδιδεται ο einstein μας στο τρουβλσουτινγκ...μουμπλε μουμπλε..τι δεν πηγε καλα...μηπως οι καρφιτσες?οχι (:bye: :bye: :bye: )..μηπως η μπαταρια?οχι ειναι γεματη...μηπως το ρευμα ειναι λιγο?χμ...ναι...μαλλον...σιγουρα!νταμν το βρηκα!...οποτε...

ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΑΡΑΓΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΡΕΥΜΑ...ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΜΩΣ?

(φανταζεστε τη συνεχεια)

.................

.............

.......

ηταν μια πολυ εγκαρδια χειραψια με τα 220.....

(αει σιχτηρι,οι καρφιτσες δεν κουνηθηκαν καν)

Link to comment
Share on other sites

@ greekfragma + Tsakonas

Εντάξει εχω λιώσει όμως λέμε.... :rofl: :rofl:

Εμένα το σημερινο μου λάθος (και δεν πρόλαβε κιόλας να μπει η καινουρια μέρα :p ) ειναι το εξής...απάντησα σε μια κλήση που δεν θα επρεπε και μαλλον εδωσα ψευτικες ελπιδες για συναντήσεις κτλ...... μα γιατι ρε perp? Καλα δεν το ειχες στο αθόρυβο όλη μέρα? αντε τώρα να ξεμπλέξεις.... :wall:

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν έπρεπε να σκουντησω τον φίλο μου στο cinema,:wall: γιατί??...Γιατι αυτός νόμιζε οτι θα τον χτύπαγα και έβαλε το χερι του για άμυνα, το κακο είναι πως φορούσε ενα ρολόι το οποίο έγινε χίλια κομμάτια και εγω κόπηκα...Εχασα και 5 λεπτά απο το Hitman... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN

ξυπνησα με το αγχος να τελειωσω την ασκηση που εχω κολλησει στην java....

και με το αγχος οτι δεν θα δω αρκετα την κοπελα μου πριν φυγει πατρα... :( :(

ρε αυτο δεν ειναι ανχος,χαρα ειναι:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp

....Ειχα ξεχάσει το θέμα με τα παρκόμετρα, θέσεις μονίμων κατοικων κτλ... και εκανα το λαθος να βρεθω στο Κολωνακι με το αυτοκίνητο προσπαθώντας να βρω να παρκάρω νόμιμα σε ώρα που τα καταστήματα ήταν ανοιχτα... ..ποσο σπαστικα που φερθηκα σαν Ελληνάρας αλλα ταυτοχρονα χάρηκα που βρηκα parking εξω απο το BigApple...

Κεντρο και αυτοκίνητο σε ώρες καταστημάτος = BIG MISTAKΕ

(και ως δια μαγείας με το που εκλεισαν τα καταστήματα, οι δρόμοι άδειοι....)

Εγώ, που βγήκα για καφέ μαζί σου :rofl:

Αρχική απάντηση από Tsakonas

(wizard,εσυ που ξερω πως μενεις εδω κοντα δεν πιστευω νασαι συ εεε:p :p :p :p )

Από εμένα θα δεις μόνο αυτοκόλλητο Street-Panthers αν παρκάρεις πάνω στο πεζοδρόμιο, ή κλείνεις διάβαση/ράμπα ΑΜΕΑ :p

Link to comment
Share on other sites

Που ξεχασα να χαμηλώσω το κινητο και με ξυπνησαν για τελειως άκυρο λογο στις 11πμ ενώ κοιμήθηκα στις 7.30 το πρωι και τωρα ειμαι :alien:

Αρχική απάντηση από Wizard! [Σήμερα, στις 11:34]

Εγώ, που βγήκα για καφέ μαζί σου :rofl:

:p:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.