Jump to content



Τι λάθος κάνατε σήμερα?


perp

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Dr.Paneas

Το λαθος που εκανα σημερα ηταν να ανοιξω την τηλεοραση. Το επιπεδο εχει πεσει κατακορυφα. Απορώ...που δεν αισθανονται τυψεις...:p

ειδα χθες μερος μιας εκπομπης στην οποια καποιος τολμησε να πει οτι το επιπεδο της τηλεορασης ειναι μαυρο χαλι και οτι εχει μεριδιο ευ8υνης για τα οσα κακα εχουν περασει στην ελληνικη νοοτροπια...

και μετα...πεσανε να τον φανε οχι "ο ελληνας εχει την τηλεοραση που το αξιζει'' και αλλα τετοια που ουτε οι ιδιοι δεν καταλαβαινουν τι ακριβως πρεσβευουν...

δλδ το παιδακι που αναμεσ στα παιδικα θα δει ενα καρο @@ παιρνει οτι του αξιζει?

το λαθος μου...ξαναξυπνησα να παω σχολη...

Link to comment
Share on other sites

Το λαθος το εκανα πριν κανα 4μηνο που ημουν πολυ φορτικος με μια κοπελα, πριν 2μηνες τελειωσαμε και πριν 2 βδομαδες αρχισαμε να μιλαμε και παλι!Σε 4 μερες φευγει για την χωρα της!

Ολα ηταν ενα λαθος το μονο σωστο που εκανα ηταν,να την κανω να γελαει!Δεν υπαρχει αλλος χρονος ομως :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mischeif

Το λαθος το εκανα πριν κανα 4μηνο που ημουν πολυ φορτικος με μια κοπελα, πριν 2μηνες τελειωσαμε και πριν 2 βδομαδες αρχισαμε να μιλαμε και παλι!Σε 4 μερες φευγει για την χωρα της!

Ολα ηταν ενα λαθος το μονο σωστο που εκανα ηταν,να την κανω να γελαει!Δεν υπαρχει αλλος χρονος ομως :(

Θα ξαναρθει και τοτε θα ξες τι να κανεις...θα εχεις τελειωποιησει πια την τεχνικη σου...:p

Link to comment
Share on other sites

Πριν κανα εξάμηνο, λαλημένος από το διάβασμα πάω να πληρώσω το λογαριασμό της hol.Μπαίνω το λοιπόν σε μια τράπεζα, περιμένω στην ουρά μου σχεδόν μια ώρα, φτάνω επιτέλους στο ταμείο, λέω στον υπάλληλο το και το και του δίνω και το λογαριασμό.Με κοιτάει παραξενεμένος και μου λέει: <<ok, μόνο που εδώ δεν είναι eurobank!>>.

Ζντουπ! :slap:

Φανερά ντροπιασμένος βγαίνω έξω, κοιτάω την ταμπέλα και βλέπω alpha bank! :laughing:

Εντάξει με τη δεύτερη το πέτυχα πάντως!Δεν ξέρω πως διάολο μου ήρθε, γενικά πάντως τέτοιες γκάφες δεν τις κάνω.Αισθάνθηκα πολύ περίεργα εκείνη τη φορά.Και έφαγα και μια ώρα ορθοστασία...

Link to comment
Share on other sites

:rofl: :rofl: :rofl: τέλειο ρε συ Bigi...

Κατι παρόμοιο εχω κανει και εγώ οταν τηλέφωνησα στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση πιστωτικής κάρτας και ζητουσα εξηγήσεις για την ισοτιμία μίας χρεώσης που ειδα στον μηνιαία λογαριασμό μου....

αλλα αφορουσε αλλη κάρτα, άλλης τράπεζας....

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

που εκλεισα ραντεβου για ένα interview στις 14.30μμ ενω (περά οτι ειμαι κομμάτια) ξέρω εκ των προτέρων οτι απλα θα χάσω τον χρόνο μου ακουγωντας ορχιδέες για μια δουλειά που θα βγει "αλλη" απο αυτην που μου είπανε στο τηλέφωνο και βέβαια με λεφτά οσο μια ultra... :hehe: (stay tuned)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp [Σήμερα, στις 12:53]

που εκλεισα ραντεβου για ένα interview στις 14.30μμ ενω (περά οτι ειμαι κομμάτια) ξέρω εκ των προτέρων οτι απλα θα χάσω τον χρόνο μου ακουγωντας ορχιδέες για μια δουλειά που θα βγει "αλλη" απο αυτην που μου είπανε στο τηλέφωνο και βέβαια με λεφτά οσο μια ultra... :hehe: (stay tuned)

και η συνέχεια του λάθους :D

......H δουλεια μια χαρά (ή ετσι μου την παρουσίασαν)....

......Το περιβάλλον άψογο και πολυ designατο.....

αλλα για το βασικότερο το μαρουλι δεν πηρα απάντηση.... :blink::TD:

Link to comment
Share on other sites

1.αγουροξυπνημενος εχω παει σε Alpha Bank απο συνηθεια να εξαργυρωσω επιταγη και οταν τη δινω στην ταμια μου λεει "Η Εθνικη ειναι ακριβως απεναντι" :tomato:

2.13880 ειναι η Vivodi.Τηλέφωνω λοιπον στο 13800(και οχι 13880) γιατι ειχα προβλημα με το internet και μου λεει η τηλεφωνητρια "εδω ειναι το τμημα εταιρικων πελατων της Vodafone" :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Ενα famous παραπάνω ειπα να πιω ο ανθρωπος...και στο 6ο λοιπον...σκασει μυτη η προ ενος ετους πρωην σχέση με τον "δεν με νοιαζει να μαθω πως τον λένε"...

Δηλαδη ποσο μικρος ειναι ο κόσμος οταν εχεις βγεις να πιεις 2-3 ποτάκια με 4-5 παλιους συμφοιτητες και πάνω που τελειωνει η βραδια μαμιέται ο Δίας... και οχι τίποτα αλλο να κοιμάται και ο κολλητος για να του τα πρηξεις λιγο βραδιάτικο.... :hehe: :hehe: :hehe:

Συνοψη: Μην μενετε σπίτι.... πηγαιντε στο σπίτιι κάποιου αλλου φιλους/φίλη σας....

Link to comment
Share on other sites

Εκανα τη μ@λ@κι@ να φυγω απο ενα παρτυ στις 3 και στις 6.30 να ξυπνησω χωρις λογο!

2ο. Γνωρισα μια κοπελα στο παρτυ που μου ελεγε να μεινω και εγω εφυγα!

3ο. Μου ειπαι την ωρα που εφευγα <<μην φυγεις γιατι εχω αρχισει και περναω καλα>>(ε δεν επρεπε να φυγω).

4ο. Το κρεβατι μου,μου φαινεται καπως αδειο :bye: :bye: :getlost: :...: :(

Υ.Γ. Ποτε θα διορθωθω μονος μου βγαζω τα ματια μου αααααααααααααααααα...

Α επισης πηγα στα everest και ζητησα μια coca cola χωρις ανθρακικο:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mischeif

Εκανα τη μ@λ@κι@ να φυγω απο ενα παρτυ στις 3 και στις 6.30 να ξυπνησω χωρις λογο!

2ο. Γνωρισα μια κοπελα στο παρτυ που μου ελεγε να μεινω και εγω εφυγα!

3ο. Μου ειπαι την ωρα που εφευγα <<μην φυγεις γιατι εχω αρχισει και περναω καλα>>(ε δεν επρεπε να φυγω).

4ο. Το κρεβατι μου,μου φαινεται καπως αδειο :bye: :bye: :getlost: :...: :(

Υ.Γ. Ποτε θα διορθωθω μονος μου βγαζω τα ματια μου αααααααααααααααααα...

Α επισης πηγα στα everest και ζητησα μια coca cola χωρις ανθρακικο:tomato:

:p :P :hi: :hehe::rofl:

(Για το δεύτερο είναι αυτά! Για το πρώτο... ε, δεν έχω... λόγια)! :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έλειπα την τελευταία φορά, μου είπαν να διαβάσω κάτι γεωμετρία, που ήταν το προηγούμενο μάθημα, με εξέτασε (δώστε μου 5' με τον Μέρφι και τους νόμους του! 5' μόνο!) και έλεγα... εεεε... τοοοοο, ναί, το τρίγωνο...είναι ενα σχήμα... με 3 γωνίες! :boxed::p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.