Jump to content



Τι λάθος κάνατε σήμερα?


perp

Recommended Posts

Εχθές έκανα το λάθος να φάω καλαμάκια (κερασμένα από Διονύση), από ένα μαγαζί που δεν έχει και την καλύτερη φήμη και με διέλυσαν... Εμετούς, ζαλάδες, πυρετό, τουαλέτα... Κι δεν έχω κοιμηθεί όλο το βράδυ και κουτουλάω σήμερα... Και το σπαστικό ότι από 60 άτομα που έφαγαν, μόνο εγώ πέρασα ΠΕΝ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Mischeif

3ο. Μου ειπαι την ωρα που εφευγα <<μην φυγεις γιατι εχω αρχισει και περναω καλα>>(ε δεν επρεπε να φυγω).

Εεεεεεε.. δέν κάνουνε τέτοια ρε!!!!!!

Υγ. το 'είπε' το σκότωσες. :p

Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνω....πέρασε μια βδομάδα (η γνωστή τακτική) και ειπα να στειλω το επισής γνωστο μηνυμα "τι λεει, πως πάει?"... και μου σκάσε τηλέφωνο του στυλ "χαθήκαμε", "να βγουμε", και "τα Χριστουγεννά αυτό και το αλλο"κτλ...

Το κακο ειναι οτι βλέπω μπουζουκια στον ορίζοντα και οχι τιποτα αλλο δεν εχω και ευκαίρο κάνα ipod... να που χρεάζεται ρε γμτ... :hehe::rofl:

Link to comment
Share on other sites

εμένα σήμερα μου τελέιωσαν όλα τα λεφτά του μήνα και για τον επόμενο Δεκέμβρη δεν θα έχω απολύτως τίποτα.......:(

τώρα που όλοι κάνουν ψώνια και βόλτες εγώ θα ψάχνω κάτω απ'τους καναπέδες και τα κρεβάτια μήπως βρω κανά πεσμένο 2ευρώ και πάω για "μισό" καφέ!!!

ΥΓ:απ'τη δική μου θέση νομίζω όλοι θα έχουν περάσει...

Link to comment
Share on other sites

Το λάθος της ημέρα που πέρασε...

Πηγα να αράξω σε ενα φιλο μου τωρα το βραδακι για να τον δω να τα πουμε λίγο....και αρπαχτήκαμε χωρις ουσιαστικο λογο ρε γμτ... σιχτιρ....:(

Αρχική απάντηση από daemon13 [Χθες, στις 23:53]

εμένα σήμερα μου τελέιωσαν όλα τα λεφτά του μήνα και για τον επόμενο Δεκέμβρη δεν θα έχω απολύτως τίποτα.......:(

τώρα που όλοι κάνουν ψώνια και βόλτες εγώ θα ψάχνω κάτω απ'τους καναπέδες και τα κρεβάτια μήπως βρω κανά πεσμένο 2ευρώ και πάω για "μισό" καφέ!!!

ΥΓ:απ'τη δική μου θέση νομίζω όλοι θα έχουν περάσει...

Πάρα πολλες φορές στο παρελθόν.... για να μην σου πω και τώρα.... :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αρχική απάντηση από LevelOne [Σήμερα, στις 02:30]

Εγω πάλι μολις έδωσα συμβουλή στο φρεσκοχωρισμένο και καταστενοχωρημένο κολλητάρι μου να πάει στρηπτιζάδικο...

Μόνος του? Αποστολη αυτοκτονίας μου κάνει ρε συ.... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μαλλον τι λαθος συνειδητοποιήσα οτι εκανα 3-4 μερες τώρα....

Απανωτές προσπάθειες εδω και μερες να επαναφέρω το PC στα ισα του χωρια τα απειρα μηνυματος λάθους κατα την εγκατάσταση winxp, προγραμμάτων, ulilties, office κτλ... και ολα αυτα γιατι δεν ειχα επανεφει την μητρικη σε default values...

To αποτέλεσμα... καμια 16 φορματ.... ευτυχως που ελειπα απο το σπιτι τις περισσοτερες ωρες... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.