Jump to content



Τι λάθος κάνατε σήμερα?


perp

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

οχι επεσε η γνωστη ατακα "φιλαρακ δεν εισαι σε πιστα για χαλαρωσε" απο τον ζετα...και με γραψανε για πινακιδες....παλι καλα... δεν μαμιουνται τους εχω βαρεθει και αυτους....ετοιμαζουν και το δωρο τωρα...ξερεις...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak

οχι επεσε η γνωστη ατακα "φιλαρακ δεν εισαι σε πιστα για χαλαρωσε" απο τον ζετα...και με γραψανε για πινακιδες....παλι καλα... δεν μαμιουνται τους εχω βαρεθει και αυτους....ετοιμαζουν και το δωρο τωρα...ξερεις...

Χαχα πάλι καλά.. Εγω την τελευταία φορά τον τρόμαξα κιόλας, νόμιζε οτι θα πέσω πάνω του καιιιιιι... αυτόφορo :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard!

Και γιατί δεν έχεις πινακίδες? :hmm:

γιατι ειμαι αληταμπουρας...:hehe: πωρε ρε μλκ το στρουμφ μου θυμισες τωρα...:hehe:

δεν εχει βαση μπροστα κανονικη...και ειναι και κακασχημο με πινακιδα...η πισω κανονικα ετσι..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak

η πισω κανονικα ετσι..

οκ... Απλά η έλλειψη πινακίδας δίνει πιό εύκολα το δικαίωμα του να την κοπανήσεις σε περίπτωση ατυχήματος... Όταν έχουν πεθάνει δυό γνωστοί σου στην άσφαλτο (διαφορετικά περιστατικά) από τύπους που την κοπάνησαν και δεν τους βρήκαν ποτέ, σου έρχεται κάπως... :)

Link to comment
Share on other sites

αααααα δεν ξέρω Wiz!!!

ενα δικαστήριο περιμένω φετος ( ή του χρονου δεν ξέρω πότε) καθώς πέρυσι αρχες Φεβρουάριου....εεεεεε βιαζόμουν να πάω αεροδρόμιο απο παραλιακή...κάτι οι μουσικάρες, κάτι ο καιρός, κάτι που ειχα ψιλοαργήσει σε ενα ραντεβου που ειχα με ενα manager....

1 μηνα πινακίδες + 1 μήνα άδεια αυτοκινήτου + 1 μήνα διπλωμα οδήγησης + δικαστήριο ... ευτυχώς γλίτωσα το αυτόφωρο.... :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ααα, εγώ από το 2004 που με γράψανε για διπλή γραμμή στην πρώτη προσπέραση που έκανα σε ταξίδι 40χλμ τηρώ πάντα τα όρια και τον κοκ!Τώρα με τα νέα πρόστιμα κιόλας...

Το λάθος που έκανα σήμερα (δηλαδή σήμερα το ολοκλήρωσα) είναι ότι είχα ένα σωρό γερμανικά να διαβάσω και τα άφησα για τελευταία στιγμή.Ε, πήγα σχεδόν μούτσος τελικά. :D

Tsakona, κάτι παρόμοιο είχε κάνει και ο αδερφός μου.Σε έκδοση όμως σύρμα και αρωματικό για έντομα που μπαίνει σε πρίζα...Πάλι καλά που είστε ακόμα ζωνατοί! :innocent:

Link to comment
Share on other sites

[off topic]

Πρεπει να καταλαβετε οτι το αυτοκινητο ειναι μεταφορικο μεσο και οχι το Need For Speed. Οταν κανεις κατι λαθος, δεν εχει retry, δεν εχει checkpoint, εχει απλα ενα lifeover είτε γι εσάς είτε για καποιο άλλο.

Μου τη δινει οταν βλεπω να τρεχουν παραπάνω απο το όριο και να κανουν προσπεράσεις διαρκως. Γιατι ολα αυτα γινονται για να νιωσουν την αδρεναλινη. Και μην μου πει κανεις για να φτασει πιο γρηγορα...Το αν τρεχεις με 200-300km/h σημαινει οτι θα γλυτώσεις λιγα Seconds (Ουτε καν 1 λεπτο) για να φτασεις στον προορισμό σου. Γιατι πιο περα θα εχει φαναρι, θα εχει μποτηλιαρισμα, θα θα θα θα εχει κατι το οποιο θα σε καθυστερισει αρκετα.

Αναφερομαι κυριως στα νεα παιδια που περνουν αμαξι και νομιζουν οτι ειναι και εγω δεν ξερω ποιοι.

[/off topic]

Το λαθος που εκανα σημερα ηταν να ανοιξω την τηλεοραση. Το επιπεδο εχει πεσει κατακορυφα. Απορώ...που δεν αισθανονται τυψεις...:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.