Jump to content



Ποιο είναι το αγαπημένο σας αλκοολούχο ποτό;;;[18+ ONLY.]


LevelOne

Recommended Posts

εισαι ενας απο τους λογους που κανενας 20+ δεν παταει πια Ψυρρη ε?

Εγω παντος δεν εβαλα καμια ταμπελα

Απαγορευεται ανω τον 20 :hehe:

Εχει και μεγαλους μωρε...Αλλα πιο πολυ παμε για χαβαλε...να δουμε κανα τελειωμενο ''fake''-emo..να γελασουμε και να περασουμε καλα...:fun: :OT:

EDIT:Δεν τραβαω κανενα ζορι απολυτως...απλα την βλεπουν καπως...εχουν και γ@μισετα μαλλια και ειναι σαν να λενε...κραξε με...καποιοι ομως ειναι Normal και τους γ00σταρω...δεν εχω καποιο προβλημα με το ντυσιμο απλα καποιοι την βλεπουν....

Και εγω δεν πολυ παω...μια στο τοσο...Νταξει...αλλαζουν οι εποχες...οντως πολυ πιτσιρικαρια...δεν αντιλεγω...ολα τα 15χρονα...Εχω αρχισει να απορω πως οι γονεις τους αφηνουν μεχρι τις 11-12 εξω στο κεντρο της Αθηνας...τι να πω...

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ Off Topic

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντος δεν εβαλα καμια ταμπελα

Απαγορευεται ανω τον 20 :hehe:

Εχει και μεγαλους μωρε...Αλλα πιο πολυ παμε για χαβαλε...να δουμε κανα τελειωμενο ''fake''-emo..να γελασουμε και να περασουμε καλα...:fun: :OT:

εσυ δεν την εβαλες την ταμπελα.

αλλα απειρος κοσμος που πηγαινε πλεον δεν περναει ουτε απεξω λογω της πιτσιρικαριας.

ωραια η πιτσιρικαρια οταν εισαι και συ πιτσιρικος(προ η οχι).

αλλα οταν μεγαλωσεις λιγουλακι ,συνειδητοποιεις ,τι "φερνει" το νιατο ,πακετο με την εξοδο του.

και επισης τι ζορι τραβας και συ με τους emo ωρε?

Link to comment
Share on other sites

@Elric

Δεν ξέρω φίλε, εγώ από κάβα τα παίρνω, αλλά από Αθήνα (από κεί φαντάζομαι είσαι) δεν ξέρω καθόλου.

Πολύ καλή μπύρα επίσης, κάλύτερη κατά τη γνώμη μου από την κορόνα, DJD, είναι η Miller. Την βρήκα στο Βασιλόπουλο και είναι εξαιρετική και πολύ ελαφριά. Βέβαια, δεν ξέρω αν θα την βρείτε σε μαγαζιά. Στην Πάτρα ένα είχα βρεί.

σε πιο ερε να παω να παρω.

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο ζορι που τραβαω κ εγω με ατομα που βαζουν μλκς στα ποτα emo-friendy-φιλε-μου-παστορα.:p

λεμονιτες κ αηδιες!

μιλας και εσυ που δεν "πινεις μπιρα,μονο ουισκι".

ΛΕΜΟΝΙΤΑ.

οποιος το δοκιμασει ,δεν γυρναει"πισω".

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
disaronno.jpg

αυτό μόνο. Τέλος.-

To αυτό και γώ!(Kai καμια βέλγικη/τσέχικη μπύρα)
Να και κάτι που όλοι πρέπει να εχουμε στο φαρμακ.... ε mini bar μας... :p

absinth_stromu_glas_loeffel.jpg

( για όσους δεν βλέπουν 70% μπαρούτι)

Αυτο με το 80-70% έχει απαγορευτεί νομίζω...μεχρι 65% κυκλοφορουν επίσημα σε Ελλάδα...
Αχμμμ.... 17 ειμαι :hehe: ...

Οταν παει η μανα μου στο supermarket εχει standar παραγγελεια απο μενα μια 6αδα guiness :D

Η Vodka ποτε σκετη...με λεμονι η πορτοκαλι....

Αντε και καμια φορα αμα παμε κατα ψυρρη μερια για κανα ρακομελο-οινομελο και κανα ναργηλεδακι :fun:

@ProPitsiriko$:Φιλική συμβουλή:Mε ρέγουλο,όχι για τον εθισμό,όχι για την επιβάρυνση του οργανισμού σου,αλλα για την εξωτερική σου εμφάνιση...απο αυτες τις ηλικιες,έστω και το λίγο που πίνεις αν γίνεται συστηματικά,προκαλει αλλαγή στο μεταβολισμό...εν ολίγοις έχεις πολλές πιθανότητες να κάνεις και στομάχι και κοιλιά,άσχετα απο αν εισαι "κοκκαλιάρης" η όχι τωρα:nuke:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.