Jump to content



N 95 8GB


Billys

Recommended Posts

Καταρχην να ευχηθω για αλλη μια φορα καλη χρονια και χρονια πολλα σε ολα τα παιδια του φορουμ..

Στο θεμα μας τωρα αυριο θα παω μαλλον να παραγγειλω το Ν 95 8GB..γιατι το 6680 που ειχα χαλασε κ δεν αξιζει να το φτιαξω..λοιπον το θεμα ειναι δεν εχω ψαχτει κ πολυ για το συγκεκριμενο κινητο..κ θα ηθελα την γνωμη των παιδιων που ξερουν κατι παραπανω..πχ μηπως βγηκαν προβληματικα(απ'τι ξερω ειναι μια χαρα)...η αν προκειται να βγαλει καινουργιο η Nokia(σε αυτη την κατηγορια) οποτε να περιμενω λιγο ακομα για να πεσει η τιμη του..και γενικα αποψεις ολες καλοδεχουμενες..:) :)

Ευχαριστω εκ των προτερων..

Y.Γ:Θα επερνα το ασημι αλλα προτιμησα τα 8 gb κ το μαυρο χρωμα..;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

εχει ο αδερφος μου Ν95. βασικα δν ασχολειται πολυ με ηλκτρονικες συσκευες και του εχει βγαλει την ψυχη. θελει συχνα αναβαθμιση και αμα δν ασχολεισαι θα σε κουραζει απιστευτα. μεγαλο μειονεκτημα επισης ειναι οτι δν εχει touchscreen πραγμα που κανει τη χρηση του navi αρκετα δυσκολη:TD:

Πιστευω μπορεις με ενα αλλο πχ. htc p3300 (ευτυχης κατοχος:D ) να κανεισ τη δουλεια σου καλυτερα;)

Link to comment
Share on other sites

Έγω πάντως είμαι πολύ ευχαριστημένος απο το κινητό.Οθονάρα,καλή φωτογραφία,πολύ καλός και δυνατός ήχος,gps και ατελείωτες εφαρμογές.Όσο για τα κολλήματα είναι πολύ σπάνια,σχεδόν καθόλου θα έλεγα αλλά γι'αυτό υπάρχουν και τα updates από την Νοκια για να διορθώνονται!!!Σου το προτείνω με χίλια να το πάρεις και άσε τους άλλους που δεν το έχουν να λένε...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ss13 [Σήμερα, στις 19:50]

Σου το προτείνω με χίλια να το πάρεις και άσε τους άλλους που δεν το έχουν να λένε...

Φιλε επειδη το εχω για αυτο μιλαω... Ο αδερφος μου δν ασχολειται και πολυ και την πληρωνω εγω καθε 2μηνο(στην καλυτερη περιπτωση) να κανω αναβαθμιση:TD: :TD:

Ενω το p3300 ενα χρονο αδιαμαρτυρητο... κουχ δν εκανε ακομα;):p

Link to comment
Share on other sites

Όταν ακούω Nokia (ή γενικότερα Symbian) και GPS μου σηκώνονται οι τρίχες από τα .... φρύδια...

Το GPS θέλει Touch Screen και WMobile 5.x, 6.x για να δουλέψει καλά. Τα υπόλοιπα είναι απλά για να λένε ότι έχουν gps...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard!

Όταν ακούω Nokia (ή γενικότερα Symbian) και GPS μου σηκώνονται οι τρίχες από τα .... φρύδια...

Το GPS θέλει Touch Screen και WMobile 5.x, 6.x για να δουλέψει καλά. Τα υπόλοιπα είναι απλά για να λένε ότι έχουν gps...

Oφείλω ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ να συμφωνήσω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ss13

Ο άνθρωπος παιδιά ζήτησε κινητό τηλ. όχι gps!!!Για μένα τουλάχιστον δεν είναι τόσο απαραίτητo to touch screen.

Εμείς λέμε τα υπέρ και τα κατά. Ο "άνθρωπος" έχει βούληση κι θα αποφασίσει μόνος του έτσι κι αλλιώς... ;)

Link to comment
Share on other sites

To N95 νομίζει πως είναι ένα πλήρες κινητό αλλά δεν είναι - αυτά που προσφέρει μπορεί να είναι πολλά, αλλά σε ένα κινητό άνευ touchscreen απλά είναι άχρηστα.

Αν σε ενδιαφέρει η ενσωματωμένη μνήμη, πάρε ένα W960i.

Αν σε ενδιαφέρει η κάμερα εννοείται το LG Viewty.

Αν σε ενδιαφέρει το GPS ψάξε στα HTC.

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα..ευχαριστω για τις πληροφοριες παιδια..το N 95 ηθελα να το παρω απο καιρο..απλα τωρα εκατσε η φαση που χαλασε το αλλο.

Για αλλο μοντελο δεν το συζητω..δεν με τρελαινει τοσο το GPS..αλλα γενικα το ολο πακετο που προσφερει..υποψην οτι δεν εχω φωτογ.μηχανη οποτε ειναι κ αυτος ενας λογος κ τα 5 megapixel που εχει με υπερκαλυπτουν..

Ευχαριστω κ παλι ρε παιδες..;)

Link to comment
Share on other sites

Τοσο χαλια ε?Κοιταξε απ'την μια λογικο γιατι νταξει εχει πανω ποσες εφαρμογες κ διαφορα αλλα προγραμματα..αλλα απ'την αλλη τοσο δυσκολο ηταν να βαλουνε μια που να κραταει περισσοτερο..?

Χαλαλι μωρε..:p :p

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το LG KS20 (Windows Mobile 6) κράτησε με την πρώτη φόρτιση και συνεχές πείραγμα-ψάξιμο-wi/fi(:D)-κτλ δυο μέρες στρογγυλές. Απλά το Ν95 δεν έχει καλή μπαταρία, οι εφαρμογές του μπορεί να είναι πολλές για να τις αντέξει ένα κινητό αλλά όχι και σε μισή μέρα να βγαίνει off.

Link to comment
Share on other sites

KS20+microSDHC 16gb και εισαι αρχων! Εννοειται αν δεν σε ενδιαφερει το gps και η φωτογραφηση με το κινητο.

Και ολα αυτα στα μισα λεφτα απο το Ν95 και απο οποιοδηποτε HTC. Μειονεκτημα ειναι η αποκλειστικη διαθεση απο voda αν δεν εισαι συνδρομητης τους.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.