Jump to content



Δείξτε την υδρόψυξη που φτιάξατε.


mariosalice

Recommended Posts

νομιζω ειναι απο τσιπσετ δε ξερω κιολας τα χα παει και τα 2 μαζι που τα ειδα σε μια βιτρινα:)

παλιο συστημα. hardware πανω κατω ενας athlonXP 2100+ (1733μ) παραδοσιακα πουσαρισμενος στα ~2.5GHz και μια ατι9800προ πανω σε μια μουφα chaintech που μου χε βγαλει την ψυχη.

Link to comment
Share on other sites

Ενα projectaki που ειχα κανει παλια.. μου αρεσε κυριως για το αδερφιστικο χρωμα και το συμμαζεμα των καλωδιων και οτι ηταν ολα σε 1! πρεπει να ζυγιζε αρκετα μετα...

ylmwv1wf93feaxdsecz8_thumb.jpg

akevhdiehyl9ns3n9s50_thumb.jpg

cmxygtvz5hdjg2vnbmqx_thumb.jpg

και εδω εβαλα απο μεσα τους ανεμιστηρες πανω

xcp90dit7mnfvr0bb4qm_thumb.jpg

Μήπως λέω μήπως οι σωλήνες που περνάνε από πίσω απο το τροφοδοτικό είναι λίγο επικίνδυνες σε περίπτωση διαρροής από τους συνδέσμους?:hmm: 1 φωτό

Link to comment
Share on other sites

μηπως εχεις και δικιο?? γενικα μετα απο καποια ωρα με πιανει αμοκ και τελειωνει η υπομονη μου οποτε τα τελειωνω ετσι τα μοντ.. που να περιμενα να αγορασω ρακορ!! παντως δουλεψε δεν ειχε ποτε πρβλμ:Ρ

Link to comment
Share on other sites

Μήπως λέω μήπως οι σωλήνες που περνάνε από πίσω απο το τροφοδοτικό είναι λίγο επικίνδυνες σε περίπτωση διαρροής από τους συνδέσμους?:hmm: 1 φωτό

Μπα... κι γω έτσι το έχω... Άσε που σε περίπτωση διαρροής, το νερό θα ακολουθήσει την πορεία της σωλήνας και θα μπει μες στο κουτί...:computer:

Link to comment
Share on other sites

Μπα... κι γω έτσι το έχω... Άσε που σε περίπτωση διαρροής, το νερό θα ακολουθήσει την πορεία της σωλήνας και θα μπει μες στο κουτί...:computer:

+1

Και εγω ετσι το εχω και πυστευω αν εχεις σφυχτηρες στους σωληνες δεν εχεις διαρροες ποτε:whistling

Link to comment
Share on other sites

Θα ξαναδοκιμάσω το απόγευμα, αν και δεν έχει νόημα.. Έκανε διαρροή το Supreme και έπεσε πάνω στη GX2. Το είχα ελέγξει, αλλά επειδή δε λειτουργούσε το 2ο slot, την έβαλα στο πρώτο, έφυγε κάπως το λάστικο του block (ηλίθια πλαστικά σφηγκτηράκια του φούτσου από το Πλαίσιο) και την έλουσε :rip:

Θα δω τι θα παίξει με την εγγύηση.. :(

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμη η υδρόψυξη αλλά κάτι δεν μου αρέσει…

34rc9kw.jpg

6q8vw4.jpg

29zvcqp.jpg

r0y4ax.jpg

1 ακούω κάτι σαν να χύνετε νερό σε ακανόνιστο χρόνο.. πχ κάθε 3 λεπτά, στην αρχή σκέφτηκα ίσως κάποιο άδειο ψυγείο αλλά τελικά αφού κούνησα τα ψυγεία δεν άλλαξε κάτι …νομίζω ότι ακούγετε μέσα από την αντλία.

2 ον τι από τα 2 να πιστέψω ?

34qk1sy.jpg

είναι φυσιολογικές οι θερμοκρασίες ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.