Jump to content



Gigabyte P35 DS4


dubber

Recommended Posts

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από dubber

BTW, την CPU δεν θα έπρεπε να την βλέπει από μόνο του στα 3.0GHz? Έπρεπε να πάω εγώ να του βάλω multiplier 9 γιατί αλλιώς τον έβλεπε 2.66...

Προφανως επρεπε αν έχεις τελευταίο BIOS και η μητρική υποστηρίζει την CPU.

Link to comment
Share on other sites

Ναι λογικο ειναι αν εχεις το τελευταιο bios....

Ρε φιλε σε παρακαλω δωσε μια περιγραφη τι εχεις πανω στο συστημα σου....και βαλε και καμια φοτο αν γινετε !!

Να σου πω μεταξυ μας το bios ειναι για αυτη την μητρικη ?? Μηπως λεω μηπως μπερδεψες να rev. ??

Link to comment
Share on other sites

Πολλες φορες οταν κανεις setup και δεν ειναι οκ οι μνημες λεει οτι δεν μπορουν να αντιγραφουν αρχεια απο το cd....

Οπως ειπε και ο Spc αν δεν ειναι μνημες μαλλον καλυτερα να αλλαξεις την μητρικη...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dubber [Σήμερα, στις 15:46]

Ε καλά, την πάτησα σαν πρωτάρης. 4 modules x 512 και μάλιστα 2 διαφορετικές μάρκες...

Το θέμα φώναζε από μακρυά!

Ειχες κανει και συ τον τελειο συνδιασμο !!:upside:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δικό μου το PC δυστυχώς. To θέμα είναι ότι όποιο module και να μπει δεν μπουτάρει στα Vista. Οπότε πάμε για μνήμη το απόγευμα από το Πλαίσιο...

?

BTW, τί να πάρω με budget 150? Το OS είναι Vista Ultimate 64Bit

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dubber [Σήμερα, στις 15:41]

Μνήμες παίδες...

Γ@μώ την καταδίκη μου, αυτό το μ@μημένο το memtest αν το ξαναχρησιμοποιήσω να μου κοπούν τα χέρια...

Γιατι στις εβγαζε οτι ηταν ΟΚ:blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dubber [Σήμερα, στις 15:46]

Ε καλά, την πάτησα σαν πρωτάρης. 4 modules x 512 και μάλιστα 2 διαφορετικές μάρκες...

Το θέμα φώναζε από μακρυά!

σου εκανε τα ιδια και με 1,2 στικακια μονα τους (τυχαια επιλογη απο τα 4) ?? γιατι αυτη τη στιγμη που ψαχνω στο αλλο pc να βρω τη βελτιστη τοποθετηση , εχω παρει αποτελεσματα (για δεδομενες ρυθμισεις) απο 2 λαθη , εως απειρα... - no boot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.