Jump to content


Εκκίνηση του υπολογιστή με ασύρματο τηλέφωνο!


angel_f

Recommended Posts

Και όμως ειναι αλήθεια !

Ο υπολογιστής της υπογραφής πριν απο λίγη ώρα ενώ τον ειχα κλειστό ( πράγμα σπάνιο ) ’νοιξε μονός του , την στιγμή που χτύπησε το φορητό τηλέφωνο που βρισκόταν στο γραφείο πάνω απο το PC :tomato:

Το θεώρησα τυχαίο , έκλεισα το PC και έβαλα στην ιδια θεση το φορητό , κάλεσα μεσω του κινητού και με το που άρχισε να χτυπά στο καπάκι ξεκίνησε να δουλεύει το PC:magic:

Έκλεισα τις πρίζες , τις άνοιξα, δοκίμασα και πάλη τα ίδια!

Με το κινητό πάντως δεν ανοίγει

Επίσης οταν ειναι ανοιχτό δεν κλίνει μέσω τηλεφωνου:rofl:

Το φορητό είναι Simens Gigaset A140

Εχω πάθει Πλάκα .... για εμένα το remote computing πέρασε σε άλλη διάσταση :computer:

Εχω την απορια εαν εχει συμβεί σε κάποιον κατι παρόμοιο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από angel_f

Εντόπισα τον υπεύθυνο .. είναι το dial up modem USrobotics και οχι το φορητό :tomato: :tomato:

ε ναι δεν ειναι θεμα τηλεφωνου και δεν χρειαζεται να κανεις κατι με αυτο...απλα απενεργοποιησε την ρυθμιση και θα εισαι οκ...:T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga

για τις μπύρες έχει συναντήσει κανείς κανα ευχάριστο conflict?

Εγώ όποτε ανοίγω το ψυγείο το καλοκαίρι πάντως βρίσκομαι ξαφνικά με μία μπύρα στο χέρι, άγνωστο πώς...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dpolal

Δηλαδή;;;;

Κάλεσες τον εκτυπωτή και άνοιξε το πισί ;;;; :):):)

ΛΟΛΟΛΟΛ καλο παντως τορα πολλες mobo εχουν επιλογες για διαφορους τροπους ανοιγματος του πιτσι

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.