Jump to content



Ποσες ωρες βρισκεστε μπροστα απο μια οθονη


Zarras

Ποσες ωρες ειστε μπροστα στον Η/Υ  

175 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Κι εγώ με τις μέρες μου...τώρα τελευταία επειδή είναι σε φάση ανακατασκευής το κουτί μου κάθομαι περίπου 2-4 ώρες στο πισί του αδερφού μου...Αλλά όταν δουλεύει το δικό μου συνήθως κάνα 6ώρο συνολικά την μέρα το έχω...

Link to comment
Share on other sites

χαχαχχα...κοινωνικοτατοι ολοι μας...μα και συ ρε zarras βρηκες forum να σηκωσεις τετοιο poll...καλα εκανες γιατι τωρα τελευταια ειχα αναρωτηθει αν ειμαι σε υπερβολικο επιπεδο...αλλα απο οτι βλεπω ειμαι νορμαλ...:D

Link to comment
Share on other sites

επι ημέρες καψίματος στο wow υπήρχαν και μέρες σε σπίτια φίλων που το πηγαίναμε σερί 48-72 ώρες μόνο με διαλείμματα για τις βιολογικες ανάγκες.. 5 ώρες καθημερινά νομίζω ότι είναι ο μέσος όρος.. (βέβαια αν θεωρήσουμε τη tv σαν οθόνη του media-pc... )

Link to comment
Share on other sites

ΜΟ με εργασία 10-11 ωρίτσες, όμορφα...

τώρα λοιπόν που θα χει χιόνια και πανικό, θα κλείσω πάλι το 15ωρο on screen με ευχαρίστηση,

αλλά απο άνοιξη πέρα απο τα απαραίτητα δεν την παλεύω να κάθομαι μέσα όσο κι αν μου λείπει,

η ζωή είναι ΟξΩ κύριοι, outdoor activities κιΕτΣ, δεν είμαστε ασπρουλιάρηδες Β.Ευρωπαίοι..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από γαμώτ..γαμώτ..

η ζωή είναι ΟξΩ κύριοι, outdoor activities κιΕτΣ, δεν είμαστε ασπρουλιάρηδες Β.Ευρωπαίοι..

Νοτιοευρωπαίε, να σε δώ να κάνεις ποδηλασία στη Σουηδία, χειμώνα και τι στον κόσμο.

Εδώ δε θα πας την Κυριακή, που ΙΣΩΣ χιονίσει. Κόοοοοοοκοκο! Κόοοοοοοκοκο!

Link to comment
Share on other sites

Έχω κλείσει 18ωρο, τον καιρό των καταλήψεων, που όλοι λείπανε (γονείς στην Κεφαλονιά, συμφοιτητές στα χωριά τους κλπ) Μ.Ο 10-12 ώρες... Ελπίζω από το επόμενο εξάμηνο να περιορίσω το χρόνο που μου τρώει το μαραφέτι (πιστεύω 9,5 ώρες είναι καλά, ε; :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

’λλοτε καθόλου (το PC ανοιχτό να παίζει μουσική και τπτ άλλο), άλλοτε μέχρι και 15-16 ώρες, ίσως και παραπάνω. Πολλές φορές βλέπω ταινίες/σειρές, δε νομίζω να μετράνε (το PC έχει καλύτερο ήχο από το σαλόνι ;))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.