Jump to content



TheLab.gr + H.A.C. = Lian Li PC-7B Plus II 50€


DJD

Recommended Posts

Η προσφορά τελείωσε :)

Το TheLab.gr σε συνεργασία με το κατάστημα H.A.C. σας προσφέρουν το Lian Li PC-7B Plus II στην τιμή των 60�. Είναι η χαμηλότερη τιμή της αγοράς, μη το ψάξετε! :T:

Αν το παραγγείλετε από το internet η τιμή που θα το παραγγείλετε είναι τα 90� αλλά θα σας επιστραφούν τα 30� πίσω. Για όσους αποφασίσουν να πάνε από το κατάστημα (Στουρνάρη και Ζαΐμη γωνία) η τιμή που θα πληρώσετε είναι τα 60�. Μην ξεχάσετε να αναφέρετε το username σας κατά την αγορά αλλιώς δεν θα επωφεληθείτε από την προσφορά.

Για οποιαδήποτε πληροφορία: info@hacshop.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από kallileo [Σήμερα, στις 20:35]

Forthnet 24MBit δεν μπαινει με τιποτα...:blink:

forthnet 2play εδω μια χαρα:)

για να μην το σκισουμε με τις συνδεσεις και βγουμε offtopic να πω οτι η συγκεκριμενη προσφορα ειναι οτι πρεπει.

το κουτακι λεει πολυ.φουλ αλουμινιο/ποιοτητα lianli και μονο 12αρηδες ανεμιστηρες.

αντε και εις αλλα:T:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Ισχυει για 15 μερες, η μεχρι την εξαντληση τους(οποιο προκυψει πρωτο...)

Υπαρχουν αρκετα διαθεσιμα παντως...;)

Επισης, δεν υπαρχει περιορισμος σε τεμαχια ανα χρηστη, μπορει να παρει οσα αντεχει να κουβαλησει...:D

Link to comment
Share on other sites

η συσκευασια του κουτιου περιλαμβανει τους 12αριδες?

επισης,αντικαταβολη στελνει το hac(?),διοτι ειδα μονο καταθεση σε τραπεζα ή πιστωτικη...

στη φορμα παραγγελιων,δεν ειδα καποιο χωρο οπου θα δηλωσω το ονομα μελους TheLab,ωστε να τυχω της εκπτωσεως..τηλεφωνικες παραγγελιες γινονται?

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλή προσφορά.

αν ήμουν Ελλάδα θα χτυπούσα τουλάχιστον ένα για το μικρό μου σύστημα

Αρχική απάντηση από Winters

Mπραβο στο H.A.C.

Eτσι κερδιζονται οι πελατες...:clap: :clap: :clap:

εγώ πιστεύω πως έτσι κερδίζονται πρόβατα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Winters [Χθες, στις 23:16]

Mπραβο στο H.A.C.

Eτσι κερδιζονται οι πελατες...:clap: :clap: :clap:

Αρχική απάντηση από Teodor_ch [Χθες, στις 23:56]

εγώ πιστεύω πως έτσι κερδίζονται πρόβατα...

εγω παλι πιστευω οτι χανετε και οι 2 την ουσια του πραγματος που δεν ειναι αλλη απο το μια καλη προσφορα για τα μελη του TheLab:flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Teodor_ch

πιστεύω επίσης ότι θα έπρεπε να μπεί στις ειδήσεις :p

Εγώ πάλι πιστεύω ότι προσπαθείς να δημιουργήσεις θέμα από εκεί που δεν υπάρχει. Ποιο είναι το πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.