Jump to content



TheLab.gr + H.A.C. = Lian Li PC-7B Plus II 50€


DJD

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

γεια χαρα το πηρα και εγω το κουτακι αρκετα καλο για τα χρηματα του!στο πλαι τον ανεμηστηρα που θα βαλω να τον βαλω να βαζει η να βγαζει αερα?και κατι αλλο μια θεση που εχει για να μπει ανεμηστηρας στο καπακι απο πανω ειναι για 8αρη ?αξιζει να παρω και εναν τετοιο?αν ναι να βαζει η να βγαζει?

Link to comment
Share on other sites

όσοι αγοράσανε το κουτί έχει φίλτρο στον μπροστά ανεμιστήρα?

η μοιάζει σαν αυτό που έχει στον πίσω ανεμιστήρα?

έχω αγοράσει δυο, ένα πριν 6 μήνες και ένα πριν λίγες μέρες το παλιό έχει κάτι σαν σφουγγαράκι για τις σκόνες ενώ το καινούργιο έχει ότι και ο πίσω ανεμιστήρας

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα το πηρα και εγω το κουτακι αρκετα καλο για τα χρηματα του!στο πλαι τον ανεμηστηρα που θα βαλω να τον βαλω να βαζει η να βγαζει αερα?και κατι αλλο μια θεση που εχει για να μπει ανεμηστηρας στο καπακι απο πανω ειναι για 8αρη ?αξιζει να παρω και εναν τετοιο?αν ναι να βαζει η να βγαζει?

O πλα'ι'νός βάζει.

Πάνω παίρνει 8ρι.Γνώμη μου βάλε κάποιον αργόστροφο ώστε να είναι ήσυχος και απλά να διευκολύνει τη θερμότητα που έτσι κι αλλιώς πηγαίνει προς τα πάνω να βγαίνει απ' το κουτί..

Link to comment
Share on other sites

Αν και διάβασα λίγο αργά την προσφορά αυτή και αν και λέτε πως ισχύει μέχρι τέλος του μήνα (Φεβροαυρίου) ρωτώ ελπίζοντας:

Μήπως ισχύει ακόμα η προσφορά; Μπορώ να κατοχυρώσω ένα κουτάκι;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.