Jump to content



TheLab.gr + H.A.C. = Lian Li PC-7B Plus II 50€


DJD

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

κρίμα δεν αφήσανε στο άλλο κατάστημα λίγο το προβάδισμα και μπορεί να μην ξαναδούμε ανάλογες προσφορές αν ο αντναγωνισμός αντιδρά τόσο γρήγορα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MasterCommander

κρίμα δεν αφήσανε στο άλλο κατάστημα λίγο το προβάδισμα και μπορεί να μην ξαναδούμε ανάλογες προσφορές αν ο αντναγωνισμός αντιδρά τόσο γρήγορα...

Αρχική απάντηση από ea6gka

ψωνιστε αποτο αλλο τοτε, την αγορα εμεις την καθοριζουμε

Ακριβώς, εμείς τα καθορίζουμε. Όποιος θέλει ψωνίζει 1€ φθηνότερα, όποιος θέλει στηρίζει την πρώτη προσφορά εδώ και χρόνια από κατάστημα για τα μέλη ;)

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι πως με το πλαισιο δεν δινεις μεταφορικα και για αυτο θα προτημηθει το plaisio πιστευω!στις λεπτομεριες το πλαισιο λεει για 2 ανεμηστηρες αλλα στη φωτο εχει 3 τι παιζει ξερουμε?τωρα θα μου πειτε οτι στη φωτο δηχνει και τροφοδοτικο ΛΟΛ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly -> Ακριβώς, εμείς τα καθορίζουμε. Όποιος θέλει ψωνίζει 1 φθηνότερα, όποιος θέλει στηρίζει την πρώτη προσφορά εδώ και χρόνια από κατάστημα για τα μέλη ;)
+10000
Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως το τσίμπησα το μαυράκι.. Ισως τα πιο ομορφα και ποιοτικά 60 ευρώ που έδωσα ποτέ... Και ειχε και τα δυο ανεμιστήρια μέσα.

Μπράβο στο Lab & στο HAC για την προσφορά.

@aGka8Iz μαλλον το τρίτο ειναι αυτο που πωλείται έξτρα και μπαίνει στο πλάι του κουτιού (εγω πάντως το πήρα εξτρα)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω δεν είναι ακριβώς συγκρίσιμες οι τιμές στα 2 μαγαζιά.

Στο H.A.C πας στο μαγαζί, βλέπεις το κουτί, ρίχνεις το 60ρι το παίρνεις και φεύγεις

Στο ΠΛΑΙΣΙΟ αν πας στο μαγαζί, θα χώσης 89 : )

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τα μεταφορικά όσοι είναι μακρυά μπορούν να ζητήσουν να τους το στείλουν με το ΚΤΕΛ (εφόσον μπορεί και η εταιρία). Ξέρω ακούγεται περίεργο αλλά είναι ότι πιο γρήγορο και φτηνό έχω συναντήσει. Από την δουλειά στέλνουμε πακέτα βαριά (περίπου 7-10 κιλά) μεγάλης αξίας (1000-1500Ε) με κόστος 5-6 ευρώ. Παράδοση με το επόμενο δρομολόγιο και μέχρι στιγμής δεν έχει γίνει κάτι περίεργο (περίπου 2-3 πακέτα την ημέρα στέλνουμε-λαμβάνουμε)

Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστικά καμιά από τις δύο εταιρίες δεν χάνει.

Πόσοι είμαστε στο forum, πόσοι θα δούνε την προσφορά και πόσοι θα χρειάζονται το συγκεκριμένο κουτί?

Αυτή είναι μια προσφορά για τα μέλη του TheLab που ξεκίνησε από τον DJD σε συνεργασία με το HAC.

Το ευχάριστο είναι ότι μας δίνει λίγη χαρά να ξέρουμε ότι κάποιες εταιρίες ενδιαφέρονται για τους υπερχρονιστές και φροντίζουν να καλύπτουν τις ανάγκες μας παρακολουθώντας το forum.

Με αυτό τον τρόπο γλιτώνουμε αρκετά χρήματα από προιόντα που φέρναμε μόνοι μας από το εξωτερικό και πότε πότε έχουμε και κάποιες εκπτώσεις - προσφορές.

Ένα μεγάλο μπράβο στον DJD στο HAC και στο Πλαίσιο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Νομίζω δεν είναι ακριβώς συγκρίσιμες οι τιμές στα 2 μαγαζιά.

Στο H.A.C πας στο μαγαζί, βλέπεις το κουτί, ρίχνεις το 60ρι το παίρνεις και φεύγεις

Στο ΠΛΑΙΣΙΟ αν πας στο μαγαζί, θα χώσης 89 : )

Και ποιος σε εμποδιζει να πας στο πλαισιο να δεις το κουτι,μετα να γυρισεις σπιτι σου και να το παραγγειλεις με 59 και την αλλη μερα το πρωι να σου χτυπησει την πορτα ο μεταφορεας?

Link to comment
Share on other sites

Επειδη μια προσφορα πρεπει να παραμενει προσφορα, παρα τις οποιες απελπισμενες προσπαθειες υποβαθμισης της, απο σημερα το κουτι προσφερεται στα μελη με 50 !;)

Η προσφορα ισχυει μεχρι τελος του μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.