Jump to content



E-shop το μεγαλειο σου


zefiroth

Recommended Posts

kala apo to e shop min perimenis kai pola sto servise alla stin agora einai entaksi ego exo agorasi pc apo ki, kai mia fora mou kaikan stin o8oni 3 pixel LG itan i o8oni, mou tin alaksan me mia ali i ali alione ta xromata pali mou tin alaksan se autin pou exo exoun kai 2 pixel eleos.

:OT::OT: Φιλε εχει ποσταρει 2 φορες μεσα στο forum και τις 2 φορες με greeklish πιστευω να εχεις παρατηρησει οτι οι γραφουμε με ΕΛΛΗΝΙΚΑ...:OT::OT:

Φτιαξτο σε παρακαλω

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply
Εγω ακομα περιμένω.... μεγάλη κοροϊδία..... μας περναν για μλκς?. . .... Πηγα και στο καταστήμα της Λάρισας την Παρασκευή ... είπαν θα κάνουν οτι μπορούν και χτες μου είπαν οτι το εστειλαν στην αντιπροσωπία . .. .

Ο καθένας λέει τα δικά του .. σκόρπια διαδήλωση ειναι .. .

Περιμένω 16 μέρες να μου στείλουν καινούριο...... ενω το πλήρωσα χαλασμένο....

Τι μπορώ να κάνω τώρα . . τι προβλέπει ο νόμος?? ..

πάρε ένα τηλέφωνο στο ΕΚΠΟΙΖΩ, και κάνε καταγγελία... http://www.ekpizo.gr/

εγώ μετά από παρόμοια κοροϊδία αυτό έκανα...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

το πλαισιο παλια ηταν τραγικο.ο ανταγωνισμος το εκανε το καλυτερο μαγαζι

πολυ καλες τιμες

και rma που μονο που δε σε πληρωνουν οταν πας κατι χαλασμενο!

φιλος μου πηγε με pc με 2 7900GT σε sli και ηταν καμμενη η μια,τις πηραν και τις 2 ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΩΣΑΝ 2 Χ 8800gts για να μπορει να κανει sli!

Link to comment
Share on other sites

Mονο σε αυτο το forum το e-shop ειναι διασημο

Γιατι κανετε το κοπο να το αναφερετε συνεχεια...

Λες και σας πληρωνει μερικους για να κανετε διαφημιση

Οσες εμπειριες εχω απο το συγκεκριμενο μαγαζι ειναι ασχημες...

Link to comment
Share on other sites

Mονο σε αυτο το forum το e-shop ειναι διασημο

Γιατι κανετε το κοπο να το αναφερετε συνεχεια...

Λες και σας πληρωνει μερικους για να κανετε διαφημιση

Οσες εμπειριες εχω απο το συγκεκριμενο μαγαζι ειναι ασχημες...

Διαφήμιση ????? :slap:

Link to comment
Share on other sites

Καμια φορα η απευθειας αντικατασταση ειναι και ζημια στο μαγαζι.Θυμαμαι πολλες φορες στα

multirama να γινεται αντικατασταση απευθειας(ενω θα επρεπε να παει αντιπροσωπεια πρωτα και να ερθει το καινουριο) και οταν το καταστημα εστελνε το προιον στην αντιπροσωπεια ερχοταν πισω και δεν το καλυπται επειδη η βλαβη προερχοταν απο κακη χρηση

Link to comment
Share on other sites

Παντως παιδια εγω οπτε χρειαστικα το service του eshop εμεινα απολυτα ευχαριστημενος! Προσφατα πιγα εναν δισκο πισω και σε 3-4 μερες μου τον αλλαξαν ..... Αυτο ειναι προσφατο , παλιοτερα ειχα παρει μια 9800 club και μου την αλλαξαν στο καπακι! Τι να πω δεν ξερω!

Βεβαια και εγω ΠΛΑΙΣΙΑΚΟΣ! ΠΛΑΙΣΙΟ forever!

Link to comment
Share on other sites

iceblde γιατι πολυ κοσμος δεν ξερει τα φορα αυτα και δεν ασχολειτε.αφου λοιπον δεν ξερει θα παει να ψωνισει και αμα του χαλασει κατι θα το παθει.

εγω παντως με οποιον μιλαω για pc,του αναφερω το eshop και κανω την χειροτερη δυσφημιση που μπορω.εδω πηγα σε

sony center γιατι πηρα απο το eshop ενα blutooth cd για το αμαξι και πηγα εκει να μου το εγκαταστησουν για να κερδισω ενα χρονο επιπλεον εγγυηση και στο αφεντικο που πιασαμε την κουβεντα,μου ειπε οτι το eshop εχει φοβερες τιμες κλπ.

οταν του ειπα ομως για μια καρτα γραφικων παλευα 1 μηνα ενω στο πλαισιο του λεω την επομενη μερα σου δινουν αλλη καινουργια χωρις παρατραγουδα γουρλωσαν τα ματια του.προφανως δεν ξερει ο κοσμος τι σημαινει eshop.

Link to comment
Share on other sites

iceblde γιατι πολυ κοσμος δεν ξερει τα φορα αυτα και δεν ασχολειτε.αφου λοιπον δεν ξερει θα παει να ψωνισει και αμα του χαλασει κατι θα το παθει.

εγω παντως με οποιον μιλαω για pc,του αναφερω το eshop και κανω την χειροτερη δυσφημιση που μπορω.εδω πηγα σε

sony center γιατι πηρα απο το eshop ενα blutooth cd για το αμαξι και πηγα εκει να μου το εγκαταστησουν για να κερδισω ενα χρονο επιπλεον εγγυηση και στο αφεντικο που πιασαμε την κουβεντα,μου ειπε οτι το eshop εχει φοβερες τιμες κλπ.

οταν του ειπα ομως για μια καρτα γραφικων παλευα 1 μηνα ενω στο πλαισιο του λεω την επομενη μερα σου δινουν αλλη καινουργια χωρις παρατραγουδα γουρλωσαν τα ματια του.προφανως δεν ξερει ο κοσμος τι σημαινει eshop.

Δηλαδή θες να μας πείς ότι δεν ξέρει ολόκληρη sony Και ξέρεις εσύ.ΟΚ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν καταλαβαίνω πως έχει βουήξει όλο το Internet και ακόμα κάποιοι επιμένουν να ψωνίζουν από εκεί

Εγώ πάλι από την μεριά μου μπορώ και το καταλαβαίνω απόλυτα. Να σου εξηγήσω...

Για κάποιον που μένει, πχ Αλεξανδρούπολη, όπως κι εγώ, τα μοναδικά μαγαζιά είναι το e-shop και multirama. Το πιο κοντινό Πλαίσιο έιναι στη Θεσσαλονίκη που σημαίνει 3-4 ώρες ταξίδι μόνο να πας, αυτό στην καλύτερη αν έχεις δικό σου μέσο. Οπότε καταλάβαίνεις πως οι επιλογές σου δεν είναι πολλές. Τώρα αν μπεις στην θέση κάποιου "μέσου" χρήστη, κάποιου που δεν θα ψάξει να βρει πιο είναι το τελευταίο chipset, που δεν θα δει το σκορ μιας κάρτας στα 3dmark πριν την αγοράσει, αυτός που δηλαδή θέλει ένα μέσο PC για το σπίτι η την δουλειά του, αυτός ο άνθρωπος θα προτιμήσει το e-shop μόνο και μόνο για της τιμές του. Γι αυτό και το συγκεκριμένο μαγαζί στην περιοχή μας κάνει τρελές δουλειες...

Όσο για το Multirama της πόλης μου...επειδή δεν θέλω να αρχίσω να γράφω.... να σου πω ότι όταν είναι να αγοράσω κάτι πάντα το επισκέπτομαι και πάντα φεύγω απογοητευμένος. Τουλάχιστον στο e-shop ξέρω ότι θα παραγγείλω αυτό που βλέπω στο site, όπως και επίσης ξέρω πως αυτοί που είναι στο μαγαζί απλώς διακινούν προιόντα χωρίς να γνωρίζουν τίποτα παραπάνω γι αυτα, πράγμα που δεν το περιμένεις από ένα μαγαζί σαν το Multirama.

Ναι αν είχα κι άλλες επιλογές μπορεί τα πράγματα να ήταν αλλιώς...

Link to comment
Share on other sites

εγώ το eshop το προτιμω σε φτηνα πραματα, + οτι εχει μεγαλη ποικιλια....περιμενω αυριο π.χ. να μου ρθει ενα ρουτερακι, που δεν υπαρχει στο πλαισιο.

Μουλτιραμα γενικα αποφευγω γιατι χωρις κανενα λογο ειναι πιο ακριβος απ τα αλλα.

Αλλα γενικα, ανεμιστηρια κουτια κτλ απο eshop τα χω παρει.Μαχ μεχρι 100ευρω σε hardware, παραπάνω εγώ δε θα δινα...

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει πράγματα που "δεν" χαλάνε, κουτιά, ανεμηστήρια, αναλώσιμα, ψύκτρες και τέτοια τα παίρνεις από e-shop...μνήμες, δίσκους, κάρτες από Πλαίσιο και πάει λέγοντας...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.