Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

Χρησιμοποιώ το adblock plus

:(

Τους online χρηστες απο την κεντρικη σελιδα , γιατι δε μπορουμε να τους δουμε ??

http://www.thelab.gr/activeusers/

Γεια σου ρε Στέλιο :)

Δεν υπάρχει λόγος να υπάρχουν στην κεντρική. Μπορείς να τους δεις στην κεντρική του forum κάτω κάτω. http://www.thelab.gr/forums/

Έγινε επεξεργασία από DJD
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Κωστα :)

Δεν το ειχα προσεξει οτι φαινονται και εκει . :T:

Η διαφορα ειναι πως δε μπορεις να δεις το activity(ωρα και ενεργεια) τους χωρις να μπεις στο προφιλ του καθενος .

Ευχαριστω . :)

Link to comment
Share on other sites

@ DJD

Ντρέπομαι τώρα.. :o Δεν είναι ότι το χρησιμοποιώ ειδικά για το λάμπη, απλά το έχω βάλει για να μη μου σπάνε τα νεύρα με όλες αυτές τις διαφημίσεις και αυτό σταματάει όλα τα ads από google κλπ όπως ξέρεις. Θα το απενεργοποιήσω τώρα :)

Link to comment
Share on other sites

@ DJD

Ντρέπομαι τώρα.. :o Δεν είναι ότι το χρησιμοποιώ ειδικά για το λάμπη, απλά το έχω βάλει για να μη μου σπάνε τα νεύρα με όλες αυτές τις διαφημίσεις και αυτό σταματάει όλα τα ads από google κλπ όπως ξέρεις. Θα το απενεργοποιήσω τώρα :)

απλά βάλε εξαίρεση στο λαμπη.και εγώ αυτό έχω κάνει.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

At the moment, στην αρχική γράφει 15.486 μέλη, ενώ στη λίστα μελών γράφει ότι έχει συνολικά 14.426.

Ποτς γκενεν αυτό?

Υπάρχουν αρκετοί που δεν έχουν κάνει verify το email τους, και τα μπανάκια επίσης.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Stunex Αυτό στο βγάζει μόνο όταν δεν είσαι συνδεδεμένος, σαν guest δηλαδή. Αν είσαι logged in στο βγάζει; Αν ναι, είναι bug, προορίζεται μόνο για τους guests.

Έγινε επεξεργασία από DJD
Link to comment
Share on other sites

Κες κεσέ? (Εξελληνισμένα Γαλλικά!)

Δεν πιστεύω να είναι παλιό και να το πήρα χαμπάρι τώρα?

Είναι εκεί εδώ και ένα μήνα περίπου. Δες αυτό: TheLab.gr - LinkBacks , είναι στα αγγλικά αλλά το εξηγεί πολύ καλά τι κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Είναι εκεί εδώ και ένα μήνα περίπου. Δες αυτό: TheLab.gr - LinkBacks , είναι στα αγγλικά αλλά το εξηγεί πολύ καλά τι κάνει.

To είχα δει το επεξηγηματικό. Όντας ψιλοάσχετος με το θέμα βέβαια, σκέφτηκα να ρωτήσω σε περίπτωση που το πατήσω "κατά λάθος".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.