Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

Στις ειδοποιήσεις, δίνει επιλογή για άμεση, ημερήσια, εβδομαδιαία και καθόλου.

Κάποια forums, υποστηρίζουν την "καθυστερημένη" ειδοποίηση. Για κάποιον που είναι "από πάνω" και παρακολουθεί γενικώς, πιστεύω είναι πολύ βολική, κι μειώνει και την κίνηση στο server. Οι ειδοποιήσεις, φεύγουν με καθυστέρηση που ορίζεται από τους admins κι αν ο χρήστης έχει ήδη διαβάσει το θέμα μέχρι τότε, την ακυρώνει. Το υποστηρίζει?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί, αλλά όταν επιλέξω πάνω αριστερά το thelab.gr αντί να με βγάλει στον κατάλογο του forum με βγάζει στην αρχική σελίδα. Θα ήταν πιο πρακτικό να συμβαίνει το πρώτο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί, αλλά όταν επιλέξω πάνω αριστερά το thelab.gr αντί να με βγάλει στον κατάλογο του forum με βγάζει στην αρχική σελίδα. Θα ήταν πιο πρακτικό να συμβαίνει το πρώτο.

Συνήθως τα logos βγάζουν στην κεντρική σελίδα των sites :)

Αν θες το forum, μπορείς απλά να πας 5cm πιο δίπλα και να πατήσεις το κουμπί Forums ;)

Link to comment
Share on other sites

Το σύστημα με τις αγγελίες λειτουργεί σωστά? (με τον προαπαιτούμενο αριθμό ποστ/χρόνος παραμονής στο φόρουμ)

(ένα μέλος από το 2006, χωρίς καθόλου μηνύματα μέχρι τώρα μπορεί να βάλει αγγελία?)

Link to comment
Share on other sites

Δεν λειτουργεί για την ώρα το σύστημα για τις αγγελίες. Είμαστε στη φάση που το φτιάχνουμε, δεν θα αλλάξει πάντως κάτι στους κανόνες, κι αν αλλάξει θα γίνει γενικό thread που να το ανακοινώνει.

Link to comment
Share on other sites

Το thread "Μνήμες" στην Γενική συζήτηση γύρω από τους υπολογιστές και τα περιφερειακά τους απλα εξαφανιστηκε...

Όχι, οι κατηγορίες άλλαξαν ελαφρώς, ώστε να τα έχουμε όπως η Alpha, νοικοκυρεμένα :D

Link to comment
Share on other sites

Να θέσω κ εγώ την απορία μου!

Έστειλα το πρωί ένα ΠΜ. Εμφανίζεται στα εξερχόμενα, αλλά στα προσωπικά μηνύματα εξακολουθεί να μου γράφει

"Έχετε 2 επιβεβαιωμένες και 0 ανεπιβεβαίωτες λήψεις μηνυμάτων."

Οι 2 επιβεβαιωμένες λήψεις είναι από παλιότερα μηνύματα μου, το σημερινό δε θα έπρεπε να αναφέρεται τουλάχιστο ως ανεπιβεβαίωτη λήψη εφόσον δεν έχει ανοιχτεί?

ΥΓ. Μεγειά (μας) την καινούρια version :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια,εχω παρατηρησει οτι σε τελειως τυχαια χρονικα διαστηματα η σελιδα απλα δεν φορτωνει...πχ, παω να κανω edit ενα ποστ και δειχνει να φορτωνει ολη την ωρα...αν κλεισω το παραθυρο και παω να ανοιξω πχ την κεντρικη συμβαινει παλι το ιδιο και δεν ανοιγει...και μετα απο λιγο ολα ειναι οκ...:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Να θέσω κ εγώ την απορία μου!

Έστειλα το πρωί ένα ΠΜ. Εμφανίζεται στα εξερχόμενα, αλλά στα προσωπικά μηνύματα εξακολουθεί να μου γράφει

"Έχετε 2 επιβεβαιωμένες και 0 ανεπιβεβαίωτες λήψεις μηνυμάτων."

Οι 2 επιβεβαιωμένες λήψεις είναι από παλιότερα μηνύματα μου, το σημερινό δε θα έπρεπε να αναφέρεται τουλάχιστο ως ανεπιβεβαίωτη λήψη εφόσον δεν έχει ανοιχτεί?

ΥΓ. Μεγειά (μας) την καινούρια version :)

Τα ιδια κι εδω..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.