Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

DJD, κατόπιν και διαπιστώσεως του αγαπητού κ.Αstrolabou επιβεβαιωθηκε οτι σε εμενα (και λογικα σε ολους τους news posters) δεν υπαρχει η δυνατοτητα αλλαγης του τιτλου κατω απο το ονομα...

Παρακαλω οπως προβειτε αμεσα σε διευθέτηση του θέματος ...:hehe: :hehe: :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το encoding είναι όντως πρόβλημα και ήθελα να το προτείνω κι εγώ.

Θα έλεγα να οριστεί σε windows-1253, γιατί συνήθως τα σύμβολα (όπως π.χ. το ευρώ € : Alt-0128) καταχωρούνται με αυτήν την κωδικοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Και όχι μόνο 2. Αν υπάρχει διάθεση και φαντασία από τους admins, μπορούν να βάλουν κι άλλα χρωματικά θέματα για το site ;)

imho αυτό είναι μέγα λάθος... το site πρέπει να έχει χαρακτήρα και ταυτότητα... δεν είναι blog και να δίνει και 4-5 skins να βάζει ο καθένας όποιο γουστάρει... ας αποφασίσουν τα παιδιά πως το θέλουν και να το στηρίξουν σαν απόφαση... το να βγαίνει ο καθένας και να λέει ότι ναναι (ναι μεν χρήσιμες οι απόψεις αλλά οι περισσότερες είναι αντοκρουόμενες) κ το site να αλλάζει 15 αποχρώσεις τη μέρα δεν είναι κ το καλύτερο...

ως εδώ μπορώ να το φτάσω public:shutup:

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα ένα (ασήμαντο) προβληματάκι... ορθογραφίας :D

Στην 1η εικόνα λέει "μικρογραφείων". Το σωστό είναι "μικρογραφιών". Ελληνικό site είμαστε, οφείλουμε να μιλάμε σωστά τη γλώσσα μας. :flex:

Επίσης, θα ήθελα να προστεθεί (δε θυμάμαι αν υπήρχε πριν) ένα κουμπί διαγραφής παρακολούθησης θέματος δίπλα στη λίστα ενεργειών (2η εικόνα). Πιστεύω είναι η πιο συνήθης ενέργεια.

post-2354-1416073405,1323_thumb.png

post-2354-1416073405,1528_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να επιλέξεις από μέσα στη θέμα, διαγραφή παρακολούθησης, από πάνω-πάνω που λέει "εργαλεία θεμάτων". Τώρα για να διαγράψεις πολλά, τα επιλέγεις στο user panel κι επιλέγεις εκεί που έχει το "Μεταφορά σε φάκελο" το "Διαγραφή συνδρομής"

Εγώ έχω θέμα με το Firefox Menu. Όταν επιλέγω "Σημερινά" ή "Νέες Απαντήσεις" μου βγάζει μήνυμα ότι δε μπορώ να κάνω αναζήτηση σε λιγότερο από 20", ενώ δεν είχα κάνει εδώ και ώρα (δούλευα και λίγο :p)

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζω τις λειτουργίες που λες, αλλά πιστεύω θα ήταν πιο εύκολο να υπάρχει και το κουμπί, αφού μας γλιτώνει από μερικά κλικ (για την ακρίβεια 2), ειδικά όταν θέλουμε να κάνουμε ένα καθάρισμα.

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ενα πρόβλημα.

Δεν ξέρω αν πρέπει να το πω εδω.

Δεν μπορώ να κάνω edit τίτλο ενος thread που έχω ξεκινήσει εγω.

Είναι Bug η δεν κάνω κάτι σωστά?!

Το εχω στιλει πμ ειδη στον RootX

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.