Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά σε κάθε απάντηση που γράφω κάνει loading για...πάντα. μόλις ξαναπατήσω reply βγάζει μήνυμα ότι έχω απαντήσει κτλ.

στο quickreply δε γίνεται.

Λίγο υπομονή, κάτι τρέχουμε που έχει στρεσάρει τον σέρβερο.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά σε κάθε απάντηση που γράφω κάνει loading για...πάντα. μόλις ξαναπατήσω reply βγάζει μήνυμα ότι έχω απαντήσει κτλ.

στο quickreply δε γίνεται.

Στο κάνει συνέχεια αυτό;

Link to comment
Share on other sites

το Today's Posts γινεται να μπει πανω στην σελιδα διπλα στο forums ( ειναι πολυ βολικο πιστευω )

Ακομα θεωρω το μπλε πιο ξεκουραστο χρωμα για τα ματια

Αλλαγές ακόμα γίνονται. Δεν έχουμε τελειώσει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Στο κάνει συνέχεια αυτό;

και το μεσημέρι το παρατήρησα απλά είπα lag. αλλά το έχει κάνει μέχρι τώρα 3-4 φορές. Δεν έχω απαντήσει και σε πολλά πράματα :p

edit.τώρα ήταν οκ π.χ.λογικά αυτό που λέει ο root θα ναι

Link to comment
Share on other sites

DJD μαλλον υπαρχει προβλημα με τα views στα thread, για παραδειγμα στο control panel μου ελεγε 1 views και στην κεντρικη σελιδα ελεγε 0.

Μετα πριν λιγο ελεγε 5 replies kai 6 views και μεσα σε ενα λεπτο εκτοξευτηκαν το views σε 33.

Το thread ειναι αυτο:

http://www.thelab.gr/showthread.php?t=48246

Δεν ξερω αν το ειδε κανενας, αργουσε να εμφανισει τα views.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι bug αλλα νομιζω οτι πρεπει να γραφτει εδω...Στην ειδοποιηση που ερχεται με mail για νεο πμ δεν γραφει πλεον ποιος το εστειλε...Νομιζω οτι αν γινει οπως πριν θα ειναι αρκετα βολικο...Κατα τα ολα οκ σε εμενα σημερα...:T:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει ξαναειπωθεί αλλά όταν είμαι στη σελίδα με τις νέες απαντήσει και κάνω refresh δεν ανανεώνεται η σελιδα. Πρέπει να βγω στην home page και να ξαναμπω στις νέες απαντήσεις για να αμφανίσει τα καινούριο ποστς.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει ξαναειπωθεί αλλά όταν είμαι στη σελίδα με τις νέες απαντήσει και κάνω refresh δεν ανανεώνεται η σελιδα. Πρέπει να βγω στην home page και να ξαναμπω στις νέες απαντήσεις για να αμφανίσει τα καινούριο ποστς.

Λογικό γιατί κρατάει το id του συγκεκριμένου search :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.